Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Starý Plzenec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1618:50576:719TJ Sokol Starý Plzenec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hronek Antonín
Vrbický Jakub
 
 
Sutnar Josef
Kubík Miloš
 
 
910-89 3110
2.Víšek Jan
Nguyen Anh Hai
 
 
Otto Milan
Šafařík Zdeněk
 
 
8-91010 3120
3.Vrbický JakubSutnar Josef-7-8-7  0321
4.Víšek JanKubík Miloš810-8-7-72322
5.Hronek AntonínOtto Milan-7-6-9  0323
6.Do Duy Anh JakubŠafařík Zdeněk-5-5-9  0324
7.Víšek JanSutnar Josef8-109-9-72325
8.Hronek AntonínKubík Miloš-5-7-8  0326
9.Do Duy Anh JakubOtto Milan-8-910-7 1327
10.Vrbický JakubŠafařík Zdeněk11-8-7-9 1328
11.Hronek AntonínSutnar Josef-7-7-6  0329
12.Do Duy Anh JakubKubík Miloš-9-9-7  03210
13.Vrbický JakubOtto Milan10-410-8-723211
14.Víšek JanŠafařík Zdeněk-108-8-7 13212
15.Do Duy Anh JakubSutnar Josef-7-7-5  03213
16.Vrbický JakubKubík Miloš-79-6-6 13214
17.Víšek JanOtto Milan-99-79-823215
18.Hronek AntonínŠafařík Zdeněk-7-6-9  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vrbický Jakub04Sutnar Josef40
Víšek Jan04Kubík Miloš40
Hronek Antonín04Otto Milan40
Do Duy Anh Jakub04Šafařík Zdeněk40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ Plzeň DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, Plzeň (KP)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:39 TJ Sokol Lhůta C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zeman Luboš
Chrástek Věroslav
 
 
Dvořák Petr
Hadrava Jaroslav ml.
 
 
     1301
2.Wimmer Jan
Wimmer Adam
 
 
Pašek Zdeněk
Protiva Pavel
 
 
     3011
3.Zeman LubošDvořák Petr     2312
4.Wimmer JanHadrava Jaroslav ml.     0313
5.Wimmer AdamPašek Zdeněk     3223
6.Chrástek VěroslavProtiva Pavel     3033
7.Wimmer JanDvořák Petr     2334
8.Wimmer AdamHadrava Jaroslav ml.     0335
9.Chrástek VěroslavPašek Zdeněk     3045
10.Zeman LubošProtiva Pavel     3055
11.Wimmer AdamDvořák Petr     0356
12.Chrástek VěroslavHadrava Jaroslav ml.     2357
13.Zeman LubošPašek Zdeněk     0358
14.Wimmer JanProtiva Pavel     2359
15.Chrástek VěroslavDvořák Petr     23510
16.Zeman LubošHadrava Jaroslav ml.     03511
17.Wimmer JanPašek Zdeněk     31611
18.Wimmer AdamProtiva Pavel     13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zeman Luboš13Dvořák Petr40
Wimmer Jan13Hadrava Jaroslav ml.40
Wimmer Adam13Pašek Zdeněk13
Chrástek Věroslav22Protiva Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. HVrchní
rozhodčí:
Vyletová Helena
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň - Nová HospodaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:40 TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jaramillo Věra
Jůza Jaroslav
 
 
Mlčoch Jan
Hiršl Alois
 
 
     0301
2.Hromiaková Andrea
Dobrovská Kateřina
 
 
Houdek Jaroslav
Škarda Milan
 
 
     2302
3.Jaramillo VěraŠkarda Milan     2303
4.Jůza JaroslavMlčoch Jan     1304
5.Dobrovská KateřinaHiršl Alois     0305
6.Hromiaková AndreaHoudek Jaroslav     3115
7.Jůza JaroslavŠkarda Milan     3025
8.Dobrovská KateřinaMlčoch Jan     0326
9.Hromiaková AndreaHiršl Alois     3136
10.Jaramillo VěraHoudek Jaroslav     3146
11.Dobrovská KateřinaŠkarda Milan     1347
12.Hromiaková AndreaMlčoch Jan     2348
13.Jaramillo VěraHiršl Alois     0349
14.Jůza JaroslavHoudek Jaroslav     3159
15.Hromiaková AndreaŠkarda Milan     3269
16.Jaramillo VěraMlčoch Jan     03610
17.Jůza JaroslavHiršl Alois     32710
18.Dobrovská KateřinaHoudek Jaroslav     32810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jaramillo Věra13Škarda Milan22
Jůza Jaroslav31Mlčoch Jan40
Dobrovská Kateřina13Hiršl Alois22
Hromiaková Andrea31Houdek Jaroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň III-BoryVrchní
rozhodčí:
Vlček Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu Sokol III. PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:56Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:4 TJ Sokol Plzeň III-Bory

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zimmermann Jaroslav
Hron Karel
 
 
Plh Vítězslav
Gros Tomáš
 
 
     3010
2.Beneš Václav
Bergl Petr
 
 
Kovářík Jakub
Dao Trong Tuan
 
 
     3020
3.Zimmermann JaroslavPlh Vítězslav     3030
4.Hron KarelGros Tomáš     3040
5.Beneš VáclavKovářík Jakub     3050
6.Bergl PetrDao Trong Tuan     3060
7.Hron KarelPlh Vítězslav     3070
8.Beneš VáclavGros Tomáš     3080
9.Bergl PetrKovářík Jakub     3090
10.Zimmermann JaroslavDao Trong Tuan     30100
11.Beneš VáclavPlh Vítězslav     30110
12.Bergl PetrGros Tomáš     31120
13.Zimmermann JaroslavKovářík Jakub     30130
14.Hron KarelDao Trong Tuan     31140
15.Bergl PetrPlh Vítězslav     30150
16.Zimmermann JaroslavGros Tomáš     30160
17.Hron KarelKovářík Jakub     31170
18.Beneš VáclavDao Trong Tuan     31180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zimmermann Jaroslav40Plh Vítězslav04
Hron Karel40Gros Tomáš04
Beneš Václav40Kovářík Jakub04
Bergl Petr40Dao Trong Tuan04
žádné



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Starý Plzenec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna NezvěsticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:37 Union Plzeň E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klíma Jan
Klíma Tomáš
 
 
Závora Adam
Grus Matěj
 
 
     3010
2.Frank Bohumil
Farajzl Stanislav
 
 
Lanči Jakub
Kovář Martin
 
 
     3120
3.Klíma TomášZávora Adam     3130
4.Frank BohumilLanči Jakub     0331
5.Farajzl StanislavGrus Matěj     2332
6.Klíma JanKovář Martin     3042
7.Frank BohumilZávora Adam     1343
8.Farajzl StanislavLanči Jakub     0344
9.Klíma JanGrus Matěj     2345
10.Klíma TomášKovář Martin     3055
11.Farajzl StanislavZávora Adam     1356
12.Klíma JanLanči Jakub     3266
13.Klíma TomášGrus Matěj     3276
14.Frank BohumilKovář Martin     2377
15.Klíma JanZávora Adam     2378
16.Klíma TomášLanči Jakub     3188
17.Frank BohumilGrus MatějWO    0389
18.Farajzl StanislavKovář Martin     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klíma Tomáš40Závora Adam31
Frank Bohumil03Lanči Jakub22
Farajzl Stanislav04Grus Matěj21
Klíma Jan22Kovář Martin22
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS