Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ VidčeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu u tenis.kurtůRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:27681:600TJ Jiskra Otrokovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vidlář Pavel
Hons Jakub
 
 
Vaculín Jaroslav
Knébl Radovan
 
 
9-874 3110
2.Silný Jakub
Janečka Bronislav
 
 
Hráský Luděk
Mikulenka Petr
 
 
6-9-10-3 1311
3.Silný JakubKnébl Radovan8-99-873221
4.Janečka BronislavHráský Luděk4-8-3-9 1322
5.Vidlář PavelMikulenka Petr456  3032
6.Hons JakubKubját Petr569  3042
7.Janečka BronislavKnébl Radovan9-3-7-6 1343
8.Vidlář PavelHráský Luděk94-8-8-122344
9.Hons JakubMikulenka Petr573  3054
10.Silný JakubKubját Petr109-95 3164
11.Vidlář PavelKnébl Radovan-128-97-92365
12.Hons JakubHráský Luděk512-55 3175
13.Silný JakubMikulenka Petr8106  3085
14.Janečka BronislavKubját Petr987  3095
15.Hons JakubKnébl Radovan-14-12-10  0396
16.Silný JakubHráský Luděk-8-610-9 1397
17.Janečka BronislavMikulenka Petr777  30107
18.Vidlář PavelKubját Petr87-105 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Silný Jakub31Knébl Radovan31
Janečka Bronislav22Hráský Luděk31
Vidlář Pavel22Mikulenka Petr04
Hons Jakub31Kubját Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Uherské HradištěVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní Němčí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mariánské náměstí 78, Uherské hradiště, Orlovna, přízemíRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:40558:648KST Dolní Němčí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Miroš Miroslav
Juřena Ondřej
 
 
Matějíček Jakub
Ježek Vít
 
 
-6-95-13 1301
2.Zavadil Antonín
Jančík Martin
 
 
Borýsek Jiří
Bartoš Miroslav
 
 
6-4-8-4 1302
3.Juřena OndřejBartoš Miroslav347  3012
4.Zavadil AntonínBorýsek Jiří-5-5-4  0313
5.Jančík MartinMatějíček Jakub87-910 3123
6.Miroš MiroslavJežek Vít-8311-783233
7.Zavadil AntonínBartoš Miroslav-1-5-12  0334
8.Jančík MartinBorýsek Jiří898  3044
9.Miroš MiroslavMatějíček Jakub7-65-7113254
10.Juřena OndřejJežek Vít-5-4-7  0355
11.Jančík MartinBartoš Miroslav-79108 3165
12.Miroš MiroslavBorýsek Jiří-4-3-11  0366
13.Juřena OndřejMatějíček Jakub10-7-7-11 1367
14.Zavadil AntonínJežek Vít8-4-53-102368
15.Miroš MiroslavBartoš Miroslav6-389 3178
16.Juřena OndřejBorýsek Jiří-3-10-12  0379
17.Zavadil AntonínMatějíček Jakub-8-10-7  03710
18.Jančík MartinJežek Vít-6-5-3  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Juřena Ondřej13Bartoš Miroslav13
Zavadil Antonín04Borýsek Jiří31
Jančík Martin31Matějíček Jakub22
Miroš Miroslav31Ježek Vít31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nivnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní BečvaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podohradí 888, Nivnice, 687 51Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:29618:558TJ Nivnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janča Tomáš
Kovařík Petr
 
 
Mikuláček Filip
Baroš Karel
 
 
-510-18-72301
2.Hladiš Libor
Kozelek Ondřej
 
 
Ivánek Daniel
Baroš Antonín
 
 
-10477 3111
3.Hladiš LiborIvánek Daniel759  3021
4.Kozelek OndřejMikuláček Filip8-7-8-10 1322
5.Kovařík PetrBaroš Karel-3-6-8  0323
6.Janča TomášBaroš Antonín9-9-6693233
7.Kozelek OndřejIvánek Daniel436  3043
8.Kovařík PetrMikuláček Filip77-1010 3153
9.Janča TomášBaroš Karel72-9-5-62354
10.Hladiš LiborBaroš Antonín-944-873264
11.Kovařík PetrIvánek Daniel666  3074
12.Janča TomášMikuláček Filip-85116 3184
13.Hladiš LiborBaroš Karel9-7-5-6 1385
14.Kozelek OndřejBaroš Antonín68-95 3195
15.Janča TomášIvánek Daniel485  30105
16.Hladiš LiborMikuláček FilipWO    30115
17.Kozelek OndřejBaroš Karel-8-5-10  03116
18.Kovařík PetrBaroš AntonínWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hladiš Libor21Ivánek Daniel04
Kozelek Ondřej22Mikuláček Filip12
Kovařík Petr21Baroš Karel40
Janča Tomáš31Baroš Antonín03
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ VlčnovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak HlukRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
687 61 Vlčnov 512, Velký sál \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Vlčnovské dolní\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" hospody na dolním konciRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:28660:613TJ Vlčnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolaja Radomil
Kučera Josef
 
 
Hájek Petr
Nováková Jarmila
 
 
898  3010
2.Cifr Radomír
Kubíček Martin
 
 
Fanta Marek st.
Rubáš Josef
 
 
88-95 3120
3.Cifr RadomírRubáš Josef57-7-9-82321
4.Kolaja RadomilFanta Marek st.-105-8-9 1322
5.Kubíček MartinNováková Jarmila-9-9-11  0323
6.Kučera JosefHájek Petr1096  3033
7.Kolaja RadomilRubáš Josef-9-613-10 1334
8.Kubíček MartinFanta Marek st.-6-571283244
9.Kučera JosefNováková Jarmila1089  3054
10.Cifr RadomírHájek Petr8613  3064
11.Kubíček MartinRubáš Josef-5-6-7  0365
12.Kučera JosefFanta Marek st.47-98 3175
13.Cifr RadomírNováková Jarmila-6-7-8  0376
14.Kolaja RadomilHájek Petr107-86 3186
15.Kučera JosefRubáš Josef-86912 3196
16.Cifr RadomírFanta Marek st.-9-910-9 1397
17.Kolaja RadomilNováková Jarmila7-7109 31107
18.Kubíček MartinHájek Petr752  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cifr Radomír13Rubáš Josef31
Kolaja Radomil22Fanta Marek st.22
Kubíček Martin22Nováková Jarmila22
Kučera Josef40Hájek Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK ÚjezdVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slavičín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Újezd u Valašských Klobouk, Tělocvična, vchod ze zadní strany budovy od víceúčelového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:37693:671nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Raška Pavel
Martinek Lubomír
 
 
Plášek Adam
Floreš Ivan
 
 
86-610 3110
2.Matejička Libor
Psota Vladimír
 
 
Jančařík Zbyněk
Malatinský Petr
 
 
8-6-81093220
3.Psota VladimírPlášek Adam-6-3-2  0321
4.Martinek LubomírMalatinský Petr1256  3031
5.Raška PavelFloreš Ivan338  3041
6.Matejička LiborJančařík Zbyněk-13115-993251
7.Martinek LubomírPlášek Adam-11310-8-62352
8.Raška PavelMalatinský Petr562  3062
9.Matejička LiborFloreš Ivan-1098-7WO2363
10.Psota VladimírJančařík Zbyněk-2-3-10  0364
11.Raška PavelPlášek Adam-66-10323274
12.Matejička LiborMalatinský Petr-9-75-11 1375
13.Psota VladimírFloreš Ivan99-6-9-62376
14.Martinek LubomírJančařík Zbyněk96-113 3186
15.Matejička LiborPlášek Adam511-10-563296
16.Psota VladimírMalatinský Petr-8-8-8  0397
17.Martinek LubomírFloreš Ivan49-7-9-72398
18.Raška PavelJančařík Zbyněk-461-8-62399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Psota Vladimír04Plášek Adam22
Martinek Lubomír22Malatinský Petr22
Raška Pavel31Floreš Ivan31
Matejička Libor22Jančařík Zbyněk22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DDM Valašské Meziříčí CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zdeňka Fibicha 287, Valašské Meziříčí 75701, Příjezd z ulice Příční,herna ST pod tělocvičnou SVČ Domeček, vstup přes rampu nebo bokem přes hlavní skleněné dveřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:32576:589TJ Sokol Kostelec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladil Radek
Cibulka Stanislav
 
 
Pavlíček Rudolf
Adamec Michal
 
 
-9-77-4 1301
2.Drápela Marek
Vahala Jiří
 
 
Zahradnický Jiří
Kolařík Milan
 
 
6-598 3111
3.Vahala JiříPavlíček Rudolf-4-67-9 1312
4.Drápela MarekAdamec Michal989  3022
5.Cibulka StanislavZahradnický Jiří9106  3032
6.Hladil RadekKolařík Milan1144  3042
7.Drápela MarekPavlíček Rudolf-7-9-1  0343
8.Cibulka StanislavAdamec Michal-6-8-5  0344
9.Hladil RadekZahradnický Jiří852  3054
10.Vahala JiříKolařík Milan-8-7-11  0355
11.Cibulka StanislavPavlíček Rudolf-9-8-4  0356
12.Hladil RadekAdamec Michal786  3066
13.Vahala JiříZahradnický Jiří612-79 3176
14.Drápela MarekKolařík Milan-99-8-6 1377
15.Hladil RadekPavlíček Rudolf-68-69-62378
16.Vahala JiříAdamec Michal3-76-7-82379
17.Drápela MarekZahradnický Jiří1028  3089
18.Cibulka StanislavKolařík Milan-4-910-6 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vahala Jiří13Pavlíček Rudolf40
Drápela Marek22Adamec Michal22
Cibulka Stanislav13Zahradnický Jiří04
Hladil Radek31Kolařík Milan31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy