Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Starý Plzenec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál hostince ve LhůtěRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:26 TJ Sokol Lhůta C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pašek Zdeněk
Protiva Pavel
 
 
Kubík Miloš
Otto Milan
 
 
     0301
2.Dvořák Petr
Tětek Václav
 
 
Sutnar Josef
Petrák Jaroslav
 
 
     3211
3.Tětek VáclavPetrák Jaroslav     3021
4.Dvořák PetrSutnar Josef     3031
5.Pašek ZdeněkKubík Miloš     3241
6.Protiva PavelOtto Milan     2342
7.Dvořák PetrPetrák Jaroslav     3052
8.Pašek ZdeněkSutnar Josef     3062
9.Protiva PavelKubík Miloš     3072
10.Tětek VáclavOtto Milan     1373
11.Pašek ZdeněkPetrák Jaroslav     3083
12.Protiva PavelSutnar Josef     1384
13.Tětek VáclavKubík Miloš     3094
14.Dvořák PetrOtto Milan     2395
15.Protiva PavelPetrák Jaroslav     2396
16.Tětek VáclavSutnar Josef     31106
17.Dvořák PetrKubík Miloš     30116
18.Vostrý PavelOtto Milan     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tětek Václav31Petrák Jaroslav13
Dvořák Petr31Sutnar Josef13
Pašek Zdeněk30Kubík Miloš04
Protiva Pavel13Otto Milan40
Vostrý Pavel01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň - Nová HospodaVrchní
rozhodčí:
Mlčoch Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Prostřední 7, Plzeň, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:33 TJ Sokol Plzeň V. G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mlčoch Jan
Houdek Jaroslav
 
 
Jánský Marek
Kuncl Denis
 
 
     0301
2.Hiršl Alois
Hiršl Alois ml.
 
 
Vrbický Jakub
Vraný Lukáš
 
 
     3011
3.Škarda MilanJánský Marek     0312
4.Hiršl Alois ml.Kuncl Denis     0313
5.Houdek JaroslavVrbický Jakub     3023
6.Mlčoch JanVraný Lukáš     3033
7.Hiršl Alois ml.Jánský Marek     1334
8.Houdek JaroslavKuncl Denis     2335
9.Mlčoch JanVrbický Jakub     3045
10.Škarda MilanVraný Lukáš     3255
11.Houdek JaroslavJánský Marek     2356
12.Mlčoch JanKuncl Denis     3066
13.Škarda MilanVrbický Jakub     3076
14.Hiršl Alois ml.Vraný Lukáš     0377
15.Mlčoch JanJánský Marek     2378
16.Škarda MilanKuncl Denis     2379
17.Hiršl Alois ml.Vrbický Jakub     3189
18.Houdek JaroslavVraný Lukáš     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Škarda Milan22Jánský Marek40
Hiršl Alois ml.13Kuncl Denis31
Houdek Jaroslav13Vrbický Jakub04
Mlčoch Jan31Vraný Lukáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. FVrchní
rozhodčí:
Kasal Jaromír
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ Plzeň DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň , Klášterní ul.2, 2.zastávka tramvaj č.1 od nádraží směr SlovanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:33 SKUŘ Plzeň D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šebor Jan
Jarošová Tereza
 
 
Zeman Luboš
Bauer Petr
 
 
     3110
2.Ibrmajer Matěj
Hudec Vít
 
 
Janeček Lukáš
Wimmer Adam
 
 
     0311
3.Šebor JanBauer Petr     0312
4.Ibrmajer MatějJaneček Lukáš     3122
5.Hudec VítZeman Luboš     0323
6.Jarošová TerezaWimmer Adam     2324
7.Ibrmajer MatějBauer Petr     0325
8.Hudec VítJaneček Lukáš     3035
9.Jarošová TerezaZeman Luboš     1336
10.Šebor JanWimmer Adam     3046
11.Hudec VítBauer Petr     3056
12.Jarošová TerezaJaneček Lukáš     3166
13.Šebor JanZeman Luboš     1367
14.Ibrmajer MatějWimmer Adam     0368
15.Jarošová TerezaBauer Petr     1369
16.Šebor JanJaneček Lukáš     3079
17.Ibrmajer MatějZeman Luboš     13710
18.Hudec VítWimmer Adam     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šebor Jan22Bauer Petr31
Ibrmajer Matěj13Janeček Lukáš04
Hudec Vít31Zeman Luboš40
Jarošová Tereza13Wimmer Adam22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň EVrchní
rozhodčí:
Pinta Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Union Plzeň, Radčická 4 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:30708:623Union Plzeň E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Závora Adam
Grus Matěj
 
 
Holubová Klaudie
Jůza Jaroslav
 
 
-1087-883210
2.Gabriel Petr
Višňovský Václav
 
 
Hromiaková Andrea
Vyletová Helena ml.
 
 
-89-9-8 1311
3.Grus MatějJůza Jaroslav833  3021
4.Višňovský VáclavHolubová Klaudie-4-7-8  0322
5.Gabriel PetrHromiaková Andrea12-7-6-9 1323
6.Závora AdamVyletová Helena ml.972  3033
7.Pachner JaroslavJůza Jaroslav-1012-5143243
8.Gabriel PetrHolubová Klaudie-8679 3153
9.Závora AdamHromiaková Andrea759  3063
10.Grus MatějVyletová Helena ml.34-6-983273
11.Gabriel PetrJůza Jaroslav677  3083
12.Závora AdamHolubová Klaudie-9-123-10 1384
13.Grus MatějHromiaková Andrea36-124 3194
14.Pachner JaroslavVyletová Helena ml.-9-687-62395
15.Závora AdamJůza Jaroslav91010  30105
16.Grus MatějHolubová Klaudie2-39-7-1823106
17.Pachner JaroslavHromiaková Andrea9-5-66-823107
18.Gabriel PetrVyletová Helena ml.74-57 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Grus Matěj31Jůza Jaroslav04
Višňovský Václav01Holubová Klaudie31
Gabriel Petr31Hromiaková Andrea22
Závora Adam31Vyletová Helena ml.13
Pachner Jaroslav12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Starý Plzenec AVrchní
rozhodčí:
Frank Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň III-BoryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna NezvěsticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:35587:516TJ Sokol Plzeň III-Bory

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klíma Tomáš
Výška Jiří
 
 
Zimmermann Jaroslav
Hron Karel
 
 
-10-6-7  0301
2.Farajzl Stanislav
Frank Bohumil
 
 
Beneš Václav
 
 
WO    3011
3.Farajzl StanislavZimmermann Jaroslav-8-512-8 1312
4.Frank BohumilHron Karel-6-6-2  0313
5.Výška JiříBeneš Václav-6-5116-72314
6.Klíma TomášWO    3024
7.Frank BohumilZimmermann Jaroslav-7-4-6  0325
8.Výška JiříHron Karel-72-6-8 1326
9.Klíma TomášBeneš Václav1185  3036
10.Farajzl StanislavWO    3046
11.Výška JiříZimmermann Jaroslav-79-6-8 1347
12.Klíma TomášHron Karel-67-6993257
13.Farajzl StanislavBeneš Václav-87-28-72358
14.Frank BohumilWO    3068
15.Klíma TomášZimmermann Jaroslav-911-12-9 1369
16.Farajzl StanislavHron Karel-5-1083-823610
17.Frank BohumilBeneš Václav-6-6-8  03611
18.Výška JiříWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Farajzl Stanislav03Zimmermann Jaroslav40
Frank Bohumil03Hron Karel31
Výška Jiří03Beneš Václav31
Klíma Tomáš21   
WO50WO05

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy