Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní Němčí CRozhodčí:Hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Lázeňská uliceRozhodčí:Hráči
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:35733:681TJ Sokol Kostelec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamec Michal
Pavlíček Rudolf
 
 
Matějíček Jakub
Ježek Vít
 
 
652  3010
2.Kolařík Milan
Zahradnický Jiří
 
 
Borýsek Jiří
Bartoš Miroslav
 
 
-86-6-9 1311
3.Kolařík MilanBartoš Miroslav-10-65-7 1312
4.Adamec MichalJežek Vít6-49-8-122313
5.Zahradnický JiříMatějíček Jakub89-10-11153223
6.Pavlíček RudolfBorýsek Jiří-810127 3133
7.Adamec MichalBartoš Miroslav499  3043
8.Zahradnický JiříJežek Vít-79-9653253
9.Pavlíček RudolfMatějíček Jakub-648-763263
10.Kolařík MilanBorýsek Jiří78-6-4-82364
11.Zahradnický JiříBartoš Miroslav7-7511 3174
12.Pavlíček RudolfJežek Vít-99-8863284
13.Kolařík MilanMatějíček Jakub-8-14-12  0385
14.Adamec MichalBorýsek Jiří74-83 3195
15.Pavlíček RudolfBartoš Miroslav856  30105
16.Kolařík MilanJežek Vít66-8-4-823106
17.Adamec MichalMatějíček Jakub9-84-7-823107
18.Zahradnický JiříBorýsek Jiří-7-8-11  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolařík Milan04Bartoš Miroslav13
Adamec Michal22Ježek Vít22
Zahradnický Jiří31Matějíček Jakub22
Pavlíček Rudolf40Borýsek Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DDM Valašské Meziříčí CVrchní
rozhodčí:
Šíma Martin
HOSTUJÍCÍ:Orel Uherské HradištěRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zdeňka Fibicha 287, Valašské Meziříčí 75701, Příjezd z ulice Příční,herna ST pod tělocvičnou SVČ Domeček, vstup přes rampu nebo bokem přes hlavní skleněné dveřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1133:41645:711Orel Uherské Hradiště

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drápela Marek
Vahala Jiří
 
 
Juřena Ondřej
Zavadil Antonín
 
 
-9-2-4  0301
2.Střílka Jakub
Cibulka Stanislav
 
 
Jančík Martin
Šmíd Václav
 
 
-38-7-10 1302
3.Střílka JakubJančík Martin7-810-9-92303
4.Drápela MarekŠmíd Václav767  3013
5.Vahala JiříZavadil Antonín-999-583223
6.Cibulka StanislavJuřena Ondřej7122  3033
7.Drápela MarekJančík Martin-9-49-9 1334
8.Vahala JiříŠmíd Václav-10-4109-82335
9.Cibulka StanislavZavadil Antonín-5-6-6  0336
10.Střílka JakubJuřena Ondřej9-8-11793246
11.Vahala JiříJančík Martin97-6-663256
12.Cibulka StanislavŠmíd Václav107-8-5-52357
13.Střílka JakubZavadil Antonín7-8-11-9 1358
14.Drápela MarekJuřena Ondřej-513-97-82359
15.Cibulka StanislavJančík Martin4-9-81083269
16.Střílka JakubŠmíd Václav-64-6-6 13610
17.Drápela MarekZavadil Antonín5210  30710
18.Vahala JiříJuřena OndřejWO    03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Střílka Jakub13Jančík Martin22
Drápela Marek22Šmíd Václav31
Vahala Jiří21Zavadil Antonín22
Cibulka Stanislav22Juřena Ondřej12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ VidčeVrchní
rozhodčí:
Brzokoupil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní BečvaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vidče 432, 756 53 Vidče, tělocvična Sahara VidčeRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:36524:539TJ Sokol Horní Bečva

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bernhauser Vlastimír
Brzokoupil Jiří
 
 
Mikuláček Filip
Baroš Karel
 
 
-135-9-7 1301
2.Hráský Luděk
Mikulenka Petr
 
 
Baroš Antonín
Poruba Tomáš
 
 
-9-5-9  0302
3.Mikulenka PetrPoruba Tomáš-5-9-12  0303
4.Bernhauser VlastimírBaroš Antonín-7-794-102304
5.Hráský LuděkBaroš Karel-11-9-5  0305
6.Knébl RadovanMikuláček Filip7125  3015
7.Bernhauser VlastimírPoruba Tomáš-6-49-11 1316
8.Hráský LuděkBaroš Antonín573  3026
9.Knébl RadovanBaroš Karel-8-65-10 1327
10.Mikulenka PetrMikuláček Filip-87-9-8 1328
11.Hráský LuděkPoruba Tomáš-7-10-7  0329
12.Knébl RadovanBaroš Antonín943  3039
13.Mikulenka PetrBaroš Karel-7-3-8  03310
14.Bernhauser VlastimírMikuláček Filip1156  30410
15.Knébl RadovanPoruba Tomáš355  30510
16.Mikulenka PetrBaroš AntonínWO    03511
17.Bernhauser VlastimírBaroš Karel-2-5-9  03512
18.Hráský LuděkMikuláček FilipWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mikulenka Petr03Poruba Tomáš31
Bernhauser Vlastimír13Baroš Antonín12
Hráský Luděk12Baroš Karel40
Knébl Radovan31Mikuláček Filip12
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice CVrchní
rozhodčí:
Vidlář Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Nivnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu u tenis.kurtůRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:38545:631TJ Nivnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vidlář Pavel
Búbela Pavel
 
 
Janča Tomáš
Šopík Jiří
 
 
-8-4-10  0301
2.Janečka Bronislav
Dohnal Josef
 
 
Hladiš Libor
Kozelek Ondřej
 
 
-89-9-4 1302
3.Búbela PavelKozelek Ondřej-5-7-4  0303
4.Janečka BronislavŠopík Jiří5-679 3113
5.Dohnal JosefJanča Tomáš-5-6-7  0314
6.Vidlář PavelHladiš Libor5911  3024
7.Janečka BronislavKozelek Ondřej39-81 3134
8.Dohnal JosefŠopík Jiří-79-5-7 1335
9.Vidlář PavelJanča Tomáš-5978 3145
10.Búbela PavelHladiš Libor-2-4-11  0346
11.Dohnal JosefKozelek Ondřej-57-9-3 1347
12.Vidlář PavelŠopík Jiří5-67-9103257
13.Búbela PavelJanča Tomáš-7-5-1  0358
14.Janečka BronislavHladiš Libor711-9-573268
15.Vidlář PavelKozelek Ondřej-5989 3178
16.Búbela PavelŠopík Jiří-1-9-7  0379
17.Janečka BronislavJanča Tomáš579  3089
18.Dohnal JosefHladiš Libor-7-58-7 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Búbela Pavel04Kozelek Ondřej22
Janečka Bronislav40Šopík Jiří22
Dohnal Josef04Janča Tomáš22
Vidlář Pavel40Hladiš Libor22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak HlukVrchní
rozhodčí:
Fanta Marek st.
HOSTUJÍCÍ:SK Slavičín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, 687 25 Hluk, Sportovní hala (1. patro)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:22682:553TJ Spartak Hluk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schuster Tomáš
Hájek Petr
 
 
Martinec Antonín
Fojtů Jaromír
 
 
-852-9-62301
2.Fanta Marek st.
Rubáš Josef
 
 
Jančařík Miroslav
Jančařík Zbyněk
 
 
11-8-97-102302
3.Schuster TomášJančařík Miroslav8-8-10893212
4.Hájek PetrMartinec Antonín531  3022
5.Fanta Marek st.Jančařík Zbyněk-8893 3132
6.Rubáš JosefFojtů Jaromír666  3042
7.Hájek PetrJančařík Miroslav5-6-6-8 1343
8.Fanta Marek st.Martinec Antonín8910  3053
9.Rubáš JosefJančařík Zbyněk6210  3063
10.Schuster TomášFojtů Jaromír7118  3073
11.Fanta Marek st.Jančařík Miroslav11910  3083
12.Rubáš JosefMartinec Antonín9-1098 3193
13.Schuster TomášJančařík Zbyněk-710-4-9 1394
14.Hájek PetrFojtů Jaromír4-1173 31104
15.Rubáš JosefJančařík Miroslav413  30114
16.Schuster TomášMartinec Antonín-49-42932124
17.Hájek PetrJančařík Zbyněk10-8-6-6 13125
18.Fanta Marek st.Fojtů Jaromír474  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Schuster Tomáš31Jančařík Miroslav13
Hájek Petr22Martinec Antonín04
Fanta Marek st.40Jančařík Zbyněk22
Rubáš Josef40Fojtů Jaromír04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK ÚjezdVrchní
rozhodčí:
Raška Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ VlčnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Újezd u Valašských Klobouk, Tělocvična, vchod ze zadní strany budovy od víceúčelového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:36649:666SK Újezd

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Raška Pavel
Martinek Lubomír
 
 
Kučera Josef
Kolaja Radomil
 
 
-6-7-9  0301
2.Matejička Libor
Psota Vladimír
 
 
Turzík Vlastimil
Kubíček Martin
 
 
-9-1013-12 1302
3.Psota VladimírKubíček Martin-5-3-5  0303
4.Raška PavelKolaja Radomil11-788 3113
5.Martinek LubomírTurzík Vlastimil9-6-9763223
6.Matejička LiborKučera Josef11-7-6973233
7.Raška PavelKubíček Martin655  3043
8.Martinek LubomírKolaja Radomil981  3053
9.Matejička LiborTurzík Vlastimil-5-9-4  0354
10.Psota VladimírKučera Josef5-43-7-52355
11.Martinek LubomírKubíček Martin577  3065
12.Matejička LiborKolaja Radomil-9-610783275
13.Martinek FilipTurzík Vlastimil7-697 3185
14.Raška PavelKučera Josef-4711-1073295
15.Matejička LiborKubíček Martin4-98-4-102396
16.Martinek FilipKolaja Radomil-665-7532106
17.Raška PavelTurzík Vlastimil-967-8-823107
18.Martinek LubomírKučera JosefWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Psota Vladimír02Kubíček Martin22
Raška Pavel31Kolaja Radomil04
Martinek Lubomír30Turzík Vlastimil22
Matejička Libor22Kučera Josef12
Martinek Filip20   
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy