Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní Němčí CVrchní
rozhodčí:
Borýsek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní Němčí, malá tělocvična ZŠ a ZUŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:16593:489KST Dolní Němčí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoš Miroslav
Borýsek Jiří
 
 
Řehák Lukáš
Plišťák Jaroslav ml.
 
 
977  3010
2.Matějíček Jakub
Bobčík Přemysl
 
 
Adamec Michal
Zahradnický Jiří
 
 
7-8-5-9 1311
3.Bartoš MiroslavAdamec Michal988  3021
4.Borýsek JiříZahradnický Jiří549  3031
5.Bobčík PřemyslŘehák Lukáš-5-879-52332
6.Matějíček JakubPlišťák Jaroslav ml.677  3042
7.Borýsek JiříAdamec Michal977  3052
8.Bobčík PřemyslZahradnický Jiří-8-7-5  0353
9.Matějíček JakubŘehák Lukáš998  3063
10.Bartoš MiroslavPlišťák Jaroslav ml.659  3073
11.Bobčík PřemyslAdamec Michal-9-85-4 1374
12.Matějíček JakubZahradnický Jiří9-865 3184
13.Bartoš MiroslavŘehák Lukáš544  3094
14.Borýsek JiříPlišťák Jaroslav ml.788  30104
15.Matějíček JakubAdamec Michal988  30114
16.Bartoš MiroslavZahradnický Jiří1093  30124
17.Borýsek JiříŘehák Lukáš589  30134
18.Bobčík PřemyslPlišťák Jaroslav ml.5-6-6-7 13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bartoš Miroslav40Adamec Michal13
Borýsek Jiří40Zahradnický Jiří13
Bobčík Přemysl04Řehák Lukáš13
Matějíček Jakub40Plišťák Jaroslav ml.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Uherské HradištěVrchní
rozhodčí:
Zavadil Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ DDM Valašské Meziříčí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mariánské náměstí 78, Uherské hradiště, Orlovna, přízemíRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:08Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:941:31731:667nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Juřena Ondřej
Miroš Miroslav
 
 
Střílka Jakub
Cibulka Stanislav
 
 
9136  3010
2.Jančík Martin
Šmíd Václav
 
 
Drápela Marek
Vahala Jiří
 
 
-210-86-82311
3.Jančík MartinCibulka Stanislav-11-778-92312
4.Šmíd VáclavStřílka Jakub447  3022
5.Juřena OndřejVahala Jiří-91065 3132
6.Miroš MiroslavDrápela Marek-8-106-4 1333
7.Šmíd VáclavCibulka Stanislav-88-12-7 1334
8.Juřena OndřejStřílka Jakub583  3044
9.Miroš MiroslavVahala Jiří86-6-7-82345
10.Jančík MartinDrápela Marek-127-37-82346
11.Juřena OndřejCibulka Stanislav798  3056
12.Miroš MiroslavStřílka Jakub595  3066
13.Jančík MartinVahala Jiří15-101013 3176
14.Šmíd VáclavDrápela Marek614-6-7-72377
15.Miroš MiroslavCibulka Stanislav-105-10-9 1378
16.Jančík MartinStřílka Jakub1615  3088
17.Šmíd VáclavVahala Jiří3-65-793298
18.Juřena OndřejDrápela Marek-1410-8-10 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jančík Martin22Cibulka Stanislav31
Šmíd Václav22Střílka Jakub04
Juřena Ondřej31Vahala Jiří13
Miroš Miroslav13Drápela Marek40
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní BečvaVrchní
rozhodčí:
Mikuláček Filip
HOSTUJÍCÍ:TJ VidčeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ TGM Horní Bečva 544, malá tělocvična, vchod naproti lékárny přes cestuRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:29609:490nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Baroš Antonín
Poruba Tomáš
 
 

 
 
WO    3010
2.Mikuláček Filip
Baroš Karel
 
 
Bernhauser Vlastimír
Knébl Radovan
 
 
968  3020
3.Baroš AntonínBernhauser Vlastimír-10-2-6  0321
4.Mikuláček FilipKnébl Radovan-10-8-6  0322
5.Baroš KarelWO    3032
6.Poruba TomášHráský Luděk-75-3-9 1333
7.Mikuláček FilipBernhauser Vlastimír-4-6-10  0334
8.Baroš KarelKnébl Radovan-8-96643244
9.Poruba TomášWO    3054
10.Baroš AntonínHráský Luděk8-911-10-42355
11.Baroš KarelBernhauser Vlastimír-9-684-32356
12.Poruba TomášKnébl Radovan7-14-97-22357
13.Baroš AntonínWO    3067
14.Mikuláček FilipHráský Luděk-8-11-5  0368
15.Poruba TomášBernhauser Vlastimír101310  3078
16.Baroš AntonínKnébl Radovan9-35-5-82379
17.Mikuláček FilipWO    3089
18.Baroš KarelHráský Luděk6810  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Baroš Antonín03Bernhauser Vlastimír31
Mikuláček Filip03Knébl Radovan31
Baroš Karel21Hráský Luděk31
Poruba Tomáš12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nivnice BVrchní
rozhodčí:
Janča Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podohradí 888, Nivnice, 687 51Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:47647:756TJ Jiskra Otrokovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janča Tomáš
Šopík Jiří
 
 
Hons Jakub
Janečka Bronislav
 
 
-89-510-82301
2.Hladiš Libor
Kozelek Ondřej
 
 
Janečka Zdeněk
Mancl Zdeněk
 
 
-9-11-5  0302
3.Hladiš LiborHons Jakub-4-8-10  0303
4.Kozelek OndřejJanečka Zdeněk-710-4-9 1304
5.Šopík JiříJanečka Bronislav-46-8973214
6.Janča TomášMancl Zdeněk9-5-810-92315
7.Kozelek OndřejHons Jakub-55-8-9 1316
8.Šopík JiříJanečka Zdeněk8-8-1010-82317
9.Janča TomášJanečka Bronislav-10-8105113227
10.Hladiš LiborMancl Zdeněk12-7-7-11 1328
11.Šopík JiříHons Jakub-5-105-9 1329
12.Janča TomášJanečka Zdeněk-4-9-5  03210
13.Hladiš LiborJanečka Bronislav-6-137-9 13211
14.Kozelek OndřejMancl Zdeněk810-98 31311
15.Janča TomášHons JakubWO    03312
16.Hladiš LiborJanečka Zdeněk911-9-9632412
17.Kozelek OndřejJanečka Bronislav-98-2-8 13413
18.Šopík JiříMancl Zdeněk7-7107 31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hladiš Libor13Hons Jakub30
Kozelek Ondřej13Janečka Zdeněk31
Šopík Jiří22Janečka Bronislav22
Janča Tomáš12Mancl Zdeněk22
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavičín BVrchní
rozhodčí:
Jančařík Zbyněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak HlukRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport hala SK Slavičín , Školní 29, SlavičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:42575:648TJ Spartak Hluk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinec Antonín
Malatinský Petr
 
 
Pospíšek Karel
Hájek Petr
 
 
-5-5-4  0301
2.Jančařík Zbyněk
Floreš Ivan
 
 
Fanta Marek st.
Rubáš Josef
 
 
-11-7-11  0302
3.Martinec AntonínFanta Marek st.-8-11-7  0303
4.Jančařík ZbyněkHájek Petr8-868 3113
5.Malatinský PetrPospíšek Karel65-58 3123
6.Floreš IvanRubáš Josef-2-8-2  0324
7.Jančařík ZbyněkFanta Marek st.97-7-6-72325
8.Malatinský PetrHájek Petr8-6-1210-92326
9.Floreš IvanPospíšek Karel649  3036
10.Martinec AntonínRubáš Josef-9-5-10  0337
11.Malatinský PetrFanta Marek st.-98-8-8 1338
12.Floreš IvanHájek Petr8-4-8-6 1339
13.Martinec AntonínPospíšek Karel659  3049
14.Jančařík ZbyněkRubáš Josef-9-2-4  03410
15.Floreš IvanFanta Marek st.-747-9-823411
16.Martinec AntonínHájek Petr7-9-11-12 13412
17.Jančařík ZbyněkPospíšek Karel6-1097 31512
18.Malatinský PetrRubáš Josef-6-8-7  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Martinec Antonín13Fanta Marek st.40
Jančařík Zbyněk22Hájek Petr31
Malatinský Petr13Pospíšek Karel04
Floreš Ivan13Rubáš Josef40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ VlčnovVrchní
rozhodčí:
Cifr Radomír
HOSTUJÍCÍ:SK ÚjezdRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
687 61 Vlčnov 512, Velký sál \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Vlčnovské dolní\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" hospody na dolním konciRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:26624:559TJ Vlčnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolaja Radomil
Kučera Josef
 
 
Martinek Lubomír
Psota Vladimír
 
 
7-649 3110
2.Cifr Radomír
Kubíček Martin
 
 
Raška Pavel
Matejička Libor
 
 
-4284 3120
3.Kolaja RadomilPsota Vladimír375  3030
4.Kubíček MartinRaška Pavel-9-7-9  0331
5.Cifr RadomírMartinek Lubomír-5109-7-62332
6.Kučera JosefMatejička Libor7146  3042
7.Kubíček MartinPsota Vladimír-8875 3152
8.Cifr RadomírRaška Pavel-7-16-5 1353
9.Kučera JosefMartinek Lubomír78-88 3163
10.Kolaja RadomilMatejička Libor851  3073
11.Cifr RadomírPsota Vladimír987  3083
12.Kučera JosefRaška Pavel-366-5-102384
13.Kolaja RadomilMartinek Lubomír5-377 3194
14.Kubíček MartinMatejička Libor-789-10432104
15.Kučera JosefPsota Vladimír48-57 31114
16.Kolaja RadomilRaška Pavel-2-8-5  03115
17.Kubíček MartinMartinek Lubomír-11-7-9  03116
18.Cifr RadomírMatejička Libor727  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kolaja Radomil31Psota Vladimír04
Kubíček Martin22Raška Pavel40
Cifr Radomír22Martinek Lubomír22
Kučera Josef31Matejička Libor04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy