Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní BečvaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Lázeňská uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:29681:585TJ Sokol Kostelec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlíček Rudolf
Adamec Michal
 
 
Vala Jiří
Mužátko Pavel
 
 
296  3010
2.Zahradnický Jiří
Huňka Tomáš
 
 
Baroš Karel
Baroš Antonín
 
 
86-56 3120
3.Zahradnický JiříBaroš Antonín-8733 3130
4.Adamec MichalMužátko Pavel7137  3040
5.Huňka TomášBaroš Karel-5-5-5  0341
6.Pavlíček RudolfVala Jiří423  3051
7.Adamec MichalBaroš Antonín-8-9-7  0352
8.Huňka TomášMužátko Pavel-128-9-7 1353
9.Pavlíček RudolfBaroš Karel-611-8993263
10.Zahradnický JiříVala Jiří645  3073
11.Huňka TomášBaroš Antonín19-66 3183
12.Kubáč PetrMužátko Pavel-8-79333293
13.Zahradnický JiříBaroš Karel8-2-10-9 1394
14.Adamec MichalVala Jiří-418-11232104
15.Kubáč PetrBaroš Antonín-128-69932114
16.Zahradnický JiříMužátko Pavel6-6-74-823115
17.Adamec MichalBaroš Karel10-9-68-723116
18.Huňka TomášVala Jiří573  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zahradnický Jiří22Baroš Antonín13
Adamec Michal22Mužátko Pavel22
Huňka Tomáš22Baroš Karel31
Pavlíček Rudolf20Vala Jiří04
Kubáč Petr20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DDM Valašské Meziříčí CVrchní
rozhodčí:
Střílka Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Nivnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zdeňka Fibicha 287, Valašské Meziříčí 75701, Příjezd z ulice Příční,herna ST pod tělocvičnou SVČ Domeček, vstup přes rampu nebo bokem přes hlavní skleněné dveřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:33654:631TJ DDM Valašské Meziříčí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Střílka Jakub
Šíma Martin
 
 
Janča Tomáš
Kovařík Petr
 
 
-7-11-8  0301
2.Téglová Tatiana
Kovář Martin
 
 
Kapsa Michal
Šopík Jiří
 
 
-79-6853211
3.Střílka JakubKapsa Michal-96-7423221
4.Téglová TatianaJanča Tomáš8-6-6-6 1322
5.Šíma MartinKovařík Petr-381011 3132
6.Kovář MartinŠopík Jiří-6859 3142
7.Téglová TatianaKapsa Michal9101  3052
8.Šíma MartinJanča Tomáš-6-7-7  0353
9.Kovář MartinKovařík Petr-6-91010-92354
10.Střílka JakubŠopík Jiří574  3064
11.Šíma MartinKapsa Michal968  3074
12.Kovář MartinJanča Tomáš-69-18-62375
13.Střílka JakubKovařík Petr6-8-86-52376
14.Téglová TatianaŠopík Jiří-967-893286
15.Kovář MartinKapsa Michal3-859 3196
16.Střílka JakubJanča Tomáš-9-9-8  0397
17.Téglová TatianaKovařík Petr4-4-8-7 1398
18.Šíma MartinŠopík Jiří769  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Střílka Jakub22Kapsa Michal04
Téglová Tatiana22Janča Tomáš40
Šíma Martin31Kovařík Petr31
Kovář Martin22Šopík Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní Němčí CVrchní
rozhodčí:
Borýsek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak HlukRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní Němčí, malá tělocvična ZŠ a ZUŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:28697:633KST Dolní Němčí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matějíček Jakub
Ježek Milan
 
 
Hájek Petr
Schuster Tomáš
 
 
-8-8-9  0301
2.Borýsek Jiří
Bartoš Miroslav
 
 
Fanta Marek st.
Rubáš Josef
 
 
-8-1055-112302
3.Bartoš MiroslavRubáš Josef-8-76-10 1303
4.Ježek MilanFanta Marek st.-86119 3113
5.Matějíček JakubHájek Petr589  3023
6.Borýsek JiříSchuster Tomáš91011  3033
7.Ježek MilanRubáš Josef-96-10993243
8.Matějíček JakubFanta Marek st.816-7-4123253
9.Borýsek JiříHájek Petr555  3063
10.Bartoš MiroslavSchuster Tomáš934  3073
11.Matějíček JakubRubáš Josef-1-116-6 1374
12.Borýsek JiříFanta Marek st.-168-9-8 1375
13.Bartoš MiroslavHájek Petr757  3085
14.Ježek MilanSchuster Tomáš979  3095
15.Borýsek JiříRubáš Josef-66-99-82396
16.Bartoš MiroslavFanta Marek st.-69-7-11 1397
17.Ježek MilanHájek Petr10-837 31107
18.Matějíček JakubSchuster Tomáš-7868 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bartoš Miroslav22Rubáš Josef31
Ježek Milan40Fanta Marek st.22
Matějíček Jakub31Hájek Petr04
Borýsek Jiří22Schuster Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Uherské HradištěVrchní
rozhodčí:
Zavadil Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ VlčnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mariánské náměstí 78, Uherské hradiště, Orlovna, přízemíRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:41526:638TJ Vlčnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zavadil Antonín
Jančík Martin
 
 
Kubíček Martin
Turzík Vlastimil
 
 
4-8-910-62301
2.Miroš Miroslav
Koranda Štěpán
 
 
Křapa Ivo
Moštěk Marcel
 
 
6-87-9-52302
3.Zavadil AntonínMoštěk Marcel7-9116 3112
4.Jančík MartinKubíček Martin-88-9-7 1313
5.Koranda ŠtěpánKřapa Ivo-4-8-5  0314
6.Miroš MiroslavTurzík Vlastimil8-96-1093224
7.Jančík MartinMoštěk Marcel796  3034
8.Koranda ŠtěpánKubíček Martin-7-4-3  0335
9.Miroš MiroslavKřapa Ivo76-7-8-62336
10.Zavadil AntonínTurzík Vlastimil897  3046
11.Koranda ŠtěpánMoštěk Marcel-3-4-4  0347
12.Miroš MiroslavKubíček MartinWO    0348
13.Zavadil AntonínKřapa Ivo5-8106 3158
14.Jančík MartinTurzík Vlastimil-10-8-7  0359
15.Miroš MiroslavMoštěk MarcelWO    03510
16.Zavadil AntonínKubíček Martin-5-7-11  03511
17.Jančík MartinKřapa Ivo-12369 31611
18.Koranda ŠtěpánTurzík Vlastimil-4-8-7  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zavadil Antonín31Moštěk Marcel12
Jančík Martin22Kubíček Martin30
Koranda Štěpán04Křapa Ivo22
Miroš Miroslav11Turzík Vlastimil22
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ VidčeVrchní
rozhodčí:
Brzokoupil Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Slavičín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vidče 432, 756 53 Vidče, tělocvična Sahara VidčeRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:42616:679SK Slavičín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hráský Luděk
Mikulenka Petr
 
 
Plášek Adam
Jančařík Miroslav
 
 
-5-8-4  0301
2.Bernhauser Vlastimír
Knébl Radovan
 
 
Jančařík Zbyněk
Malatinský Petr
 
 
-87-68-62302
3.Hráský LuděkJančařík Zbyněk5-10-6-8 1303
4.Bernhauser VlastimírPlášek Adam-12-2-1  0304
5.Mikulenka PetrJančařík Miroslav348  3014
6.Knébl RadovanMalatinský Petr11-833 3124
7.Bernhauser VlastimírJančařík Zbyněk-7107-383234
8.Mikulenka PetrPlášek Adam-4-9-10  0335
9.Knébl RadovanJančařík Miroslav-5-86-9 1336
10.Hráský LuděkMalatinský Petr-7-49983246
11.Mikulenka PetrJančařík Zbyněk6118  3056
12.Knébl RadovanPlášek Adam8-79-5-42357
13.Hráský LuděkJančařík Miroslav-5811-1013267
14.Bernhauser VlastimírMalatinský Petr-894-533277
15.Knébl RadovanJančařík Zbyněk9-8-12-8 1378
16.Hráský LuděkPlášek Adam-2-10-4  0379
17.Bernhauser VlastimírJančařík Miroslav-10-7-10  03710
18.Mikulenka PetrMalatinský Petr-117-8-6 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hráský Luděk22Jančařík Zbyněk22
Bernhauser Vlastimír22Plášek Adam40
Mikulenka Petr22Jančařík Miroslav22
Knébl Radovan13Malatinský Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice CVrchní
rozhodčí:
Hons Jakub
HOSTUJÍCÍ:SK ÚjezdRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu u tenis.kurtůRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:27683:598TJ Jiskra Otrokovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janečka Zdeněk
Hons Jakub
 
 
Matejička Libor
Psota Vladimír
 
 
897  3010
2.Vidlář Pavel
Silný Jakub
 
 
Martinek Lubomír
Raška Pavel
 
 
8-9-7983220
3.Janošík PetrPsota Vladimír-103-11-10 1321
4.Silný JakubRaška Pavel9-7-7-6 1322
5.Vidlář PavelMartinek Lubomír9-7-99-122323
6.Hons JakubMatejička Libor8411  3033
7.Silný JakubPsota Vladimír-86106 3143
8.Vidlář PavelRaška Pavel-7-410-7 1344
9.Hons JakubMartinek Lubomír8-7-69-102345
10.Janošík PetrMatejička Libor767  3055
11.Vidlář PavelPsota Vladimír187  3065
12.Hons JakubRaška Pavel-10-12-9  0366
13.Janošík PetrMartinek Lubomír4-10-94-92367
14.Silný JakubMatejička Libor966  3077
15.Hons JakubPsota Vladimír258  3087
16.Janečka ZdeněkRaška Pavel8-94-7-92388
17.Silný JakubMartinek Lubomír497  3098
18.Vidlář PavelMatejička Libor988  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Janošík Petr12Psota Vladimír13
Silný Jakub31Raška Pavel40
Vidlář Pavel22Martinek Lubomír31
Hons Jakub22Matejička Libor04
Janečka Zdeněk01   
Střídání : Janečka Zdeněk , místo Janošíka Petra

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy