Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stolní tenis Bystřice pod LopeníkemVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Spartak Hulín \"B\"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bystřice p. Lop. 262, Sál OÚ Bystřice p. Lop.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:33Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:16682:517TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mahdal Václav
Beníček Hynek
 
 
Mikulík Radek
Kristýnek Boris ml.
 
 
-856-8-72301
2.Stuppiello Claudia
Tomanec Lukáš
 
 
Miklík Martin
Matuška Martin
 
 
496  3011
3.Stuppiello ClaudiaKristýnek Boris ml.-8-77-5 1312
4.Tomanec LukášMiklík Martin225  3022
5.Mahdal VáclavMikulík Radek7-1312 3132
6.Mahdalíček BohuslavMatuška Martin6103  3042
7.Tomanec LukášKristýnek Boris ml.-4-961483252
8.Mahdal VáclavMiklík Martin7913  3062
9.Mahdalíček BohuslavMikulík Radek-10-8813-42363
10.Stuppiello ClaudiaMatuška Martin965  3073
11.Mahdal VáclavKristýnek Boris ml.677  3083
12.Mahdalíček BohuslavMiklík Martin879  3093
13.Stuppiello ClaudiaMikulík Radek9-996 31103
14.Tomanec LukášMatuška Martin568  30113
15.Mahdalíček BohuslavKristýnek Boris ml.7-10-510232123
16.Stuppiello ClaudiaMiklík Martin58-97 31133
17.Tomanec LukášMikulík Radek9118  30143
18.Mahdal VáclavMatuška MartinWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stuppiello Claudia31Kristýnek Boris ml.13
Tomanec Lukáš40Miklík Martin04
Mahdal Václav30Mikulík Radek13
Mahdalíček Bohuslav31Matuška Martin03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST AMON Kunovice CVrchní
rozhodčí:
Mořický Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol MysločoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:31690:642ST AMON Kunovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šašinka Albert
Velan Martin
 
 
Žák Radek
Mokrý Filip
 
 
-99-8453210
2.Smištíková Dana
Smištík Miroslav
 
 
Gazdoš Zdeněk
Gazdoš Dominik
 
 
88-7-8-72311
3.Šašinka AlbertŽák Radek-10-787-112312
4.Velan MartinGazdoš Zdeněk-9-8-4  0313
5.Smištík MiroslavGazdoš Dominik-8598 3123
6.Smištíková DanaMokrý Filip1-6911 3133
7.Velan MartinŽák Radek-9-8-8  0334
8.Smištík MiroslavGazdoš Zdeněk-78-9-8 1335
9.Smištíková DanaGazdoš Dominik945  3045
10.Šašinka AlbertMokrý Filip955  3055
11.Smištík MiroslavŽák Radek-96-129-62356
12.Smištíková DanaGazdoš Zdeněk8-5108 3166
13.Šašinka AlbertGazdoš Dominik768  3076
14.Velan MartinMokrý Filip7-999 3186
15.Smištíková DanaŽák Radek-96-7-8 1387
16.Šašinka AlbertGazdoš Zdeněk794  3097
17.Velan MartinGazdoš Dominik1810-97 31107
18.Smištík MiroslavMokrý Filip10-7-7-8 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šašinka Albert31Žák Radek40
Velan Martin22Gazdoš Zdeněk22
Smištík Miroslav13Gazdoš Dominik04
Smištíková Dana31Mokrý Filip13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínVrchní
rozhodčí:
Výchopeň Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Vsetín Sychrov, Mudr Fr.Sovy 97, VsetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:17592:378T.J. Sokol Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čevela Martin
Kostka Jindřich
 
 
Gajdůšek Robert
Zuzaník Marek
 
 
4-6-8-2 1301
2.Kubík Josef
Olšák Miroslav
 
 

 
 
WO    3011
3.Čevela MartinGajdůšek Robert987  3021
4.Kostka JindřichZuzaník Marek9-1039 3131
5.Kubík JosefHenzl Václav474  3041
6.Olšák MiroslavWO    3051
7.Kostka JindřichGajdůšek Robert10-593 3161
8.Kubík JosefZuzaník Marek688  3071
9.Olšák MiroslavHenzl Václav-4-6-6  0372
10.Čevela MartinWO    3082
11.Kubík JosefGajdůšek Robert6102  3092
12.Olšák MiroslavZuzaník Marek-5-7-7  0393
13.Čevela MartinHenzl Václav956  30103
14.Kostka JindřichWO    30113
15.Olšák MiroslavGajdůšek Robert-11-7-8  03114
16.Čevela MartinZuzaník Marek-87115 31124
17.Kostka JindřichHenzl Václav-5-1059432134
18.Kubík JosefWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Čevela Martin30Gajdůšek Robert13
Kostka Jindřich30Zuzaník Marek13
Kubík Josef30Henzl Václav13
Olšák Miroslav03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní Němčí DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní Němčí, malá tělocvična ZŠ a ZUŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 13:30 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:41728:730Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Uher Antonín
Kučera Ondřej
 
 
Urbánek Jaroslav
Matějík Richard
 
 
-104-8-13 1301
2.Kolísek Josef
Ježek Miroslav
 
 
Martinec Radek
Krpálek Martin
 
 
-7796 3111
3.Kolísek JosefKrpálek Martin6-9-99-32312
4.Kučera OndřejMatějík Richard58-7-9-92313
5.Uher AntonínMartinec Radek-94411 3123
6.Ježek MiroslavUrbánek Jaroslav-9910-9-92324
7.Kučera OndřejKrpálek Martin-6610-963234
8.Uher AntonínMatějík Richard5-985 3144
9.Ježek MiroslavMartinec Radek-613-8-6 1345
10.Kolísek JosefUrbánek Jaroslav-6-13-12  0346
11.Uher AntonínKrpálek Martin510-109 3156
12.Ježek MiroslavMatějík Richard-7-810-6 1357
13.Kolísek JosefMartinec Radek-5-4-13  0358
14.Kučera OndřejUrbánek Jaroslav-1358-373268
15.Ježek MiroslavKrpálek Martin-3-1055103278
16.Kolísek JosefMatějík Richard-7-610-8 1379
17.Kučera OndřejMartinec Radek-109-9-9 13710
18.Uher AntonínUrbánek Jaroslav8-555 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolísek Josef04Krpálek Martin13
Kučera Ondřej22Matějík Richard31
Uher Antonín40Martinec Radek31
Ježek Miroslav13Urbánek Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol MorkoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST AMON Kunovice BRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ul. 410, 768 33 Morkovice, herna st.tenisu, malý sál, I. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:42634:676ST AMON Kunovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mich Pavel
Kocourek Tomáš
 
 
Nožička Jiří
Vlk Radim
 
 
6-64-9-92301
2.Ježdík Radek
Fruhwirt Ivan
 
 
Hajduk Jan
Berger Miloš
 
 
-7-913-6 1302
3.Ježdík RadekBerger Miloš7-6-4-8 1303
4.Kocourek TomášVlk Radim94-48 3113
5.Mich PavelHajduk Jan-10-10-7  0314
6.Fruhwirt IvanNožička Jiří-1068-7153224
7.Kocourek TomášBerger Miloš-7-8-2  0325
8.Mich PavelVlk Radim13716  3035
9.Fruhwirt IvanHajduk Jan-83-8-8 1336
10.Ježdík RadekNožička Jiří7-838 3146
11.Mich PavelBerger Miloš-9-8-4  0347
12.Fruhwirt IvanVlk Radim-7-9-9  0348
13.Ježdík RadekHajduk Jan8-610-7-52349
14.Hlobil StanislavNožička Jiří-56-5-5 13410
15.Fruhwirt IvanBerger Miloš5-11-8-9 13411
16.Ježdík RadekVlk Radim-34-6-10 13412
17.Hlobil StanislavHajduk Jan5-7-108832512
18.Mich PavelNožička Jiří277  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ježdík Radek13Berger Miloš40
Kocourek Tomáš11Vlk Radim22
Mich Pavel22Hajduk Jan31
Fruhwirt Ivan13Nožička Jiří13
Hlobil Stanislav11   
žádné



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holešov CVrchní
rozhodčí:
Liška Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pivovarská 1419, 769 01 Holešov, Společná budova s finančním úřademRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:33626:633TJ Holešov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Liška Libor
Zachoval Libor
 
 
Honč Vladimír
Kokinopulos Miroslav
 
 
7-8-9-9 1301
2.Holík Alois
Stoklásek David
 
 
Šubčík Leopold
Ryl Ivan
 
 
-9765 3111
3.Zachoval LiborHonč Vladimír8-7-61373221
4.Stoklásek DavidRyl Ivan6-666 3131
5.Holík AloisŠubčík Leopold1089  3041
6.Liška LiborKokinopulos Miroslav-7-8-10  0342
7.Stoklásek DavidHonč Vladimír61110  3052
8.Holík AloisRyl Ivan7-79-5103262
9.Liška LiborŠubčík Leopold8-3-68-62363
10.Zachoval LiborKokinopulos Miroslav68-4-7-102364
11.Holík AloisHonč Vladimír-4-12-6  0365
12.Liška LiborRyl Ivan835  3075
13.Zachoval LiborŠubčík Leopold-5-2-6  0376
14.Stoklásek DavidKokinopulos Miroslav58-710 3186
15.Liška LiborHonč Vladimír84-79 3196
16.Zachoval LiborRyl Ivan-6-9-9  0397
17.Stoklásek DavidŠubčík Leopold107-77 31107
18.Holík AloisKokinopulos Miroslav-8-6-9  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zachoval Libor13Honč Vladimír13
Stoklásek David40Ryl Ivan13
Holík Alois22Šubčík Leopold22
Liška Libor22Kokinopulos Miroslav31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy