Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol MorkoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stolní tenis Bystřice pod LopeníkemRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ul. 410, 768 33 Morkovice, herna st.tenisu, malý sál, I. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:22627:534TJ Sokol Morkovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mich Pavel
Kocourek Tomáš
 
 
Mahdalíček Bohuslav
Stuppiello Claudia
 
 
11123  3010
2.Tlach Petr
Ježdík Radek
 
 
Hodl Jaroslav
Valenta Martin
 
 
8-889 3120
3.Tlach PetrStuppiello Claudia-5-118-10 1321
4.Ježdík RadekMahdalíček Bohuslav-9-109-9 1322
5.Mich PavelValenta Martin363  3032
6.Kocourek TomášHodl Jaroslav756  3042
7.Ježdík RadekStuppiello Claudia-76-6-8 1343
8.Mich PavelMahdalíček Bohuslav777  3053
9.Kocourek TomášValenta Martin719  3063
10.Tlach PetrHodl Jaroslav7-996 3173
11.Mich PavelStuppiello Claudia1085  3083
12.Kocourek TomášMahdalíček Bohuslav897  3093
13.Tlach PetrValenta Martin7-947 31103
14.Ježdík RadekHodl Jaroslav-2-6-9  03104
15.Kocourek TomášStuppiello Claudia-9-4-2  03105
16.Tlach PetrMahdalíček Bohuslav6-5-159-823106
17.Ježdík RadekValenta Martin887  30116
18.Mich PavelHodl Jaroslav36-96 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tlach Petr22Stuppiello Claudia31
Ježdík Radek13Mahdalíček Bohuslav22
Mich Pavel40Valenta Martin04
Kocourek Tomáš31Hodl Jaroslav13
žádné



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holešov CVrchní
rozhodčí:
Liška Libor
HOSTUJÍCÍ:ST AMON Kunovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pivovarská 1419, 769 01 Holešov, Společná budova s finančním úřademRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:37668:687ST AMON Kunovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Liška Libor
Zachoval Libor
 
 
Šašinka Albert
Velan Martin
 
 
-12-8-4  0301
2.Holík Alois
Stoklásek David
 
 
Smištíková Dana
Smištík Miroslav
 
 
-9-1171063211
3.Stoklásek DavidVelan Martin8-987 3121
4.Zachoval LiborŠašinka Albert-5-5-9  0322
5.Liška LiborSmištík Miroslav-513-6-8 1323
6.Holík AloisSmištíková Dana10611  3033
7.Zachoval LiborVelan Martin84-411 3143
8.Liška LiborŠašinka Albert-13710-10-62344
9.Holík AloisSmištík Miroslav-8-56-6 1345
10.Stoklásek DavidSmištíková Dana11-98-753255
11.Liška LiborVelan Martin425  3065
12.Holík AloisŠašinka Albert-5-410-7 1366
13.Stoklásek DavidSmištík Miroslav55-99 3176
14.Zachoval LiborSmištíková Dana-9-6811-92377
15.Holík AloisVelan Martin-9-711-11 1378
16.Stoklásek DavidŠašinka Albert-8-8-6  0379
17.Zachoval LiborSmištík Miroslav-16-68-8 13710
18.Liška LiborSmištíková Dana999  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stoklásek David31Velan Martin13
Zachoval Libor13Šašinka Albert40
Liška Libor22Smištík Miroslav31
Holík Alois13Smištíková Dana13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST AMON Kunovice BVrchní
rozhodčí:
Mořický Tomáš
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:18604:495ST AMON Kunovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Berger Miloš
Hajduk Jan
 
 
Kubík Josef
Kostka Jindřich
 
 
876  3010
2.Vlk Radim
Nožička Jiří
 
 
Výchopeň Stanislav
Olšák Miroslav
 
 
895  3020
3.Berger MilošKubík Josef-9657 3130
4.Vlk RadimKostka Jindřich949  3040
5.Nožička JiříVýchopeň Stanislav57-64 3150
6.Hajduk JanOlšák Miroslav593  3060
7.Vlk RadimKubík Josef9-9-11-7 1361
8.Nožička JiříKostka Jindřich5-8-11-11 1362
9.Hajduk JanVýchopeň Stanislav1149  3072
10.Berger MilošOlšák Miroslav263  3082
11.Nožička JiříKubík Josef8-47-5-92383
12.Hajduk JanKostka Jindřich697  3093
13.Berger MilošVýchopeň Stanislav724  30103
14.Vlk RadimOlšák Miroslav3-4-310-323104
15.Hajduk JanKubík Josef-6694 31114
16.Berger MilošKostka Jindřich976  30124
17.Vlk RadimVýchopeň Stanislav967  30134
18.Nožička JiříOlšák MiroslavWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Berger Miloš40Kubík Josef22
Vlk Radim22Kostka Jindřich13
Nožička Jiří12Výchopeň Stanislav04
Hajduk Jan40Olšák Miroslav12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo BVrchní
rozhodčí:
Kokinopulos Miroslav
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní Němčí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ 5.května 1700, Rožnov pod Radhoštěm, velká tělocvična v areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:645:25683:545TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Honč Vladimír
Kokinopulos Miroslav
 
 
Uher Antonín
Kučera Ondřej
 
 
939  3010
2.Šubčík Leopold
Zákostelský Stanislav
 
 
Salát Jan
Ježek Miroslav
 
 
899  3020
3.Zákostelský StanislavUher Antonín-67-7973230
4.Kokinopulos MiroslavKučera Ondřej595  3040
5.Šubčík LeopoldSalát Jan710-119 3150
6.Honč VladimírJežek Miroslav-923-4-72351
7.Kokinopulos MiroslavUher Antonín-1013-6-62352
8.Šubčík LeopoldKučera Ondřej8-86-8-82353
9.Honč VladimírSalát Jan547  3063
10.Zákostelský StanislavJežek Miroslav-10-9-9  0364
11.Šubčík LeopoldUher Antonín-348-10-42365
12.Honč VladimírKučera Ondřej-8485 3175
13.Zákostelský StanislavSalát Jan9412  3085
14.Kokinopulos MiroslavJežek Miroslav-51088 3195
15.Honč VladimírUher Antonín8-5-810632105
16.Zákostelský StanislavKučera Ondřej7-9-5-7 13106
17.Kokinopulos MiroslavSalát JanWO    30116
18.Šubčík LeopoldJežek MiroslavWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zákostelský Stanislav22Uher Antonín22
Kokinopulos Miroslav21Kučera Ondřej22
Šubčík Leopold12Salát Jan03
Honč Vladimír31Ježek Miroslav21
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy BVrchní
rozhodčí:
Gajdůšek Robert
HOSTUJÍCÍ:SK Spartak Hulín \"B\"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:13639:488TJ Sokol Šarovy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strejček Jiří
Solař Martin
 
 
Kristýnek Boris ml.
Miklík Martin
 
 
653  3010
2.Zuzaník Marek
Plhák Jan ml.
 
 
Kristýnek Boris st.
Mrhálek Ondřej
 
 
828  3020
3.Zuzaník MarekMiklík Martin78-7-8-82321
4.Plhák Jan ml.Kristýnek Boris ml.965  3031
5.Solař MartinKristýnek Boris st.543  3041
6.Strejček JiříMrhálek Ondřej733  3051
7.Plhák Jan ml.Miklík Martin8-541 3161
8.Solař MartinKristýnek Boris ml.79-96 3171
9.Strejček JiříKristýnek Boris st.499  3081
10.Zuzaník MarekMrhálek Ondřej149-99 3191
11.Solař MartinMiklík Martin-6867 31101
12.Strejček JiříKristýnek Boris ml.969  30111
13.Zuzaník MarekKristýnek Boris st.11-7-510632121
14.Plhák Jan ml.Mrhálek Ondřej768  30131
15.Strejček JiříMiklík Martin474  30141
16.Zuzaník MarekKristýnek Boris ml.67-613 31151
17.Plhák Jan ml.Kristýnek Boris st.WO    03152
18.Solař MartinMrhálek Ondřej6816  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zuzaník Marek31Miklík Martin13
Plhák Jan ml.30Kristýnek Boris ml.04
Solař Martin40Kristýnek Boris st.03
Strejček Jiří40Mrhálek Ondřej04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol MysločoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tovární 615, 687 71 Bojkovice, Brána do sportovního areálu, vpravo na konci chodníkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:35732:708nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urbánek Jaroslav
Matějík Richard
 
 
Gazdoš Dominik
Mokrý Filip
 
 
-7-971-72301
2.Martinec Radek
Šašinka Jiří
 
 
Gazdoš Zdeněk
Vyoral Pavel
 
 
-8-8-6  0302
3.Matějík RichardGazdoš Zdeněk-121148 3112
4.Šašinka JiříVyoral Pavel-7116-8-122313
5.Martinec RadekGazdoš Dominik13-410-9-112314
6.Urbánek JaroslavMokrý Filip4111  3024
7.Šašinka JiříGazdoš Zdeněk-8-48-9 1325
8.Martinec RadekVyoral Pavel-99911 3135
9.Urbánek JaroslavGazdoš Dominik3-9-1012123245
10.Matějík RichardMokrý Filip9510  3055
11.Martinec RadekGazdoš Zdeněk7-412-6-122356
12.Urbánek JaroslavVyoral Pavel9-12-7873266
13.Matějík RichardGazdoš Dominik573  3076
14.Šašinka JiříMokrý Filip-410-58-132377
15.Urbánek JaroslavGazdoš Zdeněk-810-10863287
16.Matějík RichardVyoral Pavel573  3097
17.Šašinka JiříGazdoš Dominik-7-12-7  0398
18.Martinec RadekMokrý Filip8-2-11-1 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Matějík Richard40Gazdoš Zdeněk22
Šašinka Jiří04Vyoral Pavel13
Martinec Radek13Gazdoš Dominik22
Urbánek Jaroslav40Mokrý Filip22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy