Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ VlčnovVrchní
rozhodčí:
Cifr Radomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
687 61 Vlčnov 512, Velký sál \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Vlčnovské dolní\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" hospody na dolním konciRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1222:41529:634TJ Sokol Kostelec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Josef
Kolaja Radomil
 
 
Adamec Michal
Pavlíček Rudolf
 
 
-9-6-8  0301
2.Turzík Vlastimil
Kubíček Martin
 
 
Zahradnický Jiří
Kolařík Milan
 
 
-1096-11103211
3.Kubíček MartinPavlíček Rudolf-8-9-5  0312
4.Kolaja RadomilAdamec Michal-511-5-4 1313
5.Turzík VlastimilKolařík Milan-87-311123223
6.Kučera JosefZahradnický Jiří886  3033
7.Kolaja RadomilPavlíček Rudolf-5-5-1  0334
8.Turzík VlastimilAdamec Michal-10-8-8  0335
9.Kučera JosefKolařík Milan810-56 3145
10.Kubíček MartinZahradnický Jiří-124-9-5 1346
11.Turzík VlastimilPavlíček Rudolf-5-5-7  0347
12.Kučera JosefAdamec Michal-7-5-9  0348
13.Kubíček MartinKolařík Milan789  3058
14.Kolaja RadomilZahradnický Jiří-11-786-52359
15.Kučera JosefPavlíček Rudolf-10-3-9  03510
16.Kubíček MartinAdamec Michal-6-6-8  03511
17.Kolaja RadomilKolařík Milan676  30611
18.Turzík VlastimilZahradnický Jiří-6-3-7  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubíček Martin13Pavlíček Rudolf40
Kolaja Radomil13Adamec Michal40
Turzík Vlastimil13Kolařík Milan04
Kučera Josef22Zahradnický Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak HlukVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ DDM Valašské Meziříčí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, 687 25 Hluk, Sportovní hala (1. patro)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:42635:694TJ DDM Valašské Meziříčí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fanta Marek st.
Rubáš Josef
 
 
Hladil Radek
Cibulka Stanislav
 
 
-89-10-6 1301
2.Pospíšek Karel
Hájek Petr
 
 
Vahala Jiří
Drápela Marek
 
 
4-38-7-32302
3.Schuster TomášDrápela Marek-2-4-9  0303
4.Hájek PetrVahala Jiří10-10-5-10 1304
5.Fanta Marek st.Hladil Radek-1210-5-5 1305
6.Rubáš JosefCibulka Stanislav-11555 3115
7.Hájek PetrDrápela Marek-5-7-2  0316
8.Fanta Marek st.Vahala Jiří6-8811 3126
9.Rubáš JosefHladil Radek-138-7-9 1327
10.Schuster TomášCibulka Stanislav-4-77-5 1328
11.Fanta Marek st.Drápela Marek-125-88-112329
12.Rubáš JosefVahala Jiří610-84 3139
13.Schuster TomášHladil Radek-6-4-3  03310
14.Hájek PetrCibulka Stanislav647  30410
15.Rubáš JosefDrápela Marek-9-153-10 13411
16.Schuster TomášVahala Jiří5-6-55832511
17.Hájek PetrHladil Radek-6-914-7 13512
18.Fanta Marek st.Cibulka Stanislav9-9810 31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Schuster Tomáš13Drápela Marek40
Hájek Petr13Vahala Jiří13
Fanta Marek st.22Hladil Radek40
Rubáš Josef22Cibulka Stanislav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nivnice BVrchní
rozhodčí:
Janča Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SK Slavičín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podohradí 888, Nivnice, 687 51Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:24695:576TJ Nivnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladiš Libor
Šopík Jiří
 
 
Jančařík Zbyněk
Martinec Antonín
 
 
-7-7-8  0301
2.Janča Tomáš
Kovařík Petr
 
 
Fojtů Jaromír
Martinovský Radek
 
 
726  3011
3.Janča TomášMartinec Antonín-9829 3121
4.Hladiš LiborJančařík Zbyněk-67129 3131
5.Kovařík PetrFojtů Jaromír6-6-10-8 1332
6.Šopík JiříMartinovský Radek795  3042
7.Hladiš LiborMartinec Antonín689  3052
8.Kovařík PetrJančařík Zbyněk-912-7-9 1353
9.Šopík JiříFojtů Jaromír-9863 3163
10.Janča TomášMartinovský Radek574  3073
11.Kovařík PetrMartinec Antonín-89-8-9 1374
12.Šopík JiříJančařík Zbyněk5-1189 3184
13.Janča TomášFojtů Jaromír10-1085 3194
14.Hladiš LiborMartinovský Radek788  30104
15.Šopík JiříMartinec Antonín7-9-116532114
16.Janča TomášJančařík Zbyněk310-9-8-723115
17.Hladiš LiborFojtů Jaromír11-10-54732125
18.Kovařík PetrMartinovský Radek7110  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janča Tomáš31Martinec Antonín13
Hladiš Libor40Jančařík Zbyněk22
Kovařík Petr13Fojtů Jaromír13
Šopík Jiří40Martinovský Radek04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní BečvaVrchní
rozhodčí:
Mikuláček Filip
HOSTUJÍCÍ:SK ÚjezdRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ TGM Horní Bečva 544, malá tělocvična, vchod naproti lékárny přes cestuRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:26653:573TJ Sokol Horní Bečva

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikuláček Filip
Baroš Karel
 
 
Raška Pavel
Martinek Lubomír
 
 
6-9-12-8 1301
2.Poruba Tomáš
Baroš Antonín
 
 
Psota Vladimír
Matejička Libor
 
 
6-679 3111
3.Poruba TomášMartinek Lubomír12-7-98103221
4.Mikuláček FilipPsota Vladimír673  3031
5.Baroš KarelRaška Pavel-6-3-9  0332
6.Baroš AntonínMatejička Libor339  3042
7.Mikuláček FilipMartinek Lubomír355  3052
8.Baroš KarelPsota Vladimír546  3062
9.Baroš AntonínRaška Pavel-68-8-7 1363
10.Poruba TomášMatejička Libor-9999 3173
11.Baroš KarelMartinek Lubomír4-8-8373283
12.Baroš AntonínPsota Vladimír-75-10-6 1384
13.Poruba TomášRaška Pavel6-5-9-7 1385
14.Mikuláček FilipMatejička Libor-128-8-4 1386
15.Baroš AntonínMartinek Lubomír898  3096
16.Poruba TomášPsota Vladimír6410  30106
17.Mikuláček FilipRaška Pavel10-7-69832116
18.Baroš KarelMatejička Libor887  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Poruba Tomáš31Martinek Lubomír04
Mikuláček Filip31Psota Vladimír13
Baroš Karel31Raška Pavel31
Baroš Antonín22Matejička Libor13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Uherské HradištěVrchní
rozhodčí:
Zavadil Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ VidčeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mariánské náměstí 78, Uherské hradiště, Orlovna, přízemíRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:23672:561Orel Uherské Hradiště

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Václav
Jančík Martin
 
 
Kubját Petr
Mikulenka Petr
 
 
4914  3010
2.Zavadil Antonín
Juřena Ondřej
 
 
Knébl Radovan
Brzokoupil Jiří
 
 
8-4-9-6 1311
3.Jančík MartinMikulenka Petr-6-891053221
4.Šmíd VáclavKnébl Radovan8-5-10-3 1322
5.Zavadil AntonínKubját Petr999  3032
6.Juřena OndřejBrzokoupil Jiří1086  3042
7.Šmíd VáclavMikulenka Petr-886-883252
8.Zavadil AntonínKnébl Radovan6-7-8843262
9.Juřena OndřejKubját Petr688  3072
10.Jančík MartinBrzokoupil Jiří685  3082
11.Zavadil AntonínMikulenka Petr-10-8-11  0383
12.Juřena OndřejKnébl Radovan-98129 3193
13.Jančík MartinVaculín Jaroslav78-78 31103
14.Šmíd VáclavBrzokoupil JiříWO    30113
15.Juřena OndřejMikulenka Petr5-9119 31123
16.Jančík MartinKnébl Radovan-3-10-3  03124
17.Šmíd VáclavVaculín Jaroslav-1495-10732134
18.Zavadil AntonínBrzokoupil JiříWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jančík Martin31Mikulenka Petr13
Šmíd Václav21Knébl Radovan22
Zavadil Antonín21Kubját Petr02
Juřena Ondřej40Brzokoupil Jiří02
   Vaculín Jaroslav02
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní Němčí CVrchní
rozhodčí:
Borýsek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní Němčí, malá tělocvična ZŠ a ZUŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:28672:618KST Dolní Němčí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borýsek Jiří
Bartoš Miroslav
 
 
Janečka Bronislav
Vrzala Vojtěch
 
 
8127  3010
2.Ježek Milan
Ježek Vít
 
 
Janošík Petr
Vidlář Pavel
 
 
108-7-1063220
3.Borýsek JiříVidlář Pavel-69-8-4 1321
4.Ježek MilanJanečka Bronislav-7568 3131
5.Ježek VítVrzala Vojtěch789  3041
6.Bartoš MiroslavJanošík Petr-8-710-10 1342
7.Ježek MilanVidlář Pavel2-8610 3152
8.Ježek VítJanečka Bronislav5-689 3162
9.Bartoš MiroslavVrzala Vojtěch4-567 3172
10.Borýsek JiříJanošík Petr866  3082
11.Ježek VítVidlář PavelWO    0383
12.Bartoš MiroslavJanečka Bronislav5-993 3193
13.Borýsek JiříVrzala Vojtěch-97-89632103
14.Ježek MilanJanošík Petr6-985 31113
15.Bartoš MiroslavVidlář Pavel-8-2-11  03114
16.Borýsek JiříJanečka Bronislav-117-12-4 13115
17.Ježek MilanVrzala Vojtěch-153-96832125
18.Matějíček JakubJanošík Petr3-1199 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Borýsek Jiří22Vidlář Pavel21
Ježek Milan40Janečka Bronislav13
Ježek Vít20Vrzala Vojtěch04
Bartoš Miroslav22Janošík Petr13
Matějíček Jakub10   
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy