Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ VidčeVrchní
rozhodčí:
Brzokoupil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ DDM Valašské Meziříčí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Sahara VidčeRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:29709:599TJ Vidče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hráský Luděk
Mikulenka Petr
 
 
Cibulka Stanislav
Kovář Martin
 
 
7-11-7-9 1301
2.Bernhauser Vlastimír
Knébl Radovan
 
 
Drápela Marek
Vahala Jiří
 
 
-9-612783211
3.Knébl RadovanCibulka Stanislav-5944 3121
4.Mikulenka PetrKovář Martin-5669 3131
5.Bernhauser VlastimírDrápela Marek6-7-8873241
6.Hráský LuděkVahala Jiří-4-11-8  0342
7.Mikulenka PetrCibulka Stanislav-10-89-6 1343
8.Bernhauser VlastimírKovář Martin57-96 3153
9.Hráský LuděkDrápela Marek-16-10-12  0354
10.Knébl RadovanVahala Jiří9-9-3-9 1355
11.Bernhauser VlastimírCibulka Stanislav8910  3065
12.Hráský LuděkKovář Martin689  3075
13.Knébl RadovanDrápela Marek11-7107 3185
14.Mikulenka PetrVahala Jiří-819-963295
15.Hráský LuděkCibulka Stanislav-8-8421232105
16.Knébl RadovanKovář Martin-7511-6732115
17.Mikulenka PetrDrápela MarekWO    30125
18.Bernhauser VlastimírVahala JiříWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Knébl Radovan31Cibulka Stanislav13
Mikulenka Petr21Kovář Martin04
Bernhauser Vlastimír30Drápela Marek12
Hráský Luděk22Vahala Jiří21
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice CVrchní
rozhodčí:
Hons Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu u tenis.kurtůRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:29725:652TJ Jiskra Otrokovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hons Jakub
Janečka Zdeněk
 
 
Kubáč Petr
Huňka Tomáš
 
 
758  3010
2.Silný Jakub
Janečka Bronislav
 
 
Adamec Michal
Kolařík Milan
 
 
-9-7-5  0311
3.Janečka BronislavKolařík Milan-12-8-7  0312
4.Silný JakubAdamec Michal-8788 3122
5.Hons JakubKubáč Petr-11358 3132
6.Janečka ZdeněkHuňka Tomáš749  3042
7.Silný JakubKolařík Milan11-76-3-82343
8.Hons JakubAdamec Michal168-98 3153
9.Janečka ZdeněkKubáč Petr1258  3063
10.Janečka BronislavHuňka Tomáš114-7-12123273
11.Hons JakubKolařík Milan106-8-1153283
12.Janečka ZdeněkAdamec Michal-78-23113293
13.Janečka BronislavKubáč Petr99-99 31103
14.Silný JakubHuňka Tomáš10-3-9-13 13104
15.Janečka ZdeněkKolařík MilanWO    30114
16.Janečka BronislavAdamec Michal7-8-9121032124
17.Silný JakubKubáč Petr-9-41410532134
18.Hons JakubHuňka Tomáš-8-9-10  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janečka Bronislav31Kolařík Milan21
Silný Jakub22Adamec Michal04
Hons Jakub31Kubáč Petr04
Janečka Zdeněk30Huňka Tomáš22
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní Němčí CVrchní
rozhodčí:
Borýsek Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK ÚjezdRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní Němčí, malá tělocvična ZŠ a ZUŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:24641:566KST Dolní Němčí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoš Miroslav
Borýsek Jiří
 
 
Martinek Lubomír
Raška Pavel
 
 
-8-9-10  0301
2.Matějíček Jakub
Ježek Vít
 
 
Psota Vladimír
Matejička Libor
 
 
-2885 3111
3.Bartoš MiroslavMartinek Lubomír-88-8-9 1312
4.Borýsek JiříRaška Pavel677  3022
5.Ježek VítMatejička Libor-9945 3132
6.Matějíček JakubPsota Vladimír-10-75-8 1333
7.Borýsek JiříMartinek Lubomír988  3043
8.Ježek VítRaška Pavel-18514 3153
9.Matějíček JakubMatejička Libor-71285 3163
10.Bartoš MiroslavPsota Vladimír-9786 3173
11.Ježek VítMartinek Lubomír9119  3083
12.Matějíček JakubRaška Pavel-87-8673293
13.Bartoš MiroslavMatejička Libor41110  30103
14.Borýsek JiříPsota Vladimír678  30113
15.Matějíček JakubMartinek Lubomír-7-8-9  03114
16.Bartoš MiroslavRaška Pavel-4-4-7  03115
17.Borýsek JiříMatejička Libor58-94 31125
18.Ježek VítPsota Vladimír-8657 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bartoš Miroslav22Martinek Lubomír22
Borýsek Jiří40Raška Pavel13
Ježek Vít40Matejička Libor04
Matějíček Jakub22Psota Vladimír13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavičín BVrchní
rozhodčí:
Jančařík Zbyněk
HOSTUJÍCÍ:Orel Uherské HradištěRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport hala SK Slavičín , Školní 29, SlavičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:32653:651nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plášek Adam
Jančařík Zbyněk
 
 
Zavadil Antonín
Juřena Ondřej
 
 
-99-6-6 1301
2.Jančařík Miroslav
Floreš Ivan
 
 
Jančík Martin
Šmíd Václav
 
 
-1-6-5  0302
3.Jančařík MiroslavJančík Martin4-1111-993212
4.Floreš IvanŠmíd Václav8-10-9-9 1313
5.Plášek AdamZavadil Antonín797  3023
6.Jančařík ZbyněkJuřena Ondřej5127  3033
7.Floreš IvanJančík Martin-1312-5-9 1334
8.Plášek AdamŠmíd Václav576  3044
9.Jančařík ZbyněkZavadil Antonín10106  3054
10.Jančařík MiroslavJuřena Ondřej-10106-3-92355
11.Plášek AdamJančík Martin69-9-7-92356
12.Jančařík ZbyněkŠmíd Václav13-6810 3166
13.Jančařík MiroslavZavadil Antonín7-10-66-62367
14.Floreš IvanJuřena Ondřej-6-3-5  0368
15.Jančařík ZbyněkJančík Martin-35158 3178
16.Jančařík MiroslavŠmíd Václav469  3088
17.Floreš IvanZavadil Antonín-5-10-11  0389
18.Plášek AdamJuřena Ondřej6-978 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jančařík Miroslav22Jančík Martin22
Floreš Ivan04Šmíd Václav13
Plášek Adam31Zavadil Antonín22
Jančařík Zbyněk40Juřena Ondřej22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní BečvaVrchní
rozhodčí:
Mikuláček Filip
HOSTUJÍCÍ:TJ VlčnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ TGM Horní Bečva 544, malá tělocvična, vchod naproti lékárny přes cestuRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:35603:634TJ Vlčnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vala Jiří
Baroš Antonín
 
 
Cifr Radomír
Kubíček Martin
 
 
-6-78-6 1301
2.Mikuláček Filip
Baroš Karel
 
 
Kolaja Radomil
Kučera Josef
 
 
6108  3011
3.Vala JiříKubíček Martin-11-4-5  0312
4.Mikuláček FilipKolaja Radomil8-88-8133222
5.Baroš KarelKučera Josef-142-10-9 1323
6.Baroš AntonínCifr Radomír-11-123-9 1324
7.Mikuláček FilipKubíček Martin37-9-10123234
8.Baroš KarelKolaja Radomil1089  3044
9.Baroš AntonínKučera Josef-5-7-6  0345
10.Vala JiříCifr Radomír10-6-4-9 1346
11.Baroš KarelKubíček Martin788  3056
12.Baroš AntonínKolaja Radomil-08-10-5 1357
13.Vala JiříKučera Josef-6-5-6  0358
14.Mikuláček FilipCifr Radomír12107  3068
15.Baroš AntonínKubíček Martin-77-9-5 1369
16.Vala JiříKolaja Radomil-8-6-7  03610
17.Mikuláček FilipKučera Josef-9997 31710
18.Baroš KarelCifr Radomír764  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vala Jiří04Kubíček Martin22
Mikuláček Filip40Kolaja Radomil22
Baroš Karel31Kučera Josef31
Baroš Antonín04Cifr Radomír22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nivnice BVrchní
rozhodčí:
Výmola Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak HlukRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podohradí 888, Nivnice, 687 51Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1322:43532:639TJ Spartak Hluk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beníček Martin
Hladiš Libor
 
 
Hájek Petr
Pospíšek Karel
 
 
-7-3-13  0301
2.Šopík Jiří
Kapsa Michal
 
 
Fanta Marek st.
Rubáš Josef
 
 
-56-6-6 1302
3.Šopík JiříRubáš Josef-1-9-4  0303
4.Hladiš LiborFanta Marek st.11-68-693213
5.Beníček MartinHájek Petr98-8-5-92314
6.Kapsa MichalPospíšek Karel1066  3024
7.Hladiš LiborRubáš Josef-7-6-8  0325
8.Beníček MartinFanta Marek st.6-6-410-52326
9.Kapsa MichalHájek Petr-8-11-6  0327
10.Šopík JiříPospíšek Karel649  3037
11.Beníček MartinRubáš Josef-9-6-7  0338
12.Kapsa MichalFanta Marek st.-12-6-9  0339
13.Šopík JiříHájek Petr-7-9-3  03310
14.Hladiš LiborPospíšek Karel645  30410
15.Kapsa MichalRubáš Josef-4-10-6  03411
16.Šopík JiříFanta Marek st.-6-38-9 13412
17.Hladiš LiborHájek Petr6-7-9-3 13413
18.Beníček MartinPospíšek Karel4-10-28632513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šopík Jiří13Rubáš Josef40
Hladiš Libor22Fanta Marek st.31
Beníček Martin13Hájek Petr40
Kapsa Michal13Pospíšek Karel04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy