Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Starý Plzenec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna NezvěsticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:7 TJ Sokol Starý Plzenec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šafařík Zdeněk
Sutnar Josef
 
 
Gros Tomáš
Ulč Lukáš
 
 
     3010
2.Otto Milan
Petrák Jaroslav
 
 
Plh Vítězslav
Dao Trong Tuan
 
 
     3120
3.Petrák JaroslavGros Tomáš     3130
4.Šafařík ZdeněkUlč Lukáš     3040
5.Sutnar JosefPlh Vítězslav     3150
6.Otto MilanDao Trong Tuan     3060
7.Šafařík ZdeněkGros Tomáš     3170
8.Sutnar JosefUlč Lukáš     3080
9.Otto MilanPlh Vítězslav     3090
10.Petrák JaroslavDao Trong Tuan     32100
11.Sutnar JosefGros Tomáš     30110
12.Otto MilanUlč Lukáš     30120
13.Petrák JaroslavPlh Vítězslav     30130
14.Šafařík ZdeněkDao Trong Tuan     30140
15.Otto MilanGros Tomáš     31150
16.Petrák JaroslavUlč Lukáš     30160
17.Šafařík ZdeněkPlh Vítězslav     30170
18.Sutnar JosefDao Trong Tuan     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Petrák Jaroslav40Gros Tomáš04
Šafařík Zdeněk40Ulč Lukáš04
Sutnar Josef40Plh Vítězslav04
Otto Milan40Dao Trong Tuan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň - Nová HospodaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Prostřední 7, Plzeň, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:30 TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mlčoch Jan
Hiršl Alois
 
 
Lanči Jakub
Grus Matěj
 
 
     1301
2.Škarda Milan
Hnilička Jiří
 
 
Boháč Jaroslav
Gabriel Petr
 
 
     3111
3.Mlčoch JanGrus Matěj     3021
4.Houdek JaroslavLanči Jakub     1322
5.Hnilička JiříBoháč Jaroslav     3032
6.Škarda MilanGabriel Petr     0333
7.Houdek JaroslavGrus Matěj     3143
8.Hnilička JiříLanči Jakub     0344
9.Škarda MilanBoháč JaroslavWO    3054
10.Mlčoch JanGabriel Petr     3164
11.Hnilička JiříGrus Matěj     0365
12.Škarda MilanLanči Jakub     3275
13.Mlčoch JanBoháč JaroslavWO    3085
14.Houdek JaroslavGabriel Petr     0386
15.Škarda MilanGrus Matěj     0387
16.Mlčoch JanLanči Jakub     3197
17.Houdek JaroslavBoháč JaroslavWO    30107
18.Hnilička JiříGabriel Petr     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mlčoch Jan30Grus Matěj22
Houdek Jaroslav12Lanči Jakub22
Hnilička Jiří13Boháč Jaroslav01
Škarda Milan12Gabriel Petr31
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Starý Plzenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál hostince ve LhůtěRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:345:17 TJ Sokol Lhůta C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pašek Zdeněk
Protiva Pavel
 
 
Klíma Tomáš
Klíma Jan
 
 
     3210
2.Altmann Pavel
Dvořák Petr
 
 
Frank Bohumil
Výška Jiří
 
 
     3020
3.Altmann PavelKlíma Jan     3230
4.Pašek ZdeněkKlíma Tomáš     0331
5.Protiva PavelFrank Bohumil     3141
6.Dvořák PetrVýška Jiří     3051
7.Pašek ZdeněkKlíma Jan     0352
8.Protiva PavelKlíma Tomáš     0353
9.Dvořák PetrFrank Bohumil     3063
10.Altmann PavelVýška Jiří     3073
11.Protiva PavelKlíma Jan     3083
12.Dvořák PetrKlíma Tomáš     3193
13.Altmann PavelFrank Bohumil     30103
14.Pašek ZdeněkVýška Jiří     31113
15.Dvořák PetrKlíma Jan     30123
16.Altmann PavelKlíma Tomáš     30133
17.Pašek ZdeněkFrank Bohumil     30143
18.Protiva PavelVýška Jiří     31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Altmann Pavel40Klíma Jan13
Pašek Zdeněk22Klíma Tomáš22
Protiva Pavel31Frank Bohumil04
Dvořák Petr40Výška Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň III-BoryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň , Klášterní ul.2, 2.zastávka tramvaj č.1 od nádraží směr SlovanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:176:51372:619TJ Sokol Plzeň III-Bory

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vraný Lukáš
Tung Tonda
 
 
Hron Karel
Zimmermann Jaroslav
 
 
-4-9-9  0301
2.Klimeš Daniel
Jánský Marek
 
 
Beneš Václav
Bergl Petr
 
 
-10-8-9  0302
3.Tung TondaHron Karel-4-4-6  0303
4.Vraný LukášBergl Petr-4-5-10  0304
5.Jánský MarekZimmermann Jaroslav-7-312-7 1305
6.Klimeš DanielBeneš Václav-4-3-5  0306
7.Vraný LukášHron Karel-6-6-12  0307
8.Jánský MarekBergl Petr-10-7-8  0308
9.Klimeš DanielZimmermann Jaroslav-5-5-1  0309
10.Tung TondaBeneš Václav-5-5-6  03010
11.Jánský MarekHron Karel872  30110
12.Klimeš DanielBergl Petr-2-4-4  03111
13.Tung TondaZimmermann Jaroslav-5-8-8  03112
14.Vraný LukášBeneš Václav-3-7-6  03113
15.Klimeš DanielHron Karel-2-2-3  03114
16.Tung TondaBergl Petr-4-6-7  03115
17.Vraný LukášZimmermann Jaroslav-6-148-8 13116
18.Jánský MarekBeneš Václav-710-3-6 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tung Tonda04Hron Karel31
Vraný Lukáš04Bergl Petr40
Jánský Marek13Zimmermann Jaroslav40
Klimeš Daniel04Beneš Václav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. HVrchní
rozhodčí:
Kasal Jaromír
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ Plzeň DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:47 SKUŘ Plzeň D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jaramillo Věra
 
 
Zeman Luboš
Wimmer Jan
 
 
WO    0301
2.Hromiaková Andrea
Holubová Klaudie
 
 
Sýkora Hynek
Chrástek Věroslav
 
 
     3111
3.Jaramillo VěraZeman Luboš     0312
4.Holubová KlaudieSýkora Hynek     1313
5.Chrástek VěroslavWO    0314
6.Hromiaková AndreaWimmer Jan     1315
7.Holubová KlaudieZeman Luboš     3225
8.Sýkora HynekWO    0326
9.Hromiaková AndreaChrástek Věroslav     2327
10.Jaramillo VěraWimmer Jan     0328
11.Zeman LubošWO    0329
12.Hromiaková AndreaSýkora Hynek     03210
13.Jaramillo VěraChrástek Věroslav     03211
14.Holubová KlaudieWimmer Jan     30311
15.Hromiaková AndreaZeman Luboš     13312
16.Jaramillo VěraSýkora Hynek     13313
17.Holubová KlaudieChrástek Věroslav     32413
18.Wimmer JanWO    03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jaramillo Věra04Zeman Luboš21
Holubová Klaudie31Sýkora Hynek30
Hromiaková Andrea04Chrástek Věroslav21
   Wimmer Jan21
WO05WO50

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS