Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavičín BVrchní
rozhodčí:
Jančařík Zbyněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport hala SK Slavičín , Školní 29, SlavičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1424:48591:716TJ Sokol Kostelec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jančařík Miroslav
Jančařík Zbyněk
 
 
Kolařík Milan
Zahradnický Jiří
 
 
-3-6-9  0301
2.Martinovský Radek
Martinec Antonín
 
 
Adamec Michal
Kubáč Petr
 
 
-98-7-10 1302
3.Martinovský RadekKolařík Milan-8-7-6  0303
4.Jančařík ZbyněkAdamec Michal10-77-883213
5.Jančařík MiroslavZahradnický Jiří-8-8-8  0314
6.Martinec AntonínKubáč Petr-7-3-6  0315
7.Jančařík ZbyněkKolařík Milan-5-6-5  0316
8.Jančařík MiroslavAdamec Michal8410  3026
9.Martinec AntonínZahradnický Jiří-682-6-62327
10.Martinovský RadekKubáč Petr-8-6-7  0328
11.Jančařík MiroslavKolařík Milan94-11-5-72329
12.Martinec AntonínAdamec Michal-5116-6-623210
13.Martinovský RadekZahradnický Jiří7-4-69-723211
14.Jančařík ZbyněkKubáč Petr8-49-8632311
15.Martinec AntonínKolařík Milan-9-311-2 13312
16.Martinovský RadekAdamec Michal-48-810-623313
17.Jančařík ZbyněkZahradnický Jiří-9-7-11  03314
18.Jančařík MiroslavKubáč Petr69-9-8532414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Martinovský Radek04Kolařík Milan40
Jančařík Zbyněk22Adamec Michal22
Jančařík Miroslav22Zahradnický Jiří40
Martinec Antonín04Kubáč Petr22
NEJSOU



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK ÚjezdVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ DDM Valašské Meziříčí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Újezd u Valašských Klobouk, Tělocvična, vchod ze zadní strany budovy od víceúčelového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:31712:633SK Újezd

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Psota Vladimír
Matejička Libor
 
 
Drápela Marek
Vahala Jiří
 
 
-8-104-10 1301
2.Martinek Lubomír
Raška Pavel
 
 
Cibulka Stanislav
Šíma Martin
 
 
496  3011
3.Psota VladimírDrápela Marek-9-65-9 1312
4.Martinek LubomírCibulka Stanislav9-489 3122
5.Raška PavelŠíma Martin8-436 3132
6.Matejička LiborVahala Jiří-785-1043242
7.Martinek LubomírDrápela Marek-10-48-12 1343
8.Raška PavelCibulka Stanislav522  3053
9.Matejička LiborŠíma Martin757  3063
10.Psota VladimírVahala Jiří87-910 3173
11.Raška PavelDrápela Marek5-8-8773283
12.Matejička LiborCibulka Stanislav117-710 3193
13.Martinek FilipŠíma Martin-119-76732103
14.Martinek LubomírVahala Jiří-13-138-8 13104
15.Matejička LiborDrápela Marek7-6-4-3 13105
16.Martinek FilipCibulka Stanislav-1610-6-7 13106
17.Martinek LubomírŠíma Martin6-97-12-623107
18.Raška PavelVahala Jiří54WO  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Psota Vladimír11Drápela Marek31
Martinek Lubomír13Cibulka Stanislav13
Raška Pavel40Šíma Martin13
Matejička Libor31Vahala Jiří13
Martinek Filip11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak HlukVrchní
rozhodčí:
Fanta Marek st.
HOSTUJÍCÍ:TJ VidčeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, 687 25 Hluk, Sportovní hala (1. patro)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:21634:498TJ Spartak Hluk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fanta Marek st.
Rubáš Josef
 
 
Hráský Luděk
Mikulenka Petr
 
 
8-13-10353210
2.Hájek Petr
Schuster Tomáš
 
 
Knébl Radovan
Kubját Petr
 
 
577  3020
3.Hájek PetrMikulenka Petr-6-12-10  0321
4.Schuster TomášHráský Luděk9-9-8993231
5.Fanta Marek st.Knébl Radovan-72-27-62332
6.Rubáš JosefKubját Petr467  3042
7.Schuster TomášMikulenka Petr-8-9-8  0343
8.Fanta Marek st.Hráský Luděk-8468 3153
9.Rubáš JosefKnébl Radovan758  3063
10.Hájek PetrKubját Petr352  3073
11.Fanta Marek st.Mikulenka Petr478  3083
12.Rubáš JosefHráský Luděk-9396 3193
13.Hájek PetrKnébl Radovan574  30103
14.Schuster TomášKubját Petr1075  30113
15.Rubáš JosefMikulenka Petr6-98-6-923114
16.Hájek PetrHráský Luděk2103  30124
17.Schuster TomášKnébl Radovan-5-3-2  03125
18.Fanta Marek st.Kubját Petr558  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hájek Petr31Mikulenka Petr31
Schuster Tomáš22Hráský Luděk04
Fanta Marek st.31Knébl Radovan22
Rubáš Josef31Kubját Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ VlčnovVrchní
rozhodčí:
Cifr Radomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
687 61 Vlčnov 512, Velký sál \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Vlčnovské dolní\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" hospody na dolním konciRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:32660:571TJ Jiskra Otrokovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolaja Radomil
Kučera Josef
 
 
Hons Jakub
Janečka Zdeněk
 
 
9-15-9-13 1301
2.Kubíček Martin
Turzík Vlastimil
 
 
Silný Jakub
Janošík Petr
 
 
-8-5-6  0302
3.Kubíček MartinHons Jakub-9-15-9  0303
4.Kolaja RadomilSilný Jakub-1510-10-7 1304
5.Kučera JosefJanošík Petr5137  3014
6.Turzík VlastimilJanečka Zdeněk-1-9-5  0315
7.Kolaja RadomilHons Jakub9-979 3125
8.Kučera JosefSilný Jakub85-6-7-92326
9.Turzík VlastimilJanošík Petr-9-7-9  0327
10.Kubíček MartinJanečka Zdeněk-9-131112-62328
11.Kučera JosefHons Jakub7116  3038
12.Turzík VlastimilSilný Jakub-9-105-4 1339
13.Kubíček MartinJanošík Petr-14729 3149
14.Kolaja RadomilJanečka Zdeněk-11-1068-723410
15.Turzík VlastimilHons JakubWO    30510
16.Kubíček MartinSilný Jakub494  30610
17.Kolaja RadomilJanošík PetrWO    30710
18.Kučera JosefJanečka ZdeněkWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kubíček Martin22Hons Jakub12
Kolaja Radomil12Silný Jakub31
Kučera Josef21Janošík Petr12
Turzík Vlastimil03Janečka Zdeněk30
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní BečvaVrchní
rozhodčí:
Mikuláček Filip
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní Němčí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ TGM Horní Bečva 544, malá tělocvična, vchod naproti lékárny přes cestuRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1517:47479:614KST Dolní Němčí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikuláček Filip
Vala Jiří
 
 
Ježek Vít
Matějíček Jakub
 
 
-9-6-4  0301
2.Mužátko Pavel
Baroš Antonín
 
 
Borýsek Jiří
Bartoš Miroslav
 
 
-7-4-2  0302
3.Mužátko PavelJežek Vít-79-89-52303
4.Vala JiříBorýsek Jiří-5-5-5  0304
5.Mikuláček FilipMatějíček Jakub-11-9-5  0305
6.Baroš AntonínBartoš Miroslav-45-2-3 1306
7.Vala JiříJežek Vít-9-7-4  0307
8.Mikuláček FilipBorýsek Jiří-6-951273217
9.Baroš AntonínMatějíček Jakub9-7-7-2 1318
10.Mužátko PavelBartoš Miroslav-3-5-8  0319
11.Mikuláček FilipJežek Vít9-7-97-523110
12.Baroš AntonínBorýsek Jiří-4-5-6  03111
13.Mužátko PavelMatějíček Jakub-11-911-6 13112
14.Vala JiříBartoš Miroslav-10-9-6  03113
15.Baroš AntonínJežek VítWO    30213
16.Mužátko PavelBorýsek Jiří-4-7-1  03214
17.Vala JiříMatějíček Jakub8-2-10-8 13215
18.Mikuláček FilipBartoš MiroslavWO    30315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mužátko Pavel04Ježek Vít30
Vala Jiří04Borýsek Jiří31
Mikuláček Filip12Matějíček Jakub40
Baroš Antonín03Bartoš Miroslav30
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nivnice BVrchní
rozhodčí:
Janča Tomáš
HOSTUJÍCÍ:Orel Uherské HradištěRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podohradí 888, Nivnice, 687 51Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:38704:668TJ Nivnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladiš Libor
Šopík Jiří
 
 
Šmíd Václav
Jančík Martin
 
 
-48-7-4 1301
2.Janča Tomáš
Kozelek Ondřej
 
 
Zavadil Antonín
Miroš Miroslav
 
 
-7-107-7 1302
3.Janča TomášJančík Martin71-43 3112
4.Hladiš LiborŠmíd Václav-12-6-6  0313
5.Kozelek OndřejZavadil Antonín-5611-693223
6.Šopík JiříMiroš Miroslav-12-95393233
7.Hladiš LiborJančík Martin8-749 3143
8.Kozelek OndřejŠmíd Václav77-910 3153
9.Šopík JiříZavadil Antonín-9-55-8 1354
10.Janča TomášMiroš Miroslav6-7-64-92355
11.Kozelek OndřejJančík Martin4-76-353265
12.Šopík JiříŠmíd Václav-8-57-5 1366
13.Janča TomášZavadil Antonín-11-75-8 1367
14.Hladiš LiborMiroš Miroslav13-13-6-6 1368
15.Šopík JiříJančík Martin1024  3078
16.Janča Tomᚊmíd Václav-7925 3188
17.Hladiš LiborZavadil Antonín9-97-833298
18.Kozelek OndřejMiroš Miroslav7-8-86432108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Janča Tomáš22Jančík Martin04
Hladiš Libor22Šmíd Václav22
Kozelek Ondřej40Zavadil Antonín22
Šopík Jiří22Miroš Miroslav22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy