Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slavičín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Lázeňská uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:15708:515TJ Sokol Kostelec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fišer Pavel
Adamec Michal
 
 
Jančařík Zbyněk
Malatinský Petr
 
 
-48-95-72301
2.Kolařík Milan
Kubáč Petr
 
 
Martinec Antonín
Martinovský Radek
 
 
436  3011
3.Kubáč PetrMartinec Antonín11-1047 3121
4.Adamec MichalJančařík Zbyněk1049  3031
5.Kolařík MilanMalatinský Petr10-1189 3141
6.Fišer PavelMartinovský Radek954  3051
7.Adamec MichalMartinec Antonín8-868 3161
8.Kolařík MilanJančařík Zbyněk2-82-9-72362
9.Fišer PavelMalatinský Petr1063  3072
10.Kubáč PetrMartinovský Radek1111-146 3182
11.Kolařík MilanMartinec Antonín478  3092
12.Fišer PavelJančařík Zbyněk694  30102
13.Kubáč PetrMalatinský Petr5-5-610532112
14.Adamec MichalMartinovský Radek922  30122
15.Fišer PavelMartinec Antonín4-9104 31132
16.Kubáč PetrJančařík Zbyněk-79105 31142
17.Adamec MichalMalatinský Petr5-1077 31152
18.Kolařík MilanMartinovský Radek686  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubáč Petr40Martinec Antonín04
Adamec Michal40Jančařík Zbyněk13
Kolařík Milan31Malatinský Petr04
Fišer Pavel40Martinovský Radek04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DDM Valašské Meziříčí CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK ÚjezdRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zdeňka Fibicha 287, Valašské Meziříčí 75701, Příjezd z ulice Příční,herna ST pod tělocvičnou SVČ Domeček, vstup přes rampu nebo bokem přes hlavní skleněné dveřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:31657:621TJ DDM Valašské Meziříčí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drápela Marek
Vahala Jiří
 
 
Martinek Lubomír
Raška Pavel
 
 
-8-3-9  0301
2.Kovář Martin
Cibulka Stanislav
 
 
Psota Vladimír
Matejička Libor
 
 
62-9-11-92302
3.Kovář MartinMartinek Lubomír-8-2-2  0303
4.Drápela MarekRaška Pavel-797-7-12304
5.Vahala JiříMatejička Libor-610-4873214
6.Cibulka StanislavPsota Vladimír481  3024
7.Drápela MarekMartinek Lubomír95-98 3134
8.Vahala JiříRaška Pavel-5-89-7 1335
9.Cibulka StanislavMatejička Libor-94-8763245
10.Kovář MartinPsota Vladimír1011-69 3155
11.Vahala JiříMartinek Lubomír7-16-5-32356
12.Cibulka StanislavRaška Pavel-910-54113266
13.Kovář MartinMatejička Libor546  3076
14.Drápela MarekPsota Vladimír339  3086
15.Cibulka StanislavMartinek Lubomír673  3096
16.Kovář MartinRaška Pavel-5-65-4 1397
17.Drápela MarekMatejička Libor1136  30107
18.Vahala JiříPsota Vladimír-912-99832117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kovář Martin22Martinek Lubomír22
Drápela Marek31Raška Pavel31
Vahala Jiří22Matejička Libor04
Cibulka Stanislav40Psota Vladimír04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ VidčeVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak HlukRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vidče 432, 756 53 Vidče, tělocvična Sahara VidčeRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:647:26725:591TJ Vidče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hráský Luděk
Mikulenka Zdeněk
 
 
Fanta Marek st.
Sadilek Stanislav
 
 
-66-10-9 1301
2.Bernhauser Vlastimír
Knébl Radovan
 
 
Hájek Petr
Pospíšek Karel
 
 
9-10-8563211
3.Mikulenka ZdeněkFanta Marek st.74-6-7-42312
4.Knébl RadovanHájek Petr-5355 3122
5.Hráský LuděkSadilek Stanislav7-5611 3132
6.Bernhauser VlastimírPospíšek Karel3713  3042
7.Knébl RadovanFanta Marek st.-35-710-82343
8.Hráský LuděkHájek Petr614-46 3153
9.Bernhauser VlastimírSadilek Stanislav178  3063
10.Mikulenka ZdeněkPospíšek Karel565  3073
11.Hráský LuděkFanta Marek st.9-810-9-92374
12.Bernhauser VlastimírHájek Petr267  3084
13.Mikulenka PetrSadilek Stanislav-6977 3194
14.Knébl RadovanPospíšek Karel654  30104
15.Bernhauser VlastimírFanta Marek st.-8-71410-923105
16.Mikulenka PetrHájek Petr31-93 31115
17.Knébl RadovanSadilek Stanislav2-866 31125
18.Hráský LuděkPospíšek Karel79-8-8-823126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikulenka Zdeněk11Fanta Marek st.40
Knébl Radovan31Hájek Petr04
Hráský Luděk22Sadilek Stanislav04
Bernhauser Vlastimír31Pospíšek Karel13
Mikulenka Petr20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ VlčnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu u tenis.kurtůRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:31650:646nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janečka Zdeněk
Hons Jakub
 
 
Cifr Radomír
Kubíček Martin
 
 
910-105 3110
2.Janečka Bronislav
Silný Jakub
 
 
Kučera Josef
Kolaja Radomil
 
 
8-7-79-52311
3.Silný JakubKubíček Martin-97117 3121
4.Janečka BronislavKolaja Radomil-6-412-5 1322
5.Hons JakubKučera Josef-7-4712-132323
6.Janečka ZdeněkCifr Radomír-10889 3133
7.Janečka BronislavKubíček Martin7-8-10-10 1334
8.Hons JakubKolaja Radomil9-997 3144
9.Janečka ZdeněkKučera Josef-64-107-92345
10.Silný JakubCifr Radomír796  3055
11.Hons JakubKubíček Martin1173  3065
12.Janečka ZdeněkKolaja Radomil9129  3075
13.Silný JakubKučera Josef8-9-9-8 1376
14.Janečka BronislavCifr Radomír-2-6-4  0377
15.Janečka ZdeněkKubíček Martin1056  3087
16.Silný JakubKolaja Radomil5-9-7-6 1388
17.Janečka BronislavKučera Josef-7-3-7  0389
18.Hons JakubCifr Radomír7611  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Silný Jakub22Kubíček Martin13
Janečka Bronislav04Kolaja Radomil22
Hons Jakub31Kučera Josef40
Janečka Zdeněk31Cifr Radomír13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní Němčí CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní BečvaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní Němčí, malá tělocvična ZŠ a ZUŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:23654:508KST Dolní Němčí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ježek Milan
Matějíček Jakub
 
 
Mikuláček Filip
Ivánek Daniel
 
 
439  3010
2.Borýsek Jiří
Bartoš Miroslav
 
 
Baroš Karel
Baroš Antonín
 
 
78-12-7103220
3.Bartoš MiroslavIvánek Daniel17-97 3130
4.Ježek MilanMikuláček Filip-5-9-12  0331
5.Ježek VítBaroš Karel-9-4-8  0332
6.Matějíček JakubBaroš Antonín-684-883242
7.Ježek MilanIvánek Daniel7512  3052
8.Ježek VítMikuláček Filip86-2-1083262
9.Matějíček JakubBaroš Karel-59-5-6 1363
10.Bartoš MiroslavBaroš Antonín445  3073
11.Ježek VítIvánek Daniel737  3083
12.Matějíček JakubMikuláček FilipWO    3093
13.Bartoš MiroslavBaroš Karel-8-6-9  0394
14.Ježek MilanBaroš Antonín10-98-71132104
15.Matějíček JakubIvánek Daniel249  30114
16.Bartoš MiroslavMikuláček FilipWO    30124
17.Ježek MilanBaroš Karel-8-9810732134
18.Ježek VítBaroš Antonín684  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bartoš Miroslav21Ivánek Daniel04
Ježek Milan31Mikuláček Filip11
Ježek Vít31Baroš Karel31
Matějíček Jakub21Baroš Antonín04
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Uherské HradištěVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Nivnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mariánské náměstí 78, Uherské hradiště, Orlovna, přízemíRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:33737:677Orel Uherské Hradiště

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Miroš Miroslav
Juřena Ondřej
 
 
Šopík Jiří
Kozelek Ondřej
 
 
-6-971053210
2.Zavadil Antonín
Jančík Martin
 
 
Beníček Martin
Janča Tomáš
 
 
4-7-3533220
3.Juřena OndřejKozelek Ondřej11-7129 3130
4.Zavadil AntonínHladiš Libor6-7-13-8 1331
5.Miroš MiroslavBeníček Martin-3-4-9  0332
6.Jančík MartinŠopík Jiří-1488-663242
7.Zavadil AntonínKozelek Ondřej-7-761063252
8.Miroš MiroslavHladiš Libor-46-6-7 1353
9.Jančík MartinBeníček Martin-10-66-3 1354
10.Juřena OndřejŠopík Jiří6-9-4923264
11.Miroš MiroslavKozelek Ondřej6105  3074
12.Jančík MartinHladiš Libor5-885 3184
13.Juřena OndřejBeníček Martin3-97-7-92385
14.Zavadil AntonínŠopík Jiří-9109-1063295
15.Jančík MartinKozelek Ondřej-4-10991332105
16.Juřena OndřejHladiš Libor-6352 31115
17.Zavadil AntonínJanča Tomáš795  30125
18.Miroš MiroslavŠopík Jiří6-987 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Juřena Ondřej31Kozelek Ondřej04
Zavadil Antonín31Hladiš Libor22
Miroš Miroslav22Beníček Martin30
Jančík Martin31Šopík Jiří04
   Janča Tomáš01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy