Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň III-BoryVrchní
rozhodčí:
Vlček Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Starý Plzenec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu Sokol Plzeň III, Klatovská třídaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:34Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:24 TJ Sokol Plzeň III-Bory

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bergl Petr
Hron Karel
 
 
Petrák Jaroslav
Otto Milan
 
 
     3010
2.Beneš Václav
Naxera Jan
 
 
Šafařík Zdeněk
Sutnar Josef
 
 
     2311
3.Hron KarelPetrák Jaroslav     3221
4.Zimmermann JaroslavOtto Milan     3031
5.Bergl PetrŠafařík Zdeněk     1332
6.Beneš VáclavSutnar Josef     3142
7.Zimmermann JaroslavPetrák Jaroslav     3052
8.Bergl PetrOtto Milan     0353
9.Beneš VáclavŠafařík Zdeněk     3063
10.Hron KarelSutnar Josef     3173
11.Bergl PetrPetrák Jaroslav     3283
12.Beneš VáclavOtto Milan     0384
13.Hron KarelŠafařík Zdeněk     3094
14.Zimmermann JaroslavSutnar Josef     30104
15.Beneš VáclavPetrák Jaroslav     31114
16.Hron KarelOtto Milan     32124
17.Zimmermann JaroslavŠafařík Zdeněk     30134
18.Bergl PetrSutnar Josef     03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hron Karel40Petrák Jaroslav04
Zimmermann Jaroslav40Otto Milan22
Bergl Petr13Šafařík Zdeněk13
Beneš Václav31Sutnar Josef13
žádné



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Starý Plzenec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Starý PlzenecRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:9 TJ Sokol Starý Plzenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klíma Tomáš
Výška Jiří
 
 

 
 
WO    3010
2.Frank Bohumil
Farajzl Stanislav
 
 
Holubová Klaudie
Jůza Jaroslav
 
 
     3120
3.Frank BohumilJaramillo Věra     3030
4.Farajzl StanislavJůza Jaroslav     3040
5.Výška JiříHolubová Klaudie     3250
6.Klíma TomášWO    3060
7.Farajzl StanislavJaramillo Věra     3070
8.Výška JiříJůza Jaroslav     1371
9.Klíma TomášHolubová Klaudie     3181
10.Frank BohumilWO    3091
11.Výška JiříJaramillo Věra     30101
12.Klíma TomášJůza Jaroslav     32111
13.Frank BohumilHolubová Klaudie     30121
14.Farajzl StanislavWO    30131
15.Klíma TomášJaramillo Věra     30141
16.Frank BohumilJůza Jaroslav     30151
17.Farajzl StanislavHolubová Klaudie     30161
18.Výška JiříWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Frank Bohumil30Jaramillo Věra04
Farajzl Stanislav30Jůza Jaroslav13
Výška Jiří21Holubová Klaudie04
Klíma Tomáš30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň EVrchní
rozhodčí:
Pinta Petr
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ Plzeň DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Union Plzeň, Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:17738:541Union Plzeň E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Závora Adam
Grus Matěj
 
 
Sýkora Hynek
Zeman Luboš
 
 
1074  3010
2.Lanči Jakub
Gabriel Petr
 
 
Wimmer Adam
Wimmer Jan
 
 
-76-3643220
3.Závora AdamWimmer Jan1198  3030
4.Gabriel PetrSýkora Hynek-8-76333240
5.Lanči JakubZeman Luboš46-84 3150
6.Grus MatějWimmer Adam7-78-1063260
7.Gabriel PetrWimmer Jan978  3070
8.Lanči JakubSýkora Hynek889  3080
9.Grus MatějZeman Luboš10-889 3190
10.Závora AdamWimmer Adam28-96 31100
11.Lanči JakubWimmer Jan7-1-104332110
12.Grus MatějSýkora Hynek9-11-10111232120
13.Závora AdamZeman LubošWO    30130
14.Gabriel PetrWimmer Adam559  30140
15.Grus MatějWimmer Jan912-6-41232150
16.Závora AdamSýkora Hynek-11498 31160
17.Gabriel PetrZeman LubošWO    30170
18.Lanči JakubWimmer Adam8-997 31180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Závora Adam30Wimmer Jan04
Gabriel Petr30Sýkora Hynek04
Lanči Jakub40Zeman Luboš02
Grus Matěj40Wimmer Adam04
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. FVrchní
rozhodčí:
Kasal Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň , Klášterní ul.2, 2.zastávka tramvaj č.1 od nádraží směr SlovanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:12 TJ Sokol Plzeň V. F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kasal Jaromír
Hudec Vít
 
 
Jánský Marek
Klimeš Jakub
 
 
     3110
2.Šebor Jan
Mózer Dominik
 
 
Lang David
Kuncl Denis
 
 
     3020
3.Kasal JaromírKuncl Denis     3230
4.Hudec VítJánský Marek     3240
5.Mózer DominikKlimeš Jakub     3050
6.Šebor JanLang David     3060
7.Hudec VítKuncl Denis     3070
8.Mózer DominikJánský Marek     2371
9.Šebor JanKlimeš Jakub     0372
10.Kasal JaromírLang David     3082
11.Mózer DominikKuncl Denis     3192
12.Šebor JanJánský Marek     30102
13.Kasal JaromírKlimeš Jakub     30112
14.Hudec VítLang David     30122
15.Šebor JanKuncl Denis     30132
16.Kasal JaromírJánský Marek     30142
17.Hudec VítKlimeš Jakub     30152
18.Mózer DominikLang David     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kasal Jaromír40Kuncl Denis04
Hudec Vít40Jánský Marek13
Mózer Dominik31Klimeš Jakub13
Šebor Jan31Lang David04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň - Nová HospodaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Prostřední 7, Plzeň, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:45 TJ Sokol Lhůta C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hiršl Alois
Mlčoch Jan
 
 
Tetěk Václav
Protiva Pavel
 
 
     3110
2.Hnilička Jiří
Škarda Milan
 
 
Dvořák Petr
Pašek Zdeněk
 
 
     1311
3.Mlčoch JanHadrava Jaroslav ml.     1312
4.Hiršl AloisPašek Zdeněk     0313
5.Hnilička JiříDvořák Petr     1314
6.Škarda MilanTetěk Václav     3224
7.Houdek JaroslavHadrava Jaroslav ml.     0325
8.Hnilička JiříPašek Zdeněk     2326
9.Škarda MilanDvořák Petr     0327
10.Mlčoch JanTetěk Václav     3137
11.Hnilička JiříHadrava Jaroslav ml.     1338
12.Škarda MilanPašek Zdeněk     3148
13.Mlčoch JanDvořák Petr     3258
14.Houdek JaroslavTetěk Václav     0359
15.Škarda MilanHadrava Jaroslav ml.     13510
16.Mlčoch JanPašek Zdeněk     32610
17.Houdek JaroslavDvořák Petr     03611
18.Hnilička JiříTetěk Václav     13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mlčoch Jan31Hadrava Jaroslav ml.40
Hiršl Alois01Pašek Zdeněk22
Hnilička Jiří04Dvořák Petr31
Škarda Milan22Tetěk Václav22
Houdek Jaroslav03   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS