Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Frýdlant n. O.Vrchní
rozhodčí:
Valenta Miloslav
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínRozhodčí:Kubátová Hana
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí 739 11, u fotbalového hřištěRozhodčí:Stramová Jiřina
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:108:30326:409T.J. Sokol Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Březinová Barbora
Kurajská Tereza
 
 
Tydlačková Simona
Hnátková Kateřina
 
 
-10-8-8  0301
2.Daňová BarboraHnátková Kateřina-2-910-9 1302
3.Kurajská TerezaTydlačková Simona-9-10-7  0303
4.Březinová BarboraVítková Hana-1111-211-92304
5.Kurajská TerezaHnátková Kateřina-1410-13-9 1305
6.Daňová BarboraHanáková Nela2-5-48-82306
7.Březinová BarboraTydlačková Simona-12-102-7 1307
8.Kurajská TerezaHanáková Nela-5-9-5  0308
9.Březinová BarboraHnátková Kateřina6-6-8-11 1309
10.Daňová BarboraTydlačková Simona-8-1-3  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Daňová Barbora03Hnátková Kateřina30
Kurajská Tereza03Tydlačková Simona30
Březinová Barbora03Vítková Hana10
   Hanáková Nela20
Hosté v zápase 6 střídali. Místo Vítkové nastoupila Hanáková Nela



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:Kodytek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad Orlicí, U gymnázia v Ústí nad OrlicíRozhodčí:Novák Aleš
Datum dle rozpisu08. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:7379:278TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šedová Eliška
Svojanovská Jana
 
 
Motlová Monika
Cyranyová Lucie
 
 
458  3010
2.Svojanovská JanaČástková Eliška5-94-613220
3.Šedová EliškaCyranyová Lucie1066  3030
4.Bezdíčková LenkaMotlová Monika374  3040
5.Šedová EliškaČástková Eliška737  3050
6.Svojanovská JanaMotlová Monika1395  3060
7.Bezdíčková LenkaCyranyová Lucie63-8-5123270
8.Šedová EliškaMotlová Monika101013  3080
9.Bezdíčková LenkaČástková Eliška-4910-4-92381
10.Svojanovská JanaCyranyová Lucie498  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Svojanovská Jana30Částková Eliška12
Šedová Eliška30Cyranyová Lucie03
Bezdíčková Lenka21Motlová Monika03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Rozínková Monika
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:Zeman Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Rozínek Jan
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:522:18375:379nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doucková Aneta
Zemanová Michaela
 
 
Sedláčková Tereza
Sedláčková Martina
 
 
-8999 3110
2.Zemanová MichaelaVelechová Adéla725  3020
3.Doucková AnetaSedláčková Martina8910  3030
4.Ducháčová KateřinaSedláčková Tereza7-58-7-82331
5.Doucková AnetaVelechová Adéla8-511-8-72332
6.Zemanová MichaelaSedláčková Tereza98-5-1-112333
7.Ducháčová KateřinaSedláčková Martina-7-7-5  0334
8.Doucková AnetaSedláčková Tereza7-1074 3144
9.Ducháčová KateřinaVelechová Adéla-147-5-8 1345
10.Zemanová MichaelaSedláčková Martina1310-46 3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zemanová Michaela21Velechová Adéla21
Doucková Aneta21Sedláčková Martina12
Ducháčová Kateřina03Sedláčková Tereza21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub JihlavaVrchní
rozhodčí:
Teplan Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BRozhodčí:Morkusová Michaela
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karolíny Světlé, Jihlava, 586 01, modrý mostek u vstupu do hernyRozhodčí:Brom Vladan
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:58Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:621:22412:379TTC Moravská Slavia Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morkusová Michaela
Růžičková Daniela
 
 
Blatná Alena
Hrdličková Tereza
 
 
-69-12993210
2.Růžičková DanielaHrdličková Tereza-956-13-92311
3.Píšová AdélaBlatná Alena-9-8-8  0312
4.Morkusová MichaelaHavlíčková Michaela712  3022
5.Píšová AdélaHrdličková Tereza-7-8106-72323
6.Růžičková DanielaHavlíčková Michaela-8-104-9 1324
7.Morkusová MichaelaBlatná Alena-1057-443234
8.Píšová AdélaHavlíčková Michaela6-8-99-72335
9.Morkusová MichaelaHrdličková Tereza834  3045
10.Růžičková DanielaBlatná Alena5-59-9-52346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Růžičková Daniela03Hrdličková Tereza21
Píšová Adéla03Blatná Alena21
Morkusová Michaela30Havlíčková Michaela21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS