Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec BVrchní
rozhodčí:
Kubáč Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak HlukRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Lázeňská uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:22574:473TJ Sokol Kostelec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlíček Rudolf
Adamec Michal
 
 
Pospíšek Karel
Hájek Petr
 
 
356  3010
2.Kubáč Petr
Huňka Tomáš
 
 
Fanta Marek st.
Rubáš Josef
 
 
-46-6-5 1311
3.Huňka TomášRubáš Josef-6-9-5  0312
4.Adamec MichalFanta Marek st.-3-6-9  0313
5.Kubáč PetrHájek Petr986  3023
6.Pavlíček RudolfPospíšek Karel474  3033
7.Adamec MichalRubáš Josef-1075-8-12334
8.Kubáč PetrFanta Marek st.344  3044
9.Pavlíček RudolfHájek Petr487  3054
10.Huňka TomášPospíšek Karel705  3064
11.Kubáč PetrRubáš Josef-9-12-4  0365
12.Pavlíček RudolfFanta Marek st.443  3075
13.Huňka TomášHájek Petr-48710 3185
14.Adamec MichalPospíšek Karel678  3095
15.Pavlíček RudolfRubáš Josef-10945 31105
16.Huňka TomášFanta Marek st.-9-4-6  03106
17.Adamec MichalHájek Petr97-9-5532116
18.Kubáč PetrPospíšek Karel288  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Huňka Tomáš22Rubáš Josef31
Adamec Michal22Fanta Marek st.22
Kubáč Petr31Hájek Petr04
Pavlíček Rudolf40Pospíšek Karel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DDM Valašské Meziříčí CVrchní
rozhodčí:
Střílka Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ VlčnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zdeňka Fibicha 287, Valašské Meziříčí 75701, Příjezd z ulice Příční,herna ST pod tělocvičnou SVČ Domeček, vstup přes rampu nebo bokem přes hlavní skleněné dveřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:41649:698TJ Vlčnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drápela Marek
Vahala Jiří
 
 
Kubíček Martin
Cifr Radomír
 
 
9-9-9983210
2.Kovář Martin
Cibulka Stanislav
 
 
Kučera Josef
Turzík Vlastimil
 
 
-7-5-5  0311
3.Cibulka StanislavKubíček Martin8-10110 3121
4.Drápela MarekTurzík Vlastimil9-539 3131
5.Vahala JiříKučera Josef11-58-863241
6.Kovář MartinCifr Radomír-6-5-10  0342
7.Drápela MarekKubíček Martin-10910-12-62343
8.Vahala JiříTurzík Vlastimil-12-39-7 1344
9.Kovář MartinKučera Josef-7-85-12 1345
10.Cibulka StanislavCifr Radomír-3-6-10  0346
11.Vahala JiříKubíček Martin119-9-7-82347
12.Kovář MartinTurzík Vlastimil-8-7-9  0348
13.Cibulka StanislavKučera Josef-8-11-10  0349
14.Drápela MarekCifr Radomír-95108 3159
15.Kovář MartinKubíček Martin-8-1310-8 13510
16.Cibulka StanislavTurzík Vlastimil65-39 31610
17.Střílka JakubKučera Josef-47-8-9 13611
18.Vahala JiříCifr Radomír1283  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cibulka Stanislav22Kubíček Martin31
Drápela Marek21Turzík Vlastimil22
Vahala Jiří22Kučera Josef31
Kovář Martin04Cifr Radomír22
Střílka Jakub01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavičín BVrchní
rozhodčí:
Jančařík Zbyněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní BečvaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport hala SK Slavičín , Školní 29, SlavičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:27665:604SK Slavičín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jančařík Miroslav
Floreš Ivan
 
 
Mikuláček Filip
Baroš Karel
 
 
-4-910-4 1301
2.Jančařík Zbyněk
Malatinský Petr
 
 
Mužátko Pavel
Baroš Antonín
 
 
4510  3011
3.Jančařík ZbyněkMužátko Pavel758  3021
4.Jančařík MiroslavBaroš Antonín928  3031
5.Floreš IvanBaroš Karel-6-8-6  0332
6.Malatinský PetrMikuláček Filip98-6-583242
7.Jančařík MiroslavMužátko Pavel767  3052
8.Floreš IvanBaroš Antonín-5-98673262
9.Malatinský PetrBaroš Karel-10-10-4  0363
10.Jančařík ZbyněkMikuláček Filip8129  3073
11.Floreš IvanMužátko Pavel8-8108 3183
12.Malatinský PetrBaroš Antonín-10-849-72384
13.Jančařík ZbyněkBaroš Karel-8-99-6 1385
14.Jančařík MiroslavMikuláček Filip-58-9893295
15.Malatinský PetrMužátko Pavel919-86 31105
16.Jančařík ZbyněkBaroš Antonín45-916 31115
17.Jančařík MiroslavBaroš Karel-6-89-4 13116
18.Floreš IvanMikuláček FilipWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jančařík Zbyněk31Mužátko Pavel04
Jančařík Miroslav31Baroš Antonín13
Floreš Ivan21Baroš Karel40
Malatinský Petr22Mikuláček Filip03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK ÚjezdVrchní
rozhodčí:
Raška Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Nivnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Újezd u Valašských Klobouk, Tělocvična, vchod ze zadní strany budovy od víceúčelového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:17693:531SK Újezd

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Psota Vladimír
Matejička Libor
 
 
Fraňo Jan
Papp Jaroslav
 
 
499  3010
2.Raška Pavel
Martinek Lubomír
 
 
Šopík Jiří
Kozelek Ondřej
 
 
1068  3020
3.Raška PavelŠopík Jiří7510  3030
4.Martinek LubomírKozelek Ondřej-1298-9-102331
5.Psota VladimírPapp Jaroslav77-108 3141
6.Matejička LiborFraňo Jan557  3051
7.Martinek LubomírŠopík Jiří6-610-9103261
8.Psota VladimírKozelek Ondřej-38-108-62362
9.Matejička LiborPapp Jaroslav579  3072
10.Raška PavelFraňo Jan263  3082
11.Psota VladimírŠopík Jiří-7-99-10 1383
12.Matejička LiborKozelek Ondřej9-8-6683293
13.Raška PavelPapp Jaroslav238  30103
14.Martinek LubomírFraňo Jan-91067 31113
15.Matejička LiborŠopík Jiří8-51010 31123
16.Raška PavelKozelek Ondřej-6677 31133
17.Martinek LubomírPapp JaroslavWO    30143
18.Psota VladimírFraňo Jan8510  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Raška Pavel40Šopík Jiří13
Martinek Lubomír21Kozelek Ondřej22
Psota Vladimír22Papp Jaroslav03
Matejička Libor40Fraňo Jan04
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ VidčeVrchní
rozhodčí:
Brzokoupil Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní Němčí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vidče 432, 756 53 Vidče, tělocvična Sahara VidčeRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:31687:634TJ Vidče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hráský Luděk
Mikulenka Petr
 
 
Ježek Vít
Jurásek Robin
 
 
10105  3010
2.Bernhauser Vlastimír
Mikulenka Zdeněk
 
 
Ježek Milan
Bartoš Miroslav
 
 
4-11-7-10 1311
3.Mikulenka ZdeněkBartoš Miroslav-4-5-9  0312
4.Hráský LuděkJežek Milan-107-11-6 1313
5.Bernhauser VlastimírJežek Vít918  3023
6.Mikulenka PetrJurásek Robin638  3033
7.Hráský LuděkBartoš Miroslav413-3-9-92334
8.Bernhauser VlastimírJežek Milan5-7-109-82335
9.Mikulenka PetrJežek Vít4-497 3145
10.Mikulenka ZdeněkJurásek Robin975  3055
11.Bernhauser VlastimírBartoš Miroslav10-10-5-6 1356
12.Mikulenka PetrJežek Milan-10108-693266
13.Mikulenka ZdeněkJežek Vít-91295 3176
14.Hráský LuděkJurásek Robin88-76 3186
15.Mikulenka PetrBartoš Miroslav-12-42-3 1387
16.Mikulenka ZdeněkJežek Milan7-99-10-72388
17.Hráský LuděkJežek Vít39-64 3198
18.Bernhauser VlastimírJurásek Robin-9549 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikulenka Zdeněk22Bartoš Miroslav40
Hráský Luděk22Ježek Milan31
Bernhauser Vlastimír22Ježek Vít04
Mikulenka Petr31Jurásek Robin04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice CVrchní
rozhodčí:
Janečka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Orel Uherské HradištěRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu u tenis.kurtůRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:27643:583TJ Jiskra Otrokovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zikmund Jiří
Vidlář Pavel
 
 
Zavadil Antonín
Juřena Ondřej
 
 
-411915 3110
2.Silný Jakub
Janečka Zdeněk
 
 
Slivečková Lenka
Miroš Miroslav
 
 
-11879 3120
3.Zikmund JiříZavadil Antonín79-36 3130
4.Silný JakubJuřena Ondřej-4-48-6 1331
5.Vidlář PavelSlivečková Lenka438  3041
6.Janečka ZdeněkMiroš Miroslav593  3051
7.Silný JakubZavadil Antonín-8-6-10  0352
8.Vidlář PavelJuřena Ondřej127-5-533262
9.Janečka ZdeněkSlivečková Lenka115  3072
10.Zikmund JiříMiroš Miroslav4-412-7-92373
11.Vidlář PavelZavadil Antonín76-69 3183
12.Janečka ZdeněkJuřena Ondřej88-6-3-102384
13.Zikmund JiříSlivečková Lenka183  3094
14.Silný JakubMiroš Miroslav-811-5-10 1395
15.Búbela PavelZavadil Antonín-3-610-8 1396
16.Zikmund JiříJuřena Ondřej-813-6-5 1397
17.Silný JakubSlivečková Lenka425  30107
18.Vidlář PavelMiroš Miroslav4610  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zikmund Jiří22Zavadil Antonín22
Silný Jakub13Juřena Ondřej31
Vidlář Pavel40Slivečková Lenka04
Janečka Zdeněk21Miroš Miroslav22
Búbela Pavel01   
Búbela Pavel střídal Janečku Zdeňka

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy