Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DDM Valašské Meziříčí CVrchní
rozhodčí:
Střílka Jakub
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní Němčí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zdeňka Fibicha 287, Valašské Meziříčí 75701, Příjezd z ulice Příční,herna ST pod tělocvičnou SVČ Domeček, vstup přes rampu nebo bokem přes hlavní skleněné dveřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1521:48512:680KST Dolní Němčí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Střílka Jakub
Šíma Martin
 
 
Matějíček Jakub
Ježek Vít
 
 
-38-913-82301
2.Vahala Jiří
Kovář Martin
 
 
Borýsek Jiří
Bartoš Miroslav
 
 
-8-4-4  0302
3.Šíma MartinBartoš Miroslav-6-6-4  0303
4.Střílka JakubJežek Vít5-7-9-5 1304
5.Vahala JiříBorýsek Jiří-4-1-9  0305
6.Kovář MartinMatějíček Jakub-9-9-3  0306
7.Střílka JakubBartoš Miroslav-2-5-6  0307
8.Vahala JiříJežek Vít-7-7-2  0308
9.Kovář MartinBorýsek Jiří-9-998-72309
10.Šíma MartinMatějíček Jakub9-104-563219
11.Vahala JiříBartoš Miroslav-8-5-1  03110
12.Kovář MartinJežek Vít-513-4-9 13111
13.Šíma MartinBorýsek Jiří108-5-7-723112
14.Střílka JakubMatějíček Jakub712-7-8-323113
15.Kovář MartinBartoš Miroslav87-4-1-923114
16.Šíma MartinJežek Vít8-8610 31214
17.Střílka JakubBorýsek JiříWO    30314
18.Vahala JiříMatějíček JakubWO    03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šíma Martin22Bartoš Miroslav40
Střílka Jakub03Ježek Vít31
Vahala Jiří03Borýsek Jiří30
Kovář Martin04Matějíček Jakub21
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Uherské HradištěRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Lázeňská uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:29745:639TJ Sokol Kostelec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlíček Rudolf
Adamec Michal
 
 
Juřena Ondřej
Zavadil Antonín
 
 
8-9-13543210
2.Kolařík Milan
Zahradnický Jiří
 
 
Jančík Martin
Šmíd Václav
 
 
-59-10693220
3.Kolařík MilanJuřena Ondřej-6-997-02321
4.Adamec MichalŠmíd Václav9-5-8563231
5.Zahradnický JiříJančík Martin-11-7-10  0332
6.Pavlíček RudolfZavadil Antonín344  3042
7.Adamec MichalJuřena Ondřej8-9-8-8 1343
8.Zahradnický JiříŠmíd Václav-1052-283253
9.Pavlíček RudolfJančík Martin89-85 3163
10.Kolařík MilanZavadil Antonín8-9512 3173
11.Zahradnický JiříJuřena Ondřej-9-87-8 1374
12.Fišer JiříŠmíd Václav10-6-129123284
13.Kolařík MilanJančík Martin892  3094
14.Adamec MichalZavadil Antonín87-66 31104
15.Fišer JiříJuřena OndřejWO    30114
16.Kolařík MilanŠmíd Václav10-987 31124
17.Adamec MichalJančík Martin9-86-9832134
18.Zahradnický JiříZavadil Antonín98-97 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kolařík Milan31Juřena Ondřej30
Adamec Michal31Šmíd Václav04
Zahradnický Jiří22Jančík Martin13
Pavlíček Rudolf20Zavadil Antonín04
Fišer Jiří10   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice CVrchní
rozhodčí:
Hons Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní BečvaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu u tenis.kurtůRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:30662:589nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janečka Zdeněk
Hons Jakub
 
 
Vala Jiří
Mužátko Pavel
 
 
655  3010
2.Janošík Petr
Jílek Petr
 
 
Baroš Karel
Mikuláček Filip
 
 
-8-5-3  0311
3.Jílek PetrBaroš Karel-87-9-7 1312
4.Janečka ZdeněkMikuláček Filip-767-9-82313
5.Hons JakubVala Jiří455  3023
6.Janošík PetrMužátko Pavel759  3033
7.Janečka ZdeněkBaroš Karel-71011-893243
8.Hons JakubMikuláček Filip5-976 3153
9.Janošík PetrVala Jiří576  3063
10.Jílek PetrMužátko Pavel-75-8-7 1364
11.Hons JakubBaroš Karel-88-96-82365
12.Janošík PetrMikuláček Filip87-6-4-72366
13.Jílek PetrVala Jiří-6-710-9 1367
14.Janečka ZdeněkMužátko Pavel525  3077
15.Janošík PetrBaroš Karel8-57-8-82378
16.Jílek PetrMikuláček Filip7-8-75-72379
17.Janečka ZdeněkVala Jiří975  3089
18.Hons JakubMužátko Pavel1107  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jílek Petr04Baroš Karel31
Janečka Zdeněk31Mikuláček Filip31
Hons Jakub31Vala Jiří13
Janošík Petr22Mužátko Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ VidčeVrchní
rozhodčí:
Brzokoupil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Nivnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vidče 432, 756 53 Vidče, tělocvična Sahara VidčeRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:18Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:36674:670TJ Nivnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulenka Petr
Hráský Luděk
 
 
Kovařík Petr
Janča Tomáš
 
 
-10-58-9 1301
2.Bernhauser Vlastimír
Knébl Radovan
 
 
Šopík Jiří
Hladiš Libor
 
 
-10-7-6  0302
3.Bernhauser VlastimírŠopík Jiří-128-6-8 1303
4.Mikulenka PetrKovařík Petr-6984 3113
5.Hráský LuděkJanča Tomáš1069  3023
6.Knébl RadovanHladiš Libor-9-8-9  0324
7.Mikulenka PetrŠopík Jiří3-874 3134
8.Hráský LuděkKovařík Petr879  3044
9.Knébl RadovanJanča Tomáš710-912 3154
10.Bernhauser VlastimírHladiš Libor-7-889-82355
11.Hráský LuděkŠopík Jiří-97-9-8 1356
12.Knébl RadovanKovařík Petr499  3066
13.Bernhauser VlastimírJanča Tomáš-710-95-82367
14.Mikulenka PetrHladiš Libor-8-7-10  0368
15.Knébl RadovanŠopík Jiří10-98-933278
16.Bernhauser VlastimírKovařík Petr-71037 3188
17.Mikulenka PetrJanča Tomáš119-4-6-62389
18.Hráský LuděkHladiš Libor89-6-8-423810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bernhauser Vlastimír13Šopík Jiří22
Mikulenka Petr22Kovařík Petr04
Hráský Luděk22Janča Tomáš22
Knébl Radovan31Hladiš Libor40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK ÚjezdVrchní
rozhodčí:
Raška Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak HlukRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Újezd u Valašských Klobouk, Tělocvična, vchod ze zadní strany budovy od víceúčelového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:37624:646TJ Spartak Hluk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matejička Libor
Psota Vladimír
 
 
Fanta Marek st.
Rubáš Josef
 
 
-7-8-6  0301
2.Raška Pavel
Martinek Lubomír
 
 
Hájek Petr
Schuster Tomáš
 
 
6-91010 3111
3.Martinek FilipRubáš Josef-5-5-5  0312
4.Martinek LubomírFanta Marek st.-76-5-6 1313
5.Raška PavelHájek Petr796  3023
6.Matejička LiborSchuster Tomáš5210  3033
7.Martinek LubomírRubáš Josef5-4-64-32334
8.Raška PavelFanta Marek st.78-94 3144
9.Matejička LiborHájek Petr-8997 3154
10.Martinek FilipSchuster Tomáš-99910 3164
11.Raška PavelRubáš Josef6-89-10-72365
12.Matejička LiborFanta Marek st.-6-7-9  0366
13.Martinek FilipHájek Petr-57-13-8 1367
14.Martinek LubomírSchuster Tomáš38-1010 3177
15.Matejička LiborRubáš Josef-575-9-52378
16.Martinek FilipFanta Marek st.-5-5-8  0379
17.Martinek LubomírHájek Petr7-11-3-6 13710
18.Raška PavelSchuster Tomáš75-7-7532810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Martinek Filip13Rubáš Josef40
Martinek Lubomír13Fanta Marek st.31
Raška Pavel31Hájek Petr22
Matejička Libor22Schuster Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ VlčnovVrchní
rozhodčí:
Cifr Radomír
HOSTUJÍCÍ:SK Slavičín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
687 61 Vlčnov 512, Velký sál \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Vlčnovské dolní\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" hospody na dolním konciRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:17682:515TJ Vlčnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolaja Radomil
Kučera Josef
 
 
Jančařík Zbyněk
Martinec Antonín
 
 
-88-89103210
2.Kubíček Martin
Turzík Vlastimil
 
 
Fojtů Jaromír
Martinovský Radek
 
 
886  3020
3.Kubíček MartinJančařík Zbyněk-87-2-3 1321
4.Kolaja RadomilMartinec Antonín-88-128-72322
5.Kučera JosefFojtů Jaromír435  3032
6.Turzík VlastimilMartinovský Radek438  3042
7.Kolaja RadomilJančařík Zbyněk-925-323252
8.Kučera JosefMartinec Antonín885  3062
9.Turzík VlastimilFojtů Jaromír876  3072
10.Kubíček MartinMartinovský Radek383  3082
11.Kučera JosefJančařík Zbyněk7-586 3192
12.Turzík VlastimilMartinec Antonín7-1086 31102
13.Kubíček MartinFojtů Jaromír546  30112
14.Kolaja RadomilMartinovský Radek764  30122
15.Turzík VlastimilJančařík Zbyněk-9412-6-1123123
16.Kubíček MartinMartinec Antonín965  30133
17.Kolaja RadomilFojtů Jaromír69-712 31143
18.Kučera JosefMartinovský Radek710-84 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubíček Martin31Jančařík Zbyněk22
Kolaja Radomil31Martinec Antonín13
Kučera Josef40Fojtů Jaromír04
Turzík Vlastimil31Martinovský Radek04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy