Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Spartak Hulín \"B\"Vrchní
rozhodčí:
Mikulík Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol MysločoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hulín Javorová, vchod ze zadu od tenisových kurtů z ulice sokolskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:26655:556SK Spartak Hulín \"B\"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulík Radek
Kristýnek Boris ml.
 
 
Gazdoš Zdeněk
Gazdoš Dominik
 
 
8-7-8913210
2.Miklík Martin
Ondruch Marek
 
 
Rašík David
Dovrtěl Jaroslav
 
 
897  3020
3.Ondruch MarekGazdoš Zdeněk-8-9-8  0321
4.Kristýnek Boris ml.Dovrtěl Jaroslav-1084-10143231
5.Miklík MartinGazdoš Dominik-86-89-82332
6.Mikulík RadekRašík David767  3042
7.Kristýnek Boris ml.Gazdoš Zdeněk-9-5-9  0343
8.Miklík MartinDovrtěl Jaroslav-44-7773253
9.Mikulík RadekGazdoš Dominik6108  3063
10.Ondruch MarekRašík David376  3073
11.Miklík MartinGazdoš Zdeněk-3-5-6  0374
12.Mikulík RadekDovrtěl Jaroslav6-1183 3184
13.Ondruch MarekGazdoš Dominik115-6-9-72385
14.Kristýnek Boris ml.Rašík David4102  3095
15.Mikulík RadekGazdoš Zdeněk-59-7-10 1396
16.Ondruch MarekDovrtěl Jaroslav-8677 31106
17.Kristýnek Boris ml.Gazdoš Dominik134  30116
18.Miklík MartinRašík David567  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ondruch Marek22Gazdoš Zdeněk40
Kristýnek Boris ml.31Dovrtěl Jaroslav04
Miklík Martin22Gazdoš Dominik22
Mikulík Radek31Rašík David04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy BVrchní
rozhodčí:
Gajdůšek Robert
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:15667:504TJ Sokol Šarovy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strejček Jiří
Plhák Jan ml.
 
 
Šašinka Jiří
Kolařík Radomír
 
 
635  3010
2.Plhák Martin
Solař Martin
 
 
Martinec Radek
Stehlík Miroslav
 
 
9-7-9-4 1311
3.Plhák MartinMartinec Radek-6-79-6 1312
4.Solař MartinStehlík Miroslav76-127 3122
5.Plhák Jan ml.Šašinka Jiří734  3032
6.Strejček JiříKolařík Radomír955  3042
7.Solař MartinMartinec Radek-787-1183252
8.Plhák Jan ml.Stehlík Miroslav-12464 3162
9.Strejček JiříŠašinka Jiří738  3072
10.Plhák MartinKolařík Radomír1187  3082
11.Plhák Jan ml.Martinec Radek9410  3092
12.Strejček JiříStehlík Miroslav555  30102
13.Plhák MartinŠašinka Jiří91-78 31112
14.Solař MartinKolařík Radomír69-713 31122
15.Strejček JiříMartinec Radek648  30132
16.Plhák MartinStehlík Miroslav-97-610-923133
17.Solař MartinŠašinka Jiří976  30143
18.Plhák Jan ml.Kolařík Radomír1077  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plhák Martin22Martinec Radek13
Solař Martin40Stehlík Miroslav13
Plhák Jan ml.40Šašinka Jiří04
Strejček Jiří40Kolařík Radomír04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST AMON Kunovice BVrchní
rozhodčí:
Hajduk Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:33641:647ST AMON Kunovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlk Radim
Nožička Jiří
 
 
Semela Pavel
Honč Vladimír
 
 
-68-7663210
2.Hajduk Jan
Berger Miloš
 
 
Zákostelský Stanislav
Raab Leander
 
 
-89-1112-82311
3.Berger MilošHonč Vladimír-8-95-9 1312
4.Hajduk JanZákostelský Stanislav4-4-69-42313
5.Nožička JiříSemela Pavel-58106 3123
6.Vlk RadimRaab Leander-7-118-13 1324
7.Hajduk JanHonč Vladimír-139-9993234
8.Nožička JiříZákostelský Stanislav-97-6-8 1335
9.Vlk RadimSemela Pavel78-88 3145
10.Berger MilošRaab Leander558  3055
11.Nožička JiříHonč Vladimír8-798 3165
12.Vlk RadimZákostelský Stanislav8-779 3175
13.Berger MilošSemela Pavel365  3085
14.Hajduk JanRaab Leander-9-5-3  0386
15.Vlk RadimHonč Vladimír-8-8-8  0387
16.Berger MilošZákostelský Stanislav889  3097
17.Hajduk JanSemela Pavel-6855 31107
18.Nožička JiříRaab LeanderWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Berger Miloš31Honč Vladimír22
Hajduk Jan22Zákostelský Stanislav22
Nožička Jiří21Semela Pavel04
Vlk Radim22Raab Leander21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol MorkoviceVrchní
rozhodčí:
Kocourek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Holešov CRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ul. 410, 768 33 Morkovice, herna st.tenisu, malý sál, I. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:33691:640TJ Sokol Morkovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mich Pavel
Kocourek Tomáš
 
 
Stoklásek David
Dědič Michal
 
 
2-798 3110
2.Ježdík Radek
Mišurec Tomáš
 
 
Zachoval Libor
Liška Libor
 
 
96-9-853220
3.Mišurec TomášStoklásek David-62-47-42321
4.Kocourek TomášLiška Libor-8782 3131
5.Mich PavelZachoval Libor-7457 3141
6.Ježdík RadekDědič Michal768  3051
7.Kocourek TomášStoklásek David11-7-76-132352
8.Mich PavelLiška Libor8-893 3162
9.Ježdík RadekZachoval Libor79-6-9-62363
10.Mišurec TomášDědič Michal311-94 3173
11.Mich PavelStoklásek David7-8-814-52374
12.Ježdík RadekLiška Libor7-8-9-9 1375
13.Mišurec TomášZachoval Libor-49-9-7 1376
14.Kocourek TomášDědič Michal72-79 3186
15.Ježdík RadekStoklásek David-11-7-7  0387
16.Mišurec TomášLiška Libor-4-7-7  0388
17.Kocourek TomášZachoval Libor1076  3098
18.Mich PavelDědič Michal39-68 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mišurec Tomáš13Stoklásek David40
Kocourek Tomáš31Liška Libor22
Mich Pavel31Zachoval Libor22
Ježdík Radek13Dědič Michal04
žádné



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínVrchní
rozhodčí:
Výchopeň Stanislav
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní Němčí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Vsetín SychrovRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:34667:674T.J. Sokol Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čevela Martin
Kostka Jindřich
 
 
Uher Antonín
Uher Jaroslav
 
 
10-699 3110
2.Kubík Josef
Olšák Miroslav
 
 
Salát Jan
Kolísek Josef
 
 
-59-29-92311
3.Čevela MartinSalát Jan117-29 3121
4.Kubík JosefUher Antonín38-9-7-82322
5.Olšák MiroslavKolísek Josef695  3032
6.Kostka JindřichUher Jaroslav8-9-5573242
7.Kubík JosefSalát Jan10-3-99-32343
8.Olšák MiroslavUher Antonín-13-4-8  0344
9.Kostka JindřichKolísek Josef66-8-543254
10.Čevela MartinUher Jaroslav658  3064
11.Olšák MiroslavSalát Jan694  3074
12.Kostka JindřichUher Antonín-79-5-8 1375
13.Čevela MartinKolísek Josef5-5-99103285
14.Kubík JosefUher Jaroslav9-9-6-8 1386
15.Kostka JindřichSalát Jan996  3096
16.Čevela MartinUher Antonín4-11-39932106
17.Kubík JosefKolísek Josef63-5-7-923107
18.Olšák MiroslavUher Jaroslav-3-9-3  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čevela Martin40Salát Jan13
Kubík Josef04Uher Antonín31
Olšák Miroslav22Kolísek Josef13
Kostka Jindřich31Uher Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stolní tenis Bystřice pod LopeníkemVrchní
rozhodčí:
Beníček Hynek
HOSTUJÍCÍ:ST AMON Kunovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bystřice p. Lop. 262, Sál OÚ Bystřice p. Lop.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:38644:675ST AMON Kunovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šopík Marek
Mahdal Václav
 
 
Smištík Miroslav
Smištíková Dana
 
 
7-86-5-92301
2.Beníček Hynek
Tomanec Lukáš
 
 
Chvíla Pavel
Šašinka Albert
 
 
-7-3-8  0302
3.Mahdalíček BohuslavSmištíková Dana9-81012 3112
4.Šopík MarekŠašinka Albert6-937 3122
5.Mahdal VáclavVelan Martin-410-12-4 1323
6.Tomanec LukášChvíla Pavel-4-612-7 1324
7.Šopík MarekSmištíková Dana4-96-1243234
8.Mahdal VáclavŠašinka Albert-4-6-10  0335
9.Tomanec LukášVelan Martin12-978 3145
10.Mahdalíček BohuslavChvíla Pavel-6-9-5  0346
11.Mahdal VáclavSmištíková Dana56-89 3156
12.Tomanec Lukᚊašinka Albert-6710-8-92357
13.Mahdalíček BohuslavVelan Martin668  3067
14.Šopík MarekChvíla Pavel-9910-953277
15.Tomanec LukášSmištíková Dana825  3087
16.Mahdalíček BohuslavŠašinka Albert9-2-8-14 1388
17.Šopík MarekVelan Martin89-6-4-42389
18.Beníček HynekChvíla Pavel-8-6-3  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mahdalíček Bohuslav22Smištíková Dana04
Šopík Marek31Šašinka Albert31
Mahdal Václav12Velan Martin22
Tomanec Lukáš22Chvíla Pavel31
Beníček Hynek01   

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy