Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ VidčeVrchní
rozhodčí:
Brzokoupil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vidče 432, 756 53 Vidče, tělocvična Sahara VidčeRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:645:27700:609TJ Vidče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hráský Luděk
Mikulenka Petr
 
 
Silný Jakub
Jílek Petr
 
 
114-9-383210
2.Bernhauser Vlastimír
Brzokoupil Jiří
 
 
Janečka Bronislav
Zikmund Jiří
 
 
568  3020
3.Mikulenka PetrSilný Jakub-4-763-92321
4.Brzokoupil JiříJanečka Bronislav-8117-7-82322
5.Bernhauser VlastimírJílek Petr887  3032
6.Hráský LuděkZikmund Jiří212-107 3142
7.Brzokoupil JiříSilný Jakub8-10-4-4 1343
8.Bernhauser VlastimírJanečka Bronislav6-86-5-92344
9.Hráský LuděkJílek Petr3-578 3154
10.Mikulenka PetrZikmund Jiří487  3064
11.Bernhauser VlastimírSilný Jakub-64118 3174
12.Hráský LuděkJanečka Bronislav-8-8-6  0375
13.Mikulenka PetrJílek Petr642  3085
14.Brzokoupil JiříZikmund Jiří6-7-5893295
15.Hráský LuděkSilný Jakub8-196-6-72396
16.Mikulenka PetrJanečka Bronislav775  30106
17.Brzokoupil JiříJílek Petr46-6-8732116
18.Bernhauser VlastimírZikmund Jiří868  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mikulenka Petr31Silný Jakub31
Brzokoupil Jiří22Janečka Bronislav31
Bernhauser Vlastimír31Jílek Petr04
Hráský Luděk22Zikmund Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní Němčí CVrchní
rozhodčí:
Borýsek Jiří
HOSTUJÍCÍ:Orel Uherské HradištěRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní Němčí, malá tělocvična ZŠ a ZUŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:25609:514KST Dolní Němčí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borýsek Jiří
Bobčík Přemysl
 
 
Koranda Štěpán
Miroš Miroslav
 
 
-4-10125-92301
2.Matějíček Jakub
Ježek Milan
 
 
Jančík Martin
Juřena Ondřej
 
 
9-9-128-92302
3.Borýsek JiříMiroš Miroslav347  3012
4.Ježek MilanJančík Martin767  3022
5.Bobčík PřemyslJuřena Ondřej-4-3-5  0323
6.Matějíček JakubKoranda Štěpán546  3033
7.Ježek MilanMiroš Miroslav986  3043
8.Bobčík PřemyslJančík Martin-7-7-8  0344
9.Matějíček JakubJuřena Ondřej6-116-8-92345
10.Borýsek JiříKoranda Štěpán544  3055
11.Bobčík PřemyslMiroš Miroslav-9-9-6  0356
12.Matějíček JakubJančík Martin262  3066
13.Borýsek JiříJuřena Ondřej4-9-6-6 1367
14.Ježek MilanKoranda Štěpán677  3077
15.Matějíček JakubMiroš Miroslav7143  3087
16.Borýsek JiříJančík Martin7-793 3197
17.Ježek MilanJuřena Ondřej599  30107
18.Bobčík PřemyslKoranda Štěpán-8-8-11  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Borýsek Jiří31Miroš Miroslav13
Ježek Milan40Jančík Martin13
Bobčík Přemysl04Juřena Ondřej31
Matějíček Jakub31Koranda Štěpán13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní BečvaVrchní
rozhodčí:
Mikuláček Filip
HOSTUJÍCÍ:TJ Nivnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ TGM Horní Bečva 544, malá tělocvična, vchod naproti lékárny přes cestuRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:27665:575TJ Sokol Horní Bečva

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Baroš Karel
Mikuláček Filip
 
 
Hladiš Libor
Kovařík Petr
 
 
7-893 3110
2.Baroš Antonín
Vala Jiří
 
 
Janča Tomáš
Kapsa Michal
 
 
-1-10-5  0311
3.Vala JiříKovařík Petr-610-3-10 1312
4.Mikuláček FilipJanča Tomáš8-836 3122
5.Baroš KarelKapsa Michal741  3032
6.Baroš AntonínHladiš Libor-4-8109-62333
7.Mikuláček FilipKovařík Petr6-7-10-6 1334
8.Baroš KarelJanča Tomáš5410  3044
9.Baroš AntonínKapsa Michal2910  3054
10.Vala JiříHladiš Libor11-7-1-11 1355
11.Baroš KarelKovařík Petr322  3065
12.Baroš AntonínJanča Tomáš939  3075
13.Vala JiříKapsa Michal5-6-78-82376
14.Mikuláček FilipHladiš Libor-58-10933286
15.Baroš AntonínKovařík Petr83-128 3196
16.Vala JiříJanča Tomáš77-11-8-72397
17.Mikuláček FilipKapsa Michal4104  30107
18.Baroš KarelHladiš Libor10-1064 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vala Jiří04Kovařík Petr22
Mikuláček Filip31Janča Tomáš13
Baroš Karel40Kapsa Michal13
Baroš Antonín31Hladiš Libor22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak HlukVrchní
rozhodčí:
Fanta Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ VlčnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, 687 25 Hluk, Sportovní hala (1. patro)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:41681:706TJ Vlčnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fanta Marek st.
Rubáš Josef
 
 
Cifr Radomír
Turzík Vlastimil
 
 
9-866 3110
2.Hájek Petr
Šimčík Robert
 
 
Kolaja Radomil
Kučera Josef
 
 
-8121011 3120
3.Rubáš JosefTurzík Vlastimil765  3030
4.Šimčík RobertKolaja Radomil-9-8-9  0331
5.Hájek PetrKučera Josef-312-9-8 1332
6.Fanta Marek st.Cifr Radomír4-65-12-92333
7.Šimčík RobertTurzík Vlastimil-7-10-8  0334
8.Hájek PetrKolaja Radomil-7-3-4  0335
9.Fanta Marek st.Kučera Josef11-7-88-102336
10.Rubáš JosefCifr Radomír-9-85-10 1337
11.Hájek PetrTurzík Vlastimil9-8-912-82338
12.Fanta Marek st.Kolaja Radomil-241010 3148
13.Rubáš JosefKučera Josef8-8-13863258
14.Šimčík RobertCifr Radomír-7938 3168
15.Fanta Marek st.Turzík Vlastimil9-6-9373278
16.Rubáš JosefKolaja Radomil87-9-5-92379
17.Šimčík RobertKučera Josef-65-4-7 13710
18.Hájek PetrCifr Radomír-11-6-6  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rubáš Josef22Turzík Vlastimil22
Šimčík Robert13Kolaja Radomil31
Hájek Petr04Kučera Josef31
Fanta Marek st.22Cifr Radomír31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavičín BVrchní
rozhodčí:
Jančařík Zbyněk
HOSTUJÍCÍ:SK ÚjezdRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport hala SK Slavičín , Školní 29, SlavičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:21589:510SK Slavičín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plášek Adam
Floreš Ivan
 
 
Martinek Filip
Psota Vladimír
 
 
868  3010
2.Jančařík Zbyněk
Malatinský Petr
 
 
Martinek Lubomír
Raška Pavel
 
 
-7-6-8  0311
3.Jančařík ZbyněkRaška Pavel-54-4-6 1312
4.Floreš IvanMartinek Lubomír-1113-6943222
5.Malatinský PetrPsota Vladimír867  3032
6.Plášek AdamMartinek Filip946  3042
7.Floreš IvanRaška Pavel9-10-5-6 1343
8.Malatinský PetrMartinek Lubomír9-6-4-6 1344
9.Plášek AdamPsota Vladimír448  3054
10.Jančařík ZbyněkMartinek Filip2108  3064
11.Malatinský PetrRaška Pavel-7-8-10  0365
12.Plášek AdamMartinek Lubomír4119  3075
13.Jančařík ZbyněkPsota Vladimír-5855 3185
14.Floreš IvanMartinek Filip244  3095
15.Plášek AdamRaška Pavel-3-89-7 1396
16.Jančařík ZbyněkMartinek Lubomír796  30106
17.Floreš IvanPsota Vladimír12110  30116
18.Malatinský PetrMartinek Filip896  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jančařík Zbyněk31Raška Pavel40
Floreš Ivan31Martinek Lubomír13
Malatinský Petr22Psota Vladimír04
Plášek Adam31Martinek Filip04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec BVrchní
rozhodčí:
Kubáč Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ DDM Valašské Meziříčí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Lázeňská uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:16692:502TJ Sokol Kostelec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlíček Rudolf
Zahradnický Jiří
 
 
Cibulka Stanislav
Střílka Jakub
 
 
1075  3010
2.Páleníček Jiří
Adamec Michal
 
 
Vahala Jiří
Drápela Marek
 
 
-64-8383220
3.Páleníček JiříDrápela Marek12117  3030
4.Adamec MichalVahala Jiří-10655 3140
5.Huňka TomášStřílka Jakub1128  3050
6.Pavlíček RudolfCibulka Stanislav734  3060
7.Adamec MichalDrápela Marek4-6-102-22361
8.Huňka TomášVahala Jiří1189  3071
9.Pavlíček RudolfStřílka Jakub216  3081
10.Páleníček JiříCibulka Stanislav-796-11103291
11.Huňka TomášDrápela Marek-59-4-5 1392
12.Pavlíček RudolfVahala Jiří395  30102
13.Páleníček JiříStřílka Jakub1124  30112
14.Adamec MichalCibulka Stanislav6-8-971732122
15.Pavlíček RudolfDrápela Marek2-646 31132
16.Páleníček JiříVahala Jiří583  30142
17.Adamec MichalStřílka Jakub168  30152
18.Huňka TomášCibulka Stanislav74-5-7932162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Páleníček Jiří40Drápela Marek22
Adamec Michal31Vahala Jiří04
Huňka Tomáš31Střílka Jakub04
Pavlíček Rudolf40Cibulka Stanislav04

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy