Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovVrchní
rozhodčí:
Skulina Bohumil
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínRozhodčí:Fron Radovan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Děhylov, Výstavní 11, Děhylov, 747 94Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:17324:330nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koblovská Dominika
Horná Petra
 
 
Tydlačková Simona
Hnátková Kateřina
 
 
8-8-106-82301
2.Horná PetraVítková Hana755  3011
3.Koblovská DominikaTydlačková Simona-9-5-11  0312
4.Segetová PatricieHanáková Nela95-1011 3122
5.Koblovská DominikaVítková Hana979  3032
6.Horná PetraHanáková Nela389  3042
7.Segetová PatricieTydlačková Simona-76-3-3 1343
8.Koblovská DominikaHanáková Nela-79-4-11 1344
9.Segetová PatricieVítková Hana-4-5-3  0345
10.Horná PetraTydlačková Simona-5588 3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Horná Petra30Vítková Hana12
Koblovská Dominika12Tydlačková Simona21
Segetová Patricie12Hanáková Nela12
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
Neťuka Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:Kantorek Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad Orlicí, U gymnázia v Ústí nad OrlicíRozhodčí:Novák Aleš
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:16377:322TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šedová Eliška
Svojanovská Jana
 
 
Vránová Martina
Velechová Adéla
 
 
-9917 3110
2.Bezdíčková LenkaVelechová Adéla-12-5-10  0311
3.Šedová EliškaSedláčková Tereza17-106 3121
4.Svojanovská JanaVránová Martina-14585 3131
5.Šedová EliškaVelechová Adéla-104-6-9 1332
6.Bezdíčková LenkaVránová Martina-129-7-9 1333
7.Svojanovská JanaSedláčková Tereza5910  3043
8.Šedová EliškaVránová Martina412-107 3153
9.Svojanovská JanaVelechová Adéla348  3063
10.Bezdíčková LenkaSedláčková Tereza-47-9-6 1364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bezdíčková Lenka03Velechová Adéla21
Šedová Eliška21Sedláčková Tereza12
Svojanovská Jana30Vránová Martina12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Rozínková Monika
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:Rozínek Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Zeman Michal
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:718:25401:424TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doucková Aneta
Zemanová Michaela
 
 
Částková Eliška
Motlová Monika
 
 
-88-6553210
2.Zemanová MichaelaMotlová Monika985  3020
3.Doucková AnetaCyranyová Lucie-134-7-10 1321
4.Ducháčová KateřinaČástková Eliška-7-10-5  0322
5.Doucková AnetaMotlová Monika8-6-8753232
6.Zemanová MichaelaČástková Eliška-9810-9-52333
7.Ducháčová KateřinaCyranyová Lucie8-212-8-82334
8.Doucková AnetaČástková Eliška7-55-9-42335
9.Ducháčová KateřinaMotlová Monika-10-12-7  0336
10.Zemanová MichaelaCyranyová Lucie1013-9-11-62337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zemanová Michaela12Motlová Monika12
Doucková Aneta12Cyranyová Lucie30
Ducháčová Kateřina03Částková Eliška30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS