Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK ÚjezdRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Lázeňská uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:24633:537TJ Sokol Kostelec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlíček Rudolf
Adamec Michal
 
 
Martinek Lubomír
Raška Pavel
 
 
10108  3010
2.Kubáč Petr
Huňka Tomáš
 
 
Matejička Libor
Psota Vladimír
 
 
-1010-1510-62311
3.Adamec MichalRaška Pavel1077  3021
4.Kubáč PetrMartinek Lubomír-9-8-6  0322
5.Huňka TomášMatejička Libor886  3032
6.Pavlíček RudolfPsota Vladimír312  3042
7.Kubáč PetrRaška Pavel-9-9-6  0343
8.Huňka TomášMartinek Lubomír68-9-10-82344
9.Pavlíček RudolfMatejička Libor324  3054
10.Adamec MichalPsota Vladimír-412-9333264
11.Huňka TomášRaška Pavel-9-789-12365
12.Pavlíček RudolfMartinek Lubomír753  3075
13.Adamec MichalMatejička Libor377  3085
14.Kubáč PetrPsota Vladimír797  3095
15.Pavlíček RudolfRaška Pavel-410-7-6 1396
16.Adamec MichalMartinek Lubomír753  30106
17.Kubáč PetrMatejička Libor7-10118 31116
18.Huňka TomášPsota Vladimír-8-5-7  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Adamec Michal40Raška Pavel31
Kubáč Petr22Martinek Lubomír22
Huňka Tomáš13Matejička Libor04
Pavlíček Rudolf31Psota Vladimír13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DDM Valašské Meziříčí CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slavičín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zdeňka Fibicha 287, Valašské Meziříčí 75701, Příjezd z ulice Příční,herna ST pod tělocvičnou SVČ Domeček, vstup přes rampu nebo bokem přes hlavní skleněné dveřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1133:40645:660SK Slavičín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drápela Marek
Vahala Jiří
 
 
Floreš Ivan
Martinec Antonín
 
 
-98-9793210
2.Kovář Martin
Cibulka Stanislav
 
 
Jančařík Zbyněk
Malatinský Petr
 
 
-53-5-5 1311
3.Kovář MartinMartinec Antonín-4-9-5  0312
4.Drápela MarekFloreš Ivan747  3022
5.Vahala JiříJančařík Zbyněk-4-5-3  0323
6.Cibulka StanislavMalatinský Petr-5-964-52324
7.Drápela MarekMartinec Antonín34-12-543234
8.Vahala JiříFloreš Ivan-67-87-82335
9.Cibulka StanislavJančařík Zbyněk-9-8-3  0336
10.Kovář MartinMalatinský Petr5-6-119-72337
11.Vahala JiříMartinec Antonín9-9-7573247
12.Cibulka StanislavFloreš Ivan3102  3057
13.Kovář MartinJančařík Zbyněk2-5-13-7 1358
14.Drápela MarekMalatinský Petr6710  3068
15.Cibulka StanislavMartinec Antonín11-7-10-5 1369
16.Kovář MartinFloreš Ivan-7-66-10 13610
17.Drápela MarekJančařík Zbyněk510-1010 31710
18.Vahala JiříMalatinský Petr-76-55-323711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kovář Martin04Martinec Antonín22
Drápela Marek40Floreš Ivan22
Vahala Jiří13Jančařík Zbyněk31
Cibulka Stanislav13Malatinský Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ VidčeVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ VlčnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vidče 432, 756 53 Vidče, tělocvična Sahara VidčeRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:28685:638TJ Vidče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hráský Luděk
Mikulenka Zdeněk
 
 
Kubíček Martin
Cifr Radomír
 
 
10-1195 3110
2.Bernhauser Vlastimír
Knébl Radovan
 
 
Kolaja Radomil
Kučera Josef
 
 
-8-9-7  0311
3.Mikulenka PetrKučera Josef-5976 3121
4.Knébl RadovanKubíček Martin-6-98-5 1322
5.Hráský LuděkKolaja Radomil875  3032
6.Bernhauser VlastimírCifr Radomír1035  3042
7.Knébl RadovanKučera Josef-6-713-9 1343
8.Hráský LuděkKubíček Martin-7-1010963253
9.Bernhauser VlastimírKolaja Radomil388  3063
10.Mikulenka PetrTurzík Vlastimil87-87 3173
11.Hráský LuděkKučera Josef-12-58-9 1374
12.Bernhauser VlastimírKubíček Martin-3-7-6  0375
13.Mikulenka PetrKolaja Radomil597  3085
14.Mikulenka ZdeněkTurzík Vlastimil-689-9-122386
15.Bernhauser VlastimírKučera Josef7-715-873296
16.Mikulenka PetrKubíček Martin9-867 31106
17.Mikulenka ZdeněkKolaja Radomil-9989 31116
18.Hráský LuděkTurzík Vlastimil7-10712 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikulenka Petr40Kučera Josef22
Knébl Radovan02Kubíček Martin22
Hráský Luděk31Kolaja Radomil04
Bernhauser Vlastimír31Cifr Radomír01
Mikulenka Zdeněk11Turzík Vlastimil12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak HlukRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu u tenis.kurtůRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:37669:668nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janečka Zdeněk
Hons Jakub
 
 
Fanta Marek st.
Nováková Jarmila
 
 
586  3010
2.Janečka Bronislav
Silný Jakub
 
 
Pospíšek Karel
Hájek Petr
 
 
-777-983220
3.Silný JakubFanta Marek st.-7-82-3 1321
4.Janečka BronislavNováková Jarmila8-1068 3131
5.Hons JakubHájek Petr69-12-683241
6.Janečka ZdeněkPospíšek Karel85-5-1223251
7.Janečka BronislavFanta Marek st.-8-9-7  0352
8.Hons JakubNováková Jarmila7910  3062
9.Plišťák MiroslavHájek Petr-3108-8-12363
10.Silný JakubPospíšek Karel-822-613273
11.Hons JakubFanta Marek st.-11-67-4 1374
12.Plišťák MiroslavNováková Jarmila410-911 3184
13.Silný JakubHájek Petr-78-1211-52385
14.Janečka BronislavPospíšek Karel-8-75-8 1386
15.Plišťák MiroslavFanta Marek st.7-1012-7-52387
16.Silný JakubNováková Jarmila-4-10-6  0388
17.Janečka BronislavHájek Petr-6-4-5  0389
18.Hons JakubPospíšek Karel893  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Silný Jakub13Fanta Marek st.40
Janečka Bronislav13Nováková Jarmila13
Hons Jakub31Hájek Petr31
Janečka Zdeněk10Pospíšek Karel13
Plišťák Miroslav12   
Střídání : domácí Plišťák Miroslav za Janečku Zdeňka



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní Němčí CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Nivnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní Němčí, malá tělocvična ZŠ a ZUŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:29660:601KST Dolní Němčí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borýsek Jiří
Ježek Vít
 
 
Šopík Jiří
Janča Tomáš
 
 
56-105 3110
2.Matějíček Jakub
Ježek Milan
 
 
Kovařík Petr
Kozelek Ondřej
 
 
66-4-783220
3.Matějíček JakubKovařík Petr49-11-693230
4.Ježek MilanKozelek Ondřej8-410-383240
5.Ježek VítŠopík Jiří-5-98843250
6.Borýsek JiříJanča Tomáš348  3060
7.Ježek MilanKovařík Petr976  3070
8.Ježek VítKozelek Ondřej5-8-85-32371
9.Borýsek JiříŠopík Jiří-11-5-8  0372
10.Matějíček JakubJanča Tomáš746  3082
11.Ježek VítKovařík Petr-9885 3192
12.Borýsek JiříKozelek Ondřej7-5-7-10 1393
13.Matějíček JakubŠopík Jiří-3-6-9  0394
14.Ježek MilanJanča Tomáš687  30104
15.Borýsek JiříKovařík Petr-635-7-723105
16.Matějíček JakubKozelek Ondřej-8-6-10  03106
17.Ježek MilanŠopík Jiří919  30116
18.Ježek VítJanča Tomáš-88914 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Matějíček Jakub22Kovařík Petr13
Ježek Milan40Kozelek Ondřej31
Ježek Vít31Šopík Jiří22
Borýsek Jiří13Janča Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Uherské HradištěVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní BečvaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mariánské náměstí 78, Uherské hradiště, Orlovna, přízemíRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:45Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:36568:596TJ Sokol Horní Bečva

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Miroš Miroslav
Juřena Ondřej
 
 
Mikuláček Filip
Baroš Karel
 
 
-53-6-6 1301
2.Zavadil Antonín
Jančík Martin
 
 
Vala Jiří
Baroš Antonín
 
 
-9-86753211
3.Juřena OndřejVala Jiří9115  3021
4.Zavadil AntonínMikuláček Filip676  3031
5.Jančík MartinBaroš Karel-7-4-3  0332
6.Miroš MiroslavBaroš Antonín5-474 3142
7.Zavadil AntonínVala Jiří822  3052
8.Jančík MartinMikuláček Filip89-9-463262
9.Šmíd VáclavBaroš Karel-6-59-2 1363
10.Juřena OndřejBaroš Antonín-58-10-6 1364
11.Jančík MartinVala Jiří1193  3074
12.Šmíd VáclavMikuláček Filip-11-9-7  0375
13.Juřena OndřejBaroš Karel-4-7-2  0376
14.Zavadil AntonínBaroš Antonín-8-9-8  0377
15.Šmíd VáclavVala Jiří74-810 3187
16.Juřena OndřejMikuláček Filip-6-4-9  0388
17.Zavadil AntonínBaroš Karel94-9-5-72389
18.Jančík MartinBaroš Antonín-2-96-10 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Juřena Ondřej13Vala Jiří04
Zavadil Antonín22Mikuláček Filip22
Jančík Martin22Baroš Karel40
Miroš Miroslav10Baroš Antonín31
Šmíd Václav12   
Střídání domácí: Šmíd Václav za Miroš Miroslav v 9. kole.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy