Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol MysločoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Spartak Hulín \"B\"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mysločovice 56, 763 01, Herna stolního tenisu při hotelu Sport, přízemíRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:33645:627TJ Sokol Mysločovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gazdoš Zdeněk
Gazdoš Dominik
 
 
Mikulík Radek
Kristýnek Boris ml.
 
 
-2-710-7 1301
2.Žák Radek
Mokrý Filip
 
 
Ondruch Marek
Miklík Martin
 
 
582  3011
3.Gazdoš ZdeněkMiklík Martin977  3021
4.Žák RadekKristýnek Boris ml.5-82-1583231
5.Gazdoš DominikOndruch Marek-9-27-2 1332
6.Mokrý FilipMikulík Radek-6-8-8  0333
7.Žák RadekMiklík Martin-8-9-9  0334
8.Gazdoš DominikKristýnek Boris ml.-599-733244
9.Mokrý FilipOndruch Marek9-8-911-92345
10.Gazdoš ZdeněkMikulík Radek107-810 3155
11.Gazdoš DominikMiklík Martin-711-8-6 1356
12.Mokrý FilipKristýnek Boris ml.98-8-9123266
13.Gazdoš ZdeněkOndruch Marek363  3076
14.Žák RadekMikulík Radek-8-6-8  0377
15.Mokrý FilipMiklík Martin887  3087
16.Gazdoš ZdeněkKristýnek Boris ml.891  3097
17.Žák RadekOndruch Marek5-8-1015632107
18.Gazdoš DominikMikulík Radek-8-7-5  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gazdoš Zdeněk40Miklík Martin22
Žák Radek22Kristýnek Boris ml.04
Gazdoš Dominik13Ondruch Marek22
Mokrý Filip22Mikulík Radek31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tovární 615, 687 71 Bojkovice, Brána do sportovního areálu, vpravo na konci chodníkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:05Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1231:42634:692TJ Sokol Šarovy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urbánek Jaroslav
Matějík Richard
 
 
Gajdůšek Robert
Zuzaník Marek
 
 
11-723 3110
2.Martinec Radek
Stehlík Miroslav
 
 
Strejček Jiří
Solař Martin
 
 
-8-9-5  0311
3.Stehlík MiroslavStrejček Jiří-88-79-52312
4.Matějík RichardSolař Martin7-7-59-42313
5.Martinec RadekGajdůšek Robert20-989 3123
6.Urbánek JaroslavZuzaník Marek9-935 3133
7.Matějík RichardStrejček Jiří-7-5-5  0334
8.Martinec RadekSolař Martin-78-6363244
9.Urbánek JaroslavGajdůšek Robert-11966 3154
10.Stehlík MiroslavZuzaník Marek3116  3064
11.Martinec RadekStrejček Jiří-3-6-7  0365
12.Urbánek JaroslavSolař Martin-3-9-6  0366
13.Stehlík MiroslavGajdůšek Robert5-5-710-82367
14.Matějík RichardZuzaník Marek-84-8-1 1368
15.Urbánek JaroslavStrejček Jiří8-3-5-5 1369
16.Stehlík MiroslavSolař Martin-37-76-1123610
17.Matějík RichardGajdůšek Robert6-8-11-13 13611
18.Martinec RadekZuzaník Marek-1084-5-123612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stehlík Miroslav13Strejček Jiří40
Matějík Richard04Solař Martin31
Martinec Radek22Gajdůšek Robert22
Urbánek Jaroslav22Zuzaník Marek22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST AMON Kunovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ 5.května 1700, Rožnov pod Radhoštěm, velká tělocvična v areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:39706:704nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šubčík Leopold
Ryl Ivan
 
 
Vlk Radim
Nožička Jiří
 
 
-965-1053210
2.Honč Vladimír
Kokinopulos Miroslav
 
 
Berger Miloš
Hajduk Jan
 
 
-10-8-12  0311
3.Ryl IvanBerger Miloš-10-511-10 1312
4.Kokinopulos MiroslavVlk Radim-7855 3122
5.Šubčík LeopoldNožička Jiří92-119 3132
6.Honč VladimírHajduk Jan8-87-893242
7.Kokinopulos MiroslavBerger Miloš73-57 3152
8.Šubčík LeopoldVlk Radim8-9-83103262
9.Honč VladimírNožička Jiří9-16-48103272
10.Ryl IvanHajduk Jan-6-3-6  0373
11.Šubčík LeopoldBerger Miloš9-5-8-8 1374
12.Honč VladimírVlk Radim78-11-12-102375
13.Ryl IvanNožička Jiří67-65 3185
14.Kokinopulos MiroslavHajduk Jan-5-6-9  0386
15.Honč VladimírBerger Miloš-10-67-9 1387
16.Ryl IvanVlk Radim7710  3097
17.Kokinopulos MiroslavNožička Jiří-5-998-122398
18.Šubčík LeopoldHajduk Jan-11-8-12  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ryl Ivan22Berger Miloš31
Kokinopulos Miroslav22Vlk Radim13
Šubčík Leopold22Nožička Jiří13
Honč Vladimír22Hajduk Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holešov CVrchní
rozhodčí:
Liška Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol MorkoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pivovarská 1419, 769 01 Holešov, Společná budova s finančním úřademRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:34704:673TJ Holešov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zachoval Libor
Liška Libor
 
 
Kocourek Tomáš
Mich Pavel
 
 
-10-8-13  0301
2.Holík Alois
Stoklásek David
 
 
Tlach Petr
Ježdík Radek
 
 
8-7910 3111
3.Liška LiborTlach Petr-76-96-72312
4.Stoklásek DavidKocourek Tomáš-279-853222
5.Zachoval LiborJeždík Radek-294-663232
6.Holík AloisMich Pavel-1099-3-42333
7.Stoklásek DavidTlach Petr-98-9963243
8.Zachoval LiborKocourek Tomáš-6-9-10  0344
9.Holík AloisJeždík Radek-87107 3154
10.Liška LiborMich Pavel8910  3064
11.Zachoval LiborTlach Petr61-66 3174
12.Holík AloisKocourek Tomáš99-128 3184
13.Liška LiborJeždík Radek6-994 3194
14.Stoklásek DavidMich Pavel-3714-7-82395
15.Holík AloisTlach Petr472  30105
16.Liška LiborKocourek Tomáš-57-10-9 13106
17.Stoklásek DavidJeždík Radek-6-883732116
18.Zachoval LiborMich Pavel-9-9-8  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Liška Libor22Tlach Petr13
Stoklásek David31Kocourek Tomáš22
Zachoval Libor22Ježdík Radek04
Holík Alois31Mich Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní Němčí DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní Němčí, malá tělocvična ZŠ a ZUŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:44598:671T.J. Sokol Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Ondřej
Uher Antonín
 
 
Čevela Martin
Kostka Jindřich
 
 
610-5-8113210
2.Kolísek Josef
Ježek Miroslav
 
 
Kubík Josef
Olšák Miroslav
 
 
-14-10-8  0311
3.Uher AntonínČevela Martin-4-7-3  0312
4.Kučera OndřejKubík Josef-879-883222
5.Ježek MiroslavOlšák Miroslav-10-7-8  0323
6.Kolísek JosefKostka Jindřich-11-10-8  0324
7.Kučera OndřejČevela Martin-999-8103234
8.Ježek MiroslavKubík Josef-8-12-9  0335
9.Kolísek JosefOlšák Miroslav-8-96-9 1336
10.Uher AntonínKostka Jindřich-142-8-7 1337
11.Ježek MiroslavČevela Martin-9-9-5  0338
12.Kolísek JosefKubík Josef3-8-710-22339
13.Uher AntonínOlšák Miroslav1375  3049
14.Kučera OndřejKostka Jindřich-83-88-523410
15.Kolísek JosefČevela Martin-9-5-6  03411
16.Uher AntonínKubík Josef72-85 31511
17.Kučera OndřejOlšák Miroslav-6559 31611
18.Ježek MiroslavKostka JindřichWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Uher Antonín22Čevela Martin31
Kučera Ondřej31Kubík Josef22
Ježek Miroslav03Olšák Miroslav22
Kolísek Josef04Kostka Jindřich30
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST AMON Kunovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stolní tenis Bystřice pod LopeníkemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:41633:654TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smištík Miroslav
Volák Marek
 
 
Mahdal Václav
Mahdalíček Bohuslav
 
 
10-12-6-5 1301
2.Chvíla Pavel
Smištíková Dana
 
 
Stuppiello Claudia
Tomanec Lukáš
 
 
7-9-6-3 1302
3.Velan MartinMahdalíček Bohuslav-899-973212
4.Smištíková DanaStuppiello Claudia-8913-973222
5.Chvíla PavelTomanec Lukáš269  3032
6.Smištík MiroslavMahdal Václav7-96-9-82333
7.Smištíková DanaMahdalíček Bohuslav148-7-11-62334
8.Chvíla PavelStuppiello Claudia-8537 3144
9.Smištík MiroslavTomanec Lukáš2-8-7-7 1345
10.Velan MartinMahdal Václav-6-8-5  0346
11.Chvíla PavelMahdalíček Bohuslav-8776 3156
12.Volák MarekStuppiello Claudia-67-10-11 1357
13.Velan MartinTomanec Lukáš9-6-6-6 1358
14.Smištíková DanaMahdal Václav-2-5-9  0359
15.Volák MarekMahdalíček Bohuslav-5-6-3  03510
16.Velan MartinStuppiello Claudia-68-97432610
17.Smištíková DanaTomanec Lukáš-5-7-9  03611
18.Chvíla PavelMahdal VáclavWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Velan Martin22Mahdalíček Bohuslav22
Smištíková Dana13Stuppiello Claudia13
Chvíla Pavel30Tomanec Lukáš31
Smištík Miroslav02Mahdal Václav30
Volák Marek02   
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy