Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Starý Plzenec BVrchní
rozhodčí:
Sutnar Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Starý Plzenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna St. PlzenecRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:49 TJ Sokol Starý Plzenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubík Miloš
Otto Milan
 
 
Klíma Tomáš
Klíma Jan
 
 
     0301
2.Petrák Jaroslav
Sutnar Josef
 
 
Frank Bohumil
Farajzl Stanislav
 
 
     0302
3.Petrák JaroslavKlíma Tomáš     2303
4.Otto MilanKlíma Jan     0304
5.Sutnar JosefFarajzl Stanislav     0305
6.Kubík MilošFrank Bohumil     1306
7.Otto MilanKlíma Tomáš     3216
8.Sutnar JosefKlíma Jan     3226
9.Kubík MilošFarajzl Stanislav     3136
10.Petrák JaroslavFrank Bohumil     0337
11.Sutnar JosefKlíma Tomáš     1338
12.Kubík MilošKlíma Jan     0339
13.Petrák JaroslavFarajzl Stanislav     03310
14.Otto MilanFrank Bohumil     32410
15.Kubík MilošKlíma Tomáš     03411
16.Petrák JaroslavKlíma Jan     03412
17.Otto MilanFarajzl Stanislav     13413
18.Sutnar JosefFrank Bohumil     13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Petrák Jaroslav04Klíma Tomáš31
Otto Milan22Klíma Jan31
Sutnar Josef13Farajzl Stanislav31
Kubík Miloš13Frank Bohumil31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň EVrchní
rozhodčí:
Pinta Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň III-BoryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Union Plzeň, Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:25666:591Union Plzeň E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Závora Adam
Grus Matěj
 
 
Bergl Petr
Beneš Václav
 
 
10-995 3110
2.Kovář Martin
Lanči Jakub
 
 
Zimmermann Jaroslav
Řepík Jaroslav
 
 
47-11-993220
3.Kovář MartinŘepík Jaroslav89-711 3130
4.Grus MatějZimmermann Jaroslav-77-91093240
5.Lanči JakubBeneš Václav-10648 3150
6.Závora AdamBergl Petr698  3060
7.Grus MatějŘepík Jaroslav16-6-1173270
8.Lanči JakubZimmermann Jaroslav-8869 3180
9.Závora AdamBeneš Václav8-939 3190
10.Kovář MartinBergl Petr-7-69-8 1391
11.Lanči JakubŘepík Jaroslav10810  30101
12.Závora AdamZimmermann Jaroslav-6-6-8  03102
13.Kovář MartinBeneš Václav-4-3-8  03103
14.Grus MatějBergl Petr156  30113
15.Závora AdamŘepík Jaroslav687  30123
16.Kovář MartinZimmermann Jaroslav-4-8-6  03124
17.Grus MatějBeneš Václav6-8710 31134
18.Lanči JakubBergl Petr78-87 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kovář Martin13Řepík Jaroslav04
Grus Matěj40Zimmermann Jaroslav22
Lanči Jakub40Beneš Václav13
Závora Adam31Bergl Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. FVrchní
rozhodčí:
Vyletová Helena
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň , Klášterní ul.2, 2.zastávka tramvaj č.1 od nádraží směr SlovanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:27 TJ Sokol Plzeň V. F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šebor Jan
Jarošová Tereza
 
 
Jůza Jaroslav
Nguyen Tien Quoc Patrik
 
 
     3210
2.Ibrmajer Matěj
Vacíková Renata
 
 
Vyletová Helena ml.
Holubová Klaudie
 
 
     0311
3.Šebor JanJůza Jaroslav     3021
4.Ibrmajer MatějNguyen Tien Quoc Patrik     1322
5.Vacíková RenataVyletová Helena ml.     2323
6.Jarošová TerezaHolubová Klaudie     3033
7.Ibrmajer MatějJůza Jaroslav     3243
8.Vacíková RenataNguyen Tien Quoc Patrik     3153
9.Jarošová TerezaVyletová Helena ml.     3263
10.Šebor JanHolubová Klaudie     3173
11.Vacíková RenataJůza Jaroslav     3183
12.Jarošová TerezaNguyen Tien Quoc Patrik     3093
13.Šebor JanVyletová Helena ml.     31103
14.Ibrmajer MatějHolubová Klaudie     23104
15.Jarošová TerezaJůza Jaroslav     30114
16.Šebor JanNguyen Tien Quoc Patrik     30124
17.Ibrmajer MatějVyletová Helena ml.     03125
18.Vacíková RenataHolubová Klaudie     32135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šebor Jan40Jůza Jaroslav04
Ibrmajer Matěj13Nguyen Tien Quoc Patrik13
Vacíková Renata31Vyletová Helena ml.22
Jarošová Tereza40Holubová Klaudie13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň - Nová HospodaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ Plzeň DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Prostřední 7, Plzeň, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:36 TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mlčoch Jan
Hiršl Alois
 
 
Zeman Luboš
Chrástek Věroslav
 
 
     3210
2.Škarda Milan
Hnilička Jiří
 
 
Bauer Petr
Wimmer Jan
 
 
     1311
3.Mlčoch JanZeman Luboš     3221
4.Houdek JaroslavWimmer Jan     3131
5.Hnilička JiříBauer Petr     1332
6.Škarda MilanChrástek Věroslav     2333
7.Houdek JaroslavZeman Luboš     3143
8.Hnilička JiříWimmer Jan     3253
9.Škarda MilanBauer Petr     3163
10.Mlčoch JanChrástek Věroslav     1364
11.Hnilička JiříZeman Luboš     1365
12.Škarda MilanWimmer Jan     3075
13.Mlčoch JanBauer Petr     2376
14.Houdek JaroslavChrástek Věroslav     0377
15.Škarda MilanZeman Luboš     3287
16.Mlčoch JanWimmer Jan     3097
17.Houdek JaroslavBauer Petr     1398
18.Hnilička JiříChrástek Věroslav     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mlčoch Jan22Zeman Luboš13
Houdek Jaroslav22Wimmer Jan04
Hnilička Jiří22Bauer Petr31
Škarda Milan31Chrástek Věroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál pohostinství LhůtaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:10 TJ Sokol Lhůta C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pašek Zdeněk
Protiva Pavel
 
 
Klimeš Daniel
Lang David
 
 
     3110
2.Altmann Pavel
Tetěk Václav
 
 
Vrbický Jakub
Klimeš Jakub
 
 
     3220
3.Altmann PavelKlimeš Daniel     3030
4.Protiva PavelLang David     3140
5.Tetěk VáclavVrbický Jakub     3050
6.Pašek ZdeněkKlimeš Jakub     3160
7.Protiva PavelKlimeš Daniel     3070
8.Tetěk VáclavLang David     3080
9.Pašek ZdeněkVrbický Jakub     3090
10.Altmann PavelKlimeš Jakub     31100
11.Tetěk VáclavKlimeš Daniel     32110
12.Pašek ZdeněkLang David     30120
13.Altmann PavelVrbický Jakub     30130
14.Protiva PavelKlimeš Jakub     31140
15.Pašek ZdeněkKlimeš Daniel     30150
16.Altmann PavelLang David     30160
17.Protiva PavelVrbický Jakub     30170
18.Tetěk VáclavKlimeš Jakub     31180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Altmann Pavel40Klimeš Daniel04
Protiva Pavel40Lang David04
Tetěk Václav40Vrbický Jakub04
Pašek Zdeněk40Klimeš Jakub04

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS