Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ VidčeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Lázeňská uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:25648:562TJ Sokol Kostelec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlíček Rudolf
Adamec Michal
 
 
Knébl Radovan
Kubját Petr
 
 
4-897 3110
2.Kolařík Milan
Zahradnický Jiří
 
 
Mikulenka Petr
Hráský Luděk
 
 
1059  3020
3.Kubáč PetrHráský Luděk-999-7-52321
4.Adamec MichalKnébl Radovan-1-75-3 1322
5.Kolařík MilanMikulenka Petr8-14-9-3 1323
6.Pavlíček RudolfKubját Petr544  3033
7.Adamec MichalHráský Luděk8-88-1323243
8.Kolařík MilanKnébl Radovan9-47-7-82344
9.Pavlíček RudolfMikulenka Petr559  3054
10.Kubáč PetrKubját Petr477  3064
11.Kolařík MilanVaculín Jaroslav765  3074
12.Pavlíček RudolfKnébl Radovan68-74 3184
13.Kubáč PetrMikulenka Petr-7-89-9 1385
14.Zahradnický JiříKubját Petr879  3095
15.Pavlíček RudolfVaculín Jaroslav422  30105
16.Kubáč PetrKnébl Radovan-7-109-5 13106
17.Zahradnický JiříMikulenka Petr7-10-7-8 13107
18.Kolařík MilanKubját Petr6810  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubáč Petr13Hráský Luděk11
Adamec Michal11Knébl Radovan31
Kolařík Milan22Mikulenka Petr31
Pavlíček Rudolf40Kubját Petr04
Zahradnický Jiří11Vaculín Jaroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DDM Valašské Meziříčí CVrchní
rozhodčí:
Cibulka Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zdeňka Fibicha 287, Valašské Meziříčí 75701, Příjezd z ulice Příční,herna ST pod tělocvičnou SVČ Domeček, vstup přes rampu nebo bokem přes hlavní skleněné dveřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:35637:647TJ Jiskra Otrokovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drápela Marek
Vahala Jiří
 
 
Silný Jakub
Vidlář Pavel
 
 
-997-853210
2.Cibulka Stanislav
Šíma Martin
 
 
Hons Jakub
Janečka Zdeněk
 
 
10-3-11-2 1311
3.Šíma MartinJanečka Zdeněk-9-7-4  0312
4.Drápela MarekHons Jakub899  3022
5.Vahala JiříSilný Jakub-63-5-13 1323
6.Cibulka StanislavVidlář Pavel766  3033
7.Drápela MarekJanečka Zdeněk10115  3043
8.Vahala JiříHons Jakub-64-11-9 1344
9.Cibulka StanislavSilný Jakub9-6-5-6 1345
10.Šíma MartinVidlář Pavel10-128-6103255
11.Vahala JiříJanečka Zdeněk-119-1010-122356
12.Cibulka StanislavHons Jakub-78-4-6 1357
13.Šíma MartinSilný Jakub-108-99-82358
14.Drápela MarekVidlář Pavel98-56 3168
15.Cibulka StanislavJanečka Zdeněk-11-9-10  0369
16.Šíma MartinHons Jakub-4-7-5  03610
17.Drápela MarekSilný Jakub9910  30710
18.Vahala JiříVidlář PavelWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šíma Martin13Janečka Zdeněk31
Drápela Marek40Hons Jakub31
Vahala Jiří03Silný Jakub31
Cibulka Stanislav13Vidlář Pavel03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavičín BVrchní
rozhodčí:
Jančařík Zbyněk
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní Němčí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport hala SK Slavičín , Školní 29, SlavičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1134:41672:727KST Dolní Němčí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jančařík Zbyněk
Malatinský Petr
 
 
Borýsek Jiří
Bartoš Miroslav
 
 
10-9-10-9 1301
2.Floreš Ivan
Plášek Adam
 
 
Ježek Vít
Matějíček Jakub
 
 
10910  3011
3.Jančařík ZbyněkBartoš Miroslav-78-69-82312
4.Malatinský PetrMatějíček Jakub11-5-4933222
5.Floreš IvanBorýsek Jiří10-6-4-7 1323
6.Plášek AdamJežek Vít6-687 3133
7.Malatinský PetrBartoš Miroslav-7109-983243
8.Floreš IvanMatějíček Jakub-8-8-9  0344
9.Plášek AdamBorýsek Jiří-8647 3154
10.Jančařík ZbyněkJežek Vít-2129-9-122355
11.Floreš IvanBartoš Miroslav-8-8-1  0356
12.Plášek AdamMatějíček Jakub6-86-3-82357
13.Jančařík ZbyněkBorýsek Jiří-65-99-12358
14.Malatinský PetrJežek Vít7-7-9-8 1359
15.Plášek AdamBartoš Miroslav658  3069
16.Jančařík ZbyněkMatějíček Jakub9-612-2-823610
17.Malatinský PetrBorýsek Jiří10-107-7632710
18.Floreš IvanJežek Vít-9-6-7  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jančařík Zbyněk04Bartoš Miroslav22
Malatinský Petr31Matějíček Jakub31
Floreš Ivan04Borýsek Jiří22
Plášek Adam31Ježek Vít31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK ÚjezdVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Uherské HradištěRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Újezd u Valašských Klobouk, Tělocvična, vchod ze zadní strany budovy od víceúčelového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:24621:455SK Újezd

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Psota Vladimír
Matejička Libor
 
 
Juřena Ondřej
Jančík Martin
 
 
-6-7-5  0301
2.Raška Pavel
Martinek Lubomír
 
 

 
 
WO    3011
3.Psota VladimírMiroš Miroslav1167  3021
4.Martinek LubomírJančík Martin16165  3031
5.Raška PavelJuřena Ondřej-86-8-6 1332
6.Matejička LiborWO    3042
7.Martinek LubomírMiroš Miroslav7-5-64-112343
8.Raška PavelJančík Martin355  3053
9.Matejička LiborJuřena Ondřej12-677 3163
10.Psota VladimírWO    3073
11.Raška PavelMiroš Miroslav368  3083
12.Matejička LiborJančík Martin-11-1212-7 1384
13.Psota VladimírJuřena Ondřej-2-7-5  0385
14.Martinek LubomírWO    3095
15.Matejička LiborMiroš Miroslav-876-9732105
16.Psota VladimírJančík Martin-10-49-8 13106
17.Martinek LubomírJuřena Ondřej8-9-3-7 13107
18.Raška PavelWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Psota Vladimír12Miroš Miroslav13
Martinek Lubomír12Jančík Martin22
Raška Pavel21Juřena Ondřej31
Matejička Libor21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak HlukVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní BečvaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, 687 25 Hluk, Sportovní hala (1. patro)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:37646:624TJ Sokol Horní Bečva

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájek Petr
Nováková Jarmila
 
 
Baroš Antonín
Vala Jiří
 
 
-967-11-62301
2.Fanta Marek st.
Rubáš Josef
 
 
Baroš Karel
Mikuláček Filip
 
 
7-104-1063211
3.Rubáš JosefMikuláček Filip-5-978-52312
4.Nováková JarmilaBaroš Karel-9-7-10  0313
5.Hájek PetrBaroš Antonín-10-867-72314
6.Fanta Marek st.Vala Jiří1046  3024
7.Nováková JarmilaMikuláček Filip9-7-5-7 1325
8.Hájek PetrBaroš Karel-6-10-5  0326
9.Fanta Marek st.Baroš Antonín-85-10-9 1327
10.Rubáš JosefVala Jiří555  3037
11.Hájek PetrMikuláček Filip-5-9-8  0338
12.Fanta Marek st.Baroš Karel-99-11-9 1339
13.Rubáš JosefBaroš Antonín-9537 3149
14.Nováková JarmilaVala Jiří8-466 3159
15.Fanta Marek st.Mikuláček Filip7610  3069
16.Rubáš JosefBaroš Karel9-56-5-723610
17.Nováková JarmilaBaroš Antonín-8-11-9  03611
18.Hájek PetrVala Jiří646  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rubáš Josef22Mikuláček Filip31
Nováková Jarmila13Baroš Karel40
Hájek Petr13Baroš Antonín31
Fanta Marek st.22Vala Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ VlčnovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Nivnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
687 61 Vlčnov 512, Velký sál \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Vlčnovské dolní\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" hospody na dolním konciRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1427:44627:709TJ Nivnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolaja Radomil
Kučera Josef
 
 
Janča Tomáš
Kovařík Petr
 
 
-67-8-10 1301
2.Cifr Radomír
Kubíček Martin
 
 
Beníček Martin
Hladiš Libor
 
 
-10-6-7  0302
3.Cifr RadomírJanča Tomáš-5-6-7  0303
4.Kolaja RadomilBeníček Martin-5-7-8  0304
5.Kubíček MartinKovařík Petr-611-816-82305
6.Kučera JosefHladiš Libor9-588 3115
7.Kolaja RadomilJanča Tomáš9-45-8-82316
8.Kubíček MartinBeníček Martin-55-5-7 1317
9.Kučera JosefKovařík Petr6912  3027
10.Cifr RadomírHladiš Libor-8-7-8  0328
11.Kubíček MartinJanča Tomáš-89-912-62329
12.Kučera JosefBeníček Martin-88-8-7 13210
13.Cifr RadomírKovařík Petr796  30310
14.Kolaja RadomilHladiš Libor-69-6-7 13311
15.Kučera JosefJanča Tomáš6-8139 31411
16.Cifr RadomírBeníček Martin-152-74-823412
17.Kolaja RadomilKovařík Petr-6-684-323413
18.Kubíček MartinHladiš Libor-76-8-6 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Cifr Radomír13Janča Tomáš31
Kolaja Radomil04Beníček Martin40
Kubíček Martin04Kovařík Petr22
Kučera Josef31Hladiš Libor31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy