Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní Němčí CVrchní
rozhodčí:
Borýsek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ DDM Valašské Meziříčí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní Němčí, malá tělocvična ZŠ a ZUŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:34614:645nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borýsek Jiří
Daněk Josef
 
 
Střílka Jakub
Cibulka Stanislav
 
 
912-77 3110
2.Matějíček Jakub
Ježek Vít
 
 
Drápela Marek
Vahala Jiří
 
 
-8-109-8 1311
3.Matějíček JakubCibulka Stanislav8-9-8-6 1312
4.Ježek VítStřílka Jakub9117  3022
5.Daněk JosefVahala Jiří-3-4-10  0323
6.Borýsek JiříDrápela Marek6-1099 3133
7.Ježek VítCibulka Stanislav8914  3043
8.Daněk JosefStřílka Jakub-87-4-5 1344
9.Borýsek JiříVahala Jiří75-8-1093254
10.Matějíček JakubDrápela Marek-7-6-7  0355
11.Daněk JosefCibulka Stanislav-5-6-8  0356
12.Borýsek JiříStřílka Jakub688  3066
13.Matějíček JakubVahala Jiří67-10-8-122367
14.Ježek VítDrápela Marek-10-6-11  0368
15.Borýsek JiříCibulka Stanislav7-76-343278
16.Matějíček JakubStřílka Jakub767  3088
17.Ježek VítVahala Jiří912-147 3198
18.Daněk JosefDrápela Marek-8-2-1  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matějíček Jakub13Cibulka Stanislav22
Ježek Vít31Střílka Jakub13
Daněk Josef04Vahala Jiří22
Borýsek Jiří40Drápela Marek31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Uherské HradištěVrchní
rozhodčí:
Zavadil Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mariánské náměstí 78, Uherské hradiště, Orlovna, přízemíRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1423:48554:712TJ Sokol Kostelec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koranda Štěpán
Miroš Miroslav
 
 
Pavlíček Rudolf
Adamec Michal
 
 
-9-3-2  0301
2.Jančík Martin
Šmíd Václav
 
 
Kubáč Petr
Huňka Tomáš
 
 
9-685 3111
3.Jančík MartinPavlíček Rudolf7-6-8-6 1312
4.Šmíd VáclavAdamec Michal-9-512-8 1313
5.Koranda ŠtěpánKubáč Petr-4-5-7  0314
6.Miroš MiroslavHuňka Tomáš-48-64-102315
7.Šmíd VáclavPavlíček Rudolf-6-979-132316
8.Koranda ŠtěpánAdamec Michal7-6-2-7 1317
9.Miroš MiroslavKubáč Petr66-57 3127
10.Jančík MartinHuňka Tomáš109-4-10103237
11.Koranda ŠtěpánPavlíček Rudolf-3-7-4  0338
12.Miroš MiroslavAdamec Michal-7-10-9  0339
13.Jančík MartinKubáč Petr38-7-873249
14.Šmíd VáclavHuňka Tomáš8-9-98-923410
15.Miroš MiroslavPavlíček Rudolf-9-5-3  03411
16.Jančík MartinAdamec Michal9-8-9-8 13412
17.Šmíd VáclavKubáč PetrWO    03413
18.Koranda ŠtěpánHuňka Tomáš-4-410-3 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jančík Martin22Pavlíček Rudolf40
Šmíd Václav03Adamec Michal40
Koranda Štěpán04Kubáč Petr12
Miroš Miroslav13Huňka Tomáš31
WO01WO10
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní BečvaVrchní
rozhodčí:
Mikuláček Filip
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ TGM Horní Bečva 544, malá tělocvična, vchod naproti lékárny přes cestuRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:24606:548TJ Sokol Horní Bečva

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikuláček Filip
Baroš Karel
 
 
Vidlář Pavel
Zikmund Jiří
 
 
886  3010
2.Baroš Antonín
Vala Jiří
 
 
Janečka Bronislav
Silný Jakub
 
 
9-9-98-52311
3.Vala JiříVidlář Pavel-59-4-7 1312
4.Mikuláček FilipJanečka Bronislav575  3022
5.Baroš KarelSilný Jakub6119  3032
6.Baroš AntonínZikmund Jiří1386  3042
7.Mikuláček FilipVidlář Pavel7-1187 3152
8.Baroš KarelJanečka Bronislav52-74 3162
9.Baroš AntonínSilný Jakub-5-10-3  0363
10.Vala JiříZikmund Jiří-7-7-7  0364
11.Baroš KarelVidlář Pavel537  3074
12.Baroš AntonínJanečka Bronislav-1178-9-102375
13.Mužátko PavelSilný Jakub10-5-4-9 1376
14.Mikuláček FilipZikmund Jiří7116  3086
15.Baroš AntonínVidlář Pavel956  3096
16.Mužátko PavelJanečka Bronislav-2-4-8  0397
17.Mikuláček FilipSilný Jakub76-910 31107
18.Baroš KarelZikmund Jiří956  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vala Jiří02Vidlář Pavel13
Mikuláček Filip40Janečka Bronislav22
Baroš Karel40Silný Jakub22
Baroš Antonín22Zikmund Jiří13
Mužátko Pavel02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nivnice BVrchní
rozhodčí:
Janča Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ VidčeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podohradí 888, Nivnice, 687 51Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:32626:518nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladiš Libor
Šopík Jiří
 
 
Bernhauser Vlastimír
Knébl Radovan
 
 
-8-4411-92301
2.Fraňo Jan
Janča Tomáš
 
 

 
 
WO    3011
3.Šopík JiříWO    3021
4.Janča TomášBernhauser Vlastimír-7-39-8 1322
5.Hladiš LiborKnébl Radovan5-6-51113232
6.Fraňo JanHráský Luděk-7-8-7  0333
7.Janča TomášWO    3043
8.Hladiš LiborBernhauser Vlastimír8-64-17-102344
9.Fraňo JanKnébl Radovan-59-5-2 1345
10.Šopík JiříHráský Luděk1013-105 3155
11.Hladiš LiborWO    3065
12.Fraňo JanBernhauser Vlastimír-8-5-4  0366
13.Šopík JiříKnébl Radovan756  3076
14.Janča TomášHráský Luděk6-67-5-32377
15.Fraňo JanWO    3087
16.Šopík JiříBernhauser Vlastimír-975-683297
17.Janča TomášKnébl Radovan-3-3-6  0398
18.Hladiš LiborHráský Luděk-887-9-82399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šopík Jiří30Bernhauser Vlastimír31
Janča Tomáš03Knébl Radovan22
Hladiš Libor12Hráský Luděk31
Fraňo Jan03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak HlukVrchní
rozhodčí:
Fanta Marek
HOSTUJÍCÍ:SK ÚjezdRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, 687 25 Hluk, Sportovní hala (1. patro)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:33601:568nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fanta Marek st.
Rubáš Josef
 
 
Psota Vladimír
Matejička Libor
 
 
-10-68-8 1301
2.Pospíšek Karel
Hájek Petr
 
 
Martinek Lubomír
Raška Pavel
 
 
6107  3011
3.Fanta Marek st.Martinek Lubomír36-9-973221
4.Pospíšek KarelRaška Pavel-6-6-6  0322
5.Hájek PetrMatejička Libor8-88-863232
6.Rubáš JosefPsota Vladimír-5747 3142
7.Pospíšek KarelMartinek Lubomír-2613-10-72343
8.Hájek PetrRaška Pavel-1-7-9  0344
9.Rubáš JosefMatejička Libor742  3054
10.Fanta Marek st.Psota Vladimír959  3064
11.Hájek PetrMartinek Lubomír-8-5-8  0365
12.Rubáš JosefRaška Pavel-4-8-6  0366
13.Fanta Marek st.Matejička Libor247  3076
14.Pospíšek KarelPsota Vladimír612-95 3186
15.Rubáš JosefMartinek Lubomír345  3096
16.Fanta Marek st.Raška Pavel-7-8-7  0397
17.Pospíšek KarelMatejička Libor4-10-5-4 1398
18.Hájek PetrPsota Vladimír-944-8-72399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fanta Marek st.31Martinek Lubomír22
Pospíšek Karel13Raška Pavel40
Hájek Petr13Matejička Libor13
Rubáš Josef31Psota Vladimír13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavičín BVrchní
rozhodčí:
Jančařík Zbyněk
HOSTUJÍCÍ:TJ VlčnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport hala SK Slavičín , Školní 29, SlavičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:35698:673nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jančařík Zbyněk
Malatinský Petr
 
 
Cifr Radomír
Kubíček Martin
 
 
777  3010
2.Floreš Ivan
Plášek Adam
 
 
Kolaja Radomil
Kučera Josef
 
 
-98-7863220
3.Jančařík ZbyněkKučera Josef-811-57-112321
4.Plášek AdamKubíček Martin5-13-64-92322
5.Floreš IvanKolaja Radomil-3-8-9  0323
6.Malatinský PetrCifr Radomír-68611 3133
7.Plášek AdamKučera Josef8-11-10-8 1334
8.Floreš IvanKubíček Martin-9-9-7  0335
9.Malatinský PetrKolaja Radomil-48-8-9 1336
10.Jančařík ZbyněkCifr Radomír94-66 3146
11.Floreš IvanKučera Josef-8-99-10 1347
12.Malatinský PetrKubíček Martin91111  3057
13.Jančařík ZbyněkKolaja Radomil-987-10-72358
14.Plášek AdamCifr Radomír6412  3068
15.Malatinský PetrKučera Josef9-8-6-7 1369
16.Jančařík ZbyněkKubíček Martin87-75 3179
17.Plášek AdamKolaja Radomil86-9-673289
18.Floreš IvanCifr Radomír8-948 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jančařík Zbyněk22Kučera Josef40
Plášek Adam22Kubíček Martin22
Floreš Ivan13Kolaja Radomil31
Malatinský Petr22Cifr Radomír04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy