Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň EVrchní
rozhodčí:
Pinta Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Starý Plzenec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Union Plzeň, Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:27708:625Union Plzeň E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovář Martin
Gabriel Petr
 
 
Otto Milan
Petrák Jaroslav
 
 
-99-7873210
2.Anetta Jan
Lanči Jakub
 
 
Šafařík Zdeněk
Sutnar Josef
 
 
1012  3020
3.Anetta JanPetrák Jaroslav9-8103 3130
4.Kovář MartinŠafařík Zdeněk-9548 3140
5.Gabriel PetrSutnar Josef88-9-6113250
6.Lanči JakubOtto Milan-86-91-72351
7.Kovář MartinPetrák Jaroslav10-9-96-52352
8.Gabriel PetrŠafařík Zdeněk10-2-3-5 1353
9.Lanči JakubSutnar Josef1186  3063
10.Anetta JanOtto Milan6-885 3173
11.Gabriel PetrPetrák Jaroslav-9-1151093283
12.Lanči JakubŠafařík Zdeněk-11796 3193
13.Anetta JanSutnar Josef588  30103
14.Kovář MartinOtto Milan-4-6-8  03104
15.Lanči JakubPetrák Jaroslav1098  30114
16.Anetta JanŠafařík Zdeněk5136  30124
17.Kovář MartinSutnar Josef-99-128532134
18.Gabriel PetrOtto Milan-10-8-9  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Anetta Jan40Petrák Jaroslav13
Kovář Martin22Šafařík Zdeněk13
Gabriel Petr22Sutnar Josef04
Lanči Jakub31Otto Milan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Starý Plzenec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna NezvěsticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:7665:465TJ Sokol Starý Plzenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klíma Tomáš
Klíma Jan
 
 
Ulč Lukáš
Kovářík Jakub
 
 
796  3010
2.Farajzl Stanislav
Frank Bohumil
 
 
Plh Vítězslav
Gros Tomáš
 
 
9-1089 3120
3.Klíma JanUlč Lukáš957  3030
4.Frank BohumilKovářík Jakub-11689 3140
5.Farajzl StanislavPlh Vítězslav87-106 3150
6.Klíma TomášGros Tomáš784  3060
7.Frank BohumilUlč Lukáš889  3070
8.Farajzl StanislavKovářík Jakub10-1267 3180
9.Klíma TomášPlh Vítězslav478  3090
10.Klíma JanGros Tomáš38-97 31100
11.Farajzl StanislavUlč Lukáš689  30110
12.Klíma TomášKovářík Jakub8-976 31120
13.Klíma JanPlh Vítězslav785  30130
14.Frank BohumilGros Tomáš968  30140
15.Klíma TomášUlč Lukáš689  30150
16.Klíma JanKovářík Jakub578  30160
17.Frank BohumilPlh Vítězslav684  30170
18.Farajzl StanislavGros Tomáš-9763 31180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klíma Jan40Ulč Lukáš04
Frank Bohumil40Kovářík Jakub04
Farajzl Stanislav40Plh Vítězslav04
Klíma Tomáš40Gros Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň III-BoryVrchní
rozhodčí:
Vlček Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň - Nová HospodaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenise Sokol Plzeň III - BoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Václav
Naxera Jan
 
 
Mlčoch Jan
Houdek Jaroslav
 
 
     3210
2.Hron Karel
Zimmermann Jaroslav
 
 
Hiršl Alois
Škarda Milan
 
 
     3120
3.Beneš VáclavŠkarda Milan     0321
4.Naxera JanMlčoch Jan     0322
5.Zimmermann JaroslavHoudek Jaroslav     3032
6.Hron KarelHnilička Jiří     1333
7.Naxera JanŠkarda Milan     1334
8.Zimmermann JaroslavMlčoch Jan     3044
9.Hron KarelHoudek Jaroslav     3054
10.Beneš VáclavHnilička Jiří     0355
11.Zimmermann JaroslavŠkarda Milan     3065
12.Hron KarelMlčoch Jan     0366
13.Beneš VáclavHoudek Jaroslav     3276
14.Naxera JanHnilička Jiří     1377
15.Hron KarelŠkarda Milan     3287
16.Beneš VáclavMlčoch Jan     0388
17.Naxera JanHoudek Jaroslav     0389
18.Zimmermann JaroslavHnilička Jiří     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Beneš Václav13Škarda Milan22
Naxera Jan04Mlčoch Jan31
Zimmermann Jaroslav40Houdek Jaroslav13
Hron Karel22Hnilička Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. HVrchní
rozhodčí:
Vyletová Helena
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:185:54 TJ Sokol Lhůta C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyletová Helena ml.
Jůza Jaroslav
 
 
Tetěk Václav
Pašek Zdeněk
 
 
     2301
2.Dobrovská Kateřina
Jaramillo Věra
 
 
Altmann Pavel
Dvořák Petr
 
 
     0302
3.Jaramillo VěraDvořák Petr     0303
4.Dobrovská KateřinaAltmann Pavel     0304
5.Jůza JaroslavTetěk Václav     0305
6.Vyletová Helena ml.Pašek Zdeněk     0306
7.Dobrovská KateřinaDvořák Petr     0307
8.Jůza JaroslavAltmann Pavel     0308
9.Vyletová Helena ml.Tetěk Václav     0309
10.Jaramillo VěraPašek Zdeněk     03010
11.Jůza JaroslavDvořák Petr     03011
12.Vyletová Helena ml.Altmann Pavel     03012
13.Jaramillo VěraTetěk Václav     13013
14.Dobrovská KateřinaPašek Zdeněk     03014
15.Vyletová Helena ml.Dvořák Petr     03015
16.Jaramillo VěraAltmann Pavel     03016
17.Dobrovská KateřinaTetěk Václav     03017
18.Jůza JaroslavPašek Zdeněk     23018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jaramillo Věra04Dvořák Petr40
Dobrovská Kateřina04Altmann Pavel40
Jůza Jaroslav04Tetěk Václav40
Vyletová Helena ml.04Pašek Zdeněk40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ Plzeň DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:19 SKUŘ Plzeň D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wimmer Adam
Zeman Luboš
 
 
Jánský Marek
Kuncl Denis
 
 
     3210
2.Sýkora Hynek
Chrástek Věroslav
 
 
Vraný Lukáš
Víšek Jan
 
 
     3020
3.Wimmer JanJánský Marek     3130
4.Chrástek VěroslavKuncl Denis     3040
5.Zeman LubošVraný Lukáš     3250
6.Sýkora HynekVíšek Jan     3060
7.Chrástek VěroslavJánský Marek     1361
8.Zeman LubošKuncl Denis     0362
9.Sýkora HynekVraný Lukáš     3072
10.Wimmer JanVíšek Jan     3082
11.Zeman LubošJánský Marek     3192
12.Sýkora HynekKuncl Denis     1393
13.Wimmer JanVraný Lukáš     31103
14.Chrástek VěroslavVíšek Jan     30113
15.Sýkora HynekJánský Marek     30123
16.Wimmer JanKuncl Denis     13124
17.Chrástek VěroslavVraný Lukáš     30134
18.Zeman LubošVíšek Jan     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Wimmer Jan31Jánský Marek13
Chrástek Věroslav31Kuncl Denis31
Zeman Luboš31Vraný Lukáš04
Sýkora Hynek31Víšek Jan04
bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS