Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK ÚjezdVrchní
rozhodčí:
Raška Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Újezd u Valašských Klobouk, Tělocvična, vchod ze zadní strany budovy od víceúčelového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:31632:592SK Újezd

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matejička Libor
Psota Vladimír
 
 
Zahradnický Jiří
Kolařík Milan
 
 
-11-4-6  0301
2.Raška Pavel
Martinek Lubomír
 
 
Kubáč Petr
Řehák Lukáš
 
 
6102  3011
3.Psota VladimírKolařík Milan-8-12-9  0312
4.Martinek LubomírZahradnický Jiří794  3022
5.Raška PavelŘehák Lukáš-93116 3132
6.Matejička LiborKubáč Petr-657-933242
7.Martinek LubomírKolařík Milan-5-410-13 1343
8.Raška PavelZahradnický Jiří6413  3053
9.Matejička LiborŘehák Lukáš94-8-963263
10.Psota VladimírKubáč Petr68-6-4-82364
11.Raška PavelKolařík Milan7-866 3174
12.Matejička LiborZahradnický Jiří786  3084
13.Martinek FilipŘehák Lukáš-7-5-6  0385
14.Martinek LubomírKubáč Petr-878-563295
15.Matejička LiborKolařík Milan3-7-9-2 1396
16.Martinek FilipZahradnický Jiří-7-7-3  0397
17.Martinek LubomírŘehák Lukáš5-528 31107
18.Raška PavelKubáč Petr8-797 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Psota Vladimír02Kolařík Milan31
Martinek Lubomír31Zahradnický Jiří13
Raška Pavel40Řehák Lukáš13
Matejička Libor31Kubáč Petr13
Martinek Filip02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavičín BVrchní
rozhodčí:
Jančařík Zbyněk
HOSTUJÍCÍ:TJ DDM Valašské Meziříčí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport hala SK Slavičín , Školní 29, SlavičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:24640:556SK Slavičín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jančařík Miroslav
Plášek Adam
 
 
Drápela Marek
Vahala Jiří
 
 
-58-5-8 1301
2.Jančařík Zbyněk
Malatinský Petr
 
 
Šíma Martin
Cibulka Stanislav
 
 
-9465 3111
3.Malatinský PetrVahala Jiří-9787 3121
4.Plášek AdamŠíma Martin767  3031
5.Jančařík ZbyněkDrápela Marek799  3041
6.Jančařík MiroslavCibulka Stanislav-4-593103251
7.Plášek AdamVahala Jiří61011  3061
8.Jančařík ZbyněkŠíma Martin57-106 3171
9.Jančařík MiroslavDrápela Marek-7-9-6  0372
10.Malatinský PetrCibulka Stanislav-9-814-8 1373
11.Jančařík ZbyněkVahala Jiří-58510 3183
12.Jančařík MiroslavŠíma Martin8-878 3193
13.Malatinský PetrDrápela Marek5-4-6-3 1394
14.Plášek AdamCibulka Stanislav989  30104
15.Jančařík MiroslavVahala Jiří968  30114
16.Malatinský PetrŠíma Martin-8-6-9  03115
17.Plášek AdamDrápela MarekWO    30125
18.Jančařík ZbyněkCibulka Stanislav6-86-9832135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Malatinský Petr13Vahala Jiří04
Plášek Adam30Šíma Martin13
Jančařík Zbyněk40Drápela Marek21
Jančařík Miroslav31Cibulka Stanislav13
WO10WO01
NEJSOU



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ VlčnovVrchní
rozhodčí:
Cifr Radomír
HOSTUJÍCÍ:TJ VidčeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
687 61 Vlčnov 512, Velký sál \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Vlčnovské dolní\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" hospody na dolním konciRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:28670:594TJ Vlčnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolaja Radomil
Kučera Josef
 
 
Mikulenka Petr
Hráský Luděk
 
 
6-678 3110
2.Turzík Vlastimil
Kubíček Martin
 
 
Mikulenka Zdeněk
Knébl Radovan
 
 
9-869 3120
3.Kubíček MartinMikulenka Petr-8-7-6  0321
4.Kolaja RadomilHráský Luděk-9-126-7 1322
5.Kučera JosefKnébl Radovan9310  3032
6.Turzík VlastimilMikulenka Zdeněk6-1072 3142
7.Kolaja RadomilMikulenka Petr1-96-883252
8.Kučera JosefHráský Luděk6-7-10-6 1353
9.Turzík VlastimilKnébl Radovan7108  3063
10.Kubíček MartinMikulenka Zdeněk6-8-85-72364
11.Kučera JosefMikulenka Petr66-810 3174
12.Turzík VlastimilHráský Luděk-799-8103284
13.Kubíček MartinKnébl Radovan225  3094
14.Moštěk MarcelMikulenka Zdeněk-9-5-14  0395
15.Turzík VlastimilMikulenka Petr-8698 31105
16.Kubíček MartinHráský Luděk10-386 31115
17.Moštěk MarcelKnébl Radovan-8-12-7  03116
18.Kučera JosefMikulenka Zdeněk976  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubíček Martin22Mikulenka Petr13
Kolaja Radomil11Hráský Luděk22
Kučera Josef31Knébl Radovan13
Turzík Vlastimil40Mikulenka Zdeněk22
Moštěk Marcel02   
střídání : Vlčnov A: Moštěk Marcel za Kolaju R.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak HlukVrchní
rozhodčí:
Fanta Marek st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, 687 25 Hluk, Sportovní hala (1. patro)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
14:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:32704:662TJ Spartak Hluk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fanta Marek st.
Rubáš Josef
 
 
Silný Jakub
Vrzala Vojtěch
 
 
665  3010
2.Hájek Petr
Pospíšek Karel
 
 
Hons Jakub
Janošík Petr
 
 
7-78-8-52311
3.Hájek PetrSilný Jakub9-7-14473221
4.Pospíšek KarelJanošík Petr-712-7-5 1322
5.Fanta Marek st.Vrzala Vojtěch636  3032
6.Rubáš JosefHons Jakub798  3042
7.Pospíšek KarelSilný Jakub84-7-883252
8.Fanta Marek st.Janošík Petr-79-10-8 1353
9.Rubáš JosefVrzala Vojtěch464  3063
10.Hájek PetrHons Jakub-5-57-10 1364
11.Fanta Marek st.Silný Jakub-810-57-72365
12.Rubáš JosefJanošík Petr-31014-753275
13.Hájek PetrVrzala Vojtěch1186  3085
14.Pospíšek KarelHons Jakub-7-510-9 1386
15.Rubáš JosefSilný Jakub38-87 3196
16.Hájek PetrJanošík Petr-5-464-82397
17.Pospíšek KarelVrzala Vojtěch-9-1077-92398
18.Fanta Marek st.Hons Jakub9-589 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hájek Petr22Silný Jakub13
Pospíšek Karel13Janošík Petr31
Fanta Marek st.22Vrzala Vojtěch13
Rubáš Josef40Hons Jakub22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nivnice BVrchní
rozhodčí:
Janča Tomáš
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní Němčí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podohradí 888, Nivnice, 687 51Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1133:43677:729KST Dolní Němčí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladiš Libor
Kozelek Ondřej
 
 
Matějíček Jakub
Ježek Vít
 
 
7-7-5-7 1301
2.Janča Tomáš
Kovařík Petr
 
 
Borýsek Jiří
Bartoš Miroslav
 
 
7128  3011
3.Kovařík PetrBartoš Miroslav8-106-193221
4.Kozelek OndřejJežek Vít-95108 3131
5.Janča TomášBorýsek Jiří-6-671163241
6.Hladiš LiborMatějíček Jakub-7411-2-92342
7.Šopík JiříBartoš Miroslav-87-7-8 1343
8.Janča TomášJežek Vít13-9-8-7 1344
9.Hladiš LiborBorýsek Jiří89-7-863254
10.Kovařík PetrMatějíček Jakub-5-8-4  0355
11.Janča TomášBartoš Miroslav4-1-6743265
12.Hladiš LiborJežek Vít-97-66-72366
13.Kovařík PetrBorýsek Jiří75-8-7-92367
14.Šopík JiříMatějíček Jakub-6-87-6 1368
15.Hladiš LiborBartoš Miroslav-79109 3178
16.Kovařík PetrJežek Vít-10-6-4  0379
17.Šopík JiříBorýsek Jiří67-8-8-1023710
18.Janča TomášMatějíček Jakub-12-9-6  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kovařík Petr13Bartoš Miroslav13
Kozelek Ondřej10Ježek Vít31
Janča Tomáš22Borýsek Jiří22
Hladiš Libor22Matějíček Jakub40
Šopík Jiří03   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy