Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holešov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stolní tenis Bystřice pod LopeníkemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pivovarská 1419, 769 01 Holešov, Společná budova s finančním úřademRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:39726:708nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Liška Libor
Zachoval Libor
 
 
Mahdal Václav
Mahdalíček Bohuslav
 
 
-78-910-102301
2.Holík Alois
Dědič Michal
 
 
Stuppiello Claudia
Tomanec Lukáš
 
 
-7-689-92302
3.Liška LiborStuppiello Claudia-8-9-7  0303
4.Zachoval LiborTomanec Lukáš76-8-1013213
5.Dědič MichalMahdalíček Bohuslav7-869 3123
6.Holík AloisMahdal Václav-8119-6103233
7.Zachoval LiborStuppiello Claudia-5-5-10  0334
8.Dědič MichalTomanec Lukáš57-67 3144
9.Holík AloisMahdalíček Bohuslav4-610-7103254
10.Liška LiborMahdal Václav-107-10-10 1355
11.Dědič MichalStuppiello Claudia-6-810863265
12.Holík AloisTomanec Lukáš494  3075
13.Liška LiborMahdalíček Bohuslav53-105 3185
14.Zachoval LiborMahdal Václav-86-79-92386
15.Holík AloisStuppiello Claudia-9-93-8 1387
16.Liška LiborTomanec Lukáš59-4-1-102388
17.Zachoval LiborMahdalíček Bohuslav7-778 3198
18.Dědič MichalMahdal Václav-79-5-12 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Liška Libor13Stuppiello Claudia31
Zachoval Libor22Tomanec Lukáš13
Dědič Michal31Mahdalíček Bohuslav04
Holík Alois31Mahdal Václav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol MorkoviceVrchní
rozhodčí:
Kocourek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:ST AMON Kunovice CRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ul. 410, 768 33 Morkovice, herna st.tenisu, malý sál, I. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:36625:636ST AMON Kunovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mich Pavel
Kocourek Tomáš
 
 
Smištíková Dana
Smištík Miroslav
 
 
8112  3010
2.Ježdík Radek
Tlach Petr
 
 
Velan Martin
Šašinka Albert
 
 
9-82-6-82311
3.Ježdík RadekVelan Martin-13-8-11  0312
4.Kocourek Tomᚊašinka Albert4-2-59-72313
5.Mich PavelSmištík Miroslav-98-4-9 1314
6.Tlach PetrSmištíková Dana9611  3024
7.Kocourek TomášVelan Martin998  3034
8.Mich PavelŠašinka Albert-9117-4-62335
9.Tlach PetrSmištík Miroslav6-9-9-8 1336
10.Ježdík RadekSmištíková Dana7-69-10-92337
11.Mich PavelVelan Martin-6992 3147
12.Tlach PetrŠašinka Albert6-9-6-9 1348
13.Ježdík RadekSmištík Miroslav-11-9-4  0349
14.Kocourek TomášSmištíková Dana-4-3-10  03410
15.Tlach PetrVelan Martin5-149-6532510
16.Ježdík RadekŠašinka Albert-2-9-5  03511
17.Kocourek TomášSmištík Miroslav567  30611
18.Mich PavelSmištíková Dana494  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ježdík Radek04Velan Martin13
Kocourek Tomáš22Šašinka Albert40
Mich Pavel22Smištík Miroslav31
Tlach Petr22Smištíková Dana22
žádné



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo BVrchní
rozhodčí:
Kokinopulos Miroslav
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ 5.května 1700, Rožnov pod Radhoštěm, velká tělocvična v areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
14:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:24626:573TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Honč Vladimír
Kokinopulos Miroslav
 
 
Kubík Josef
Zgabaj Miroslav
 
 
684  3010
2.Šubčík Leopold
Zákostelský Stanislav
 
 
Výchopeň Stanislav
Olšák Miroslav
 
 
488  3020
3.Šubčík LeopoldZgabaj Miroslav-1012-5-7 1321
4.Kokinopulos MiroslavKubík Josef4108  3031
5.Zákostelský StanislavOlšák Miroslav-13-96563241
6.Honč VladimírVýchopeň Stanislav-955-12-72342
7.Kokinopulos MiroslavZgabaj Miroslav-61197 3152
8.Zákostelský StanislavKubík Josef8-2-5673262
9.Honč VladimírOlšák Miroslav4711  3072
10.Šubčík LeopoldVýchopeň Stanislav4-843 3182
11.Zákostelský StanislavZgabaj Miroslav-6-98-10 1383
12.Honč VladimírKubík Josef7-613-7103293
13.Šubčík LeopoldOlšák Miroslav772  30103
14.Kokinopulos MiroslavVýchopeň Stanislav-9998 31113
15.Honč VladimírZgabaj MiroslavWO    03114
16.Šubčík LeopoldKubík JosefWO    03115
17.Kokinopulos MiroslavOlšák Miroslav488  30125
18.Zákostelský StanislavVýchopeň Stanislav398  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šubčík Leopold21Zgabaj Miroslav21
Kokinopulos Miroslav40Kubík Josef03
Zákostelský Stanislav31Olšák Miroslav04
Honč Vladimír21Výchopeň Stanislav13
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST AMON Kunovice BVrchní
rozhodčí:
Mořický Tomáš
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní Němčí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:33591:567nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Berger Miloš
Hajduk Jan
 
 
Kolísek Josef
Uher Antonín
 
 
-8-9-6  0301
2.Vlk Radim
Nožička Jiří
 
 
Salát Jan
Ježek Miroslav
 
 
-310-49-82302
3.Vlk RadimUher Antonín13-8-101193212
4.Berger MilošKolísek Josef377  3022
5.Nožička JiříSalát Jan74-96 3132
6.Hajduk JanJežek Miroslav-5-4WO  0333
7.Berger MilošUher Antonín552  3043
8.Nožička JiříKolísek Josef1114  3053
9.Bureš PetrSalát Jan-6-1-8  0354
10.Vlk RadimJežek Miroslav983  3064
11.Nožička JiříUher Antonín-9-9-5  0365
12.Bureš PetrKolísek Josef-489-10-72366
13.Vlk RadimSalát Jan-6-7-5  0367
14.Berger MilošJežek Miroslav32-83 3177
15.Bureš PetrUher Antonín-7-6-7  0378
16.Vlk RadimKolísek Josef8-93-963288
17.Berger MilošSalát Jan653  3098
18.Nožička JiříJežek Miroslav-68-112-52399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vlk Radim31Uher Antonín22
Berger Miloš40Kolísek Josef13
Nožička Jiří22Salát Jan22
Hajduk Jan01Ježek Miroslav22
Bureš Petr03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Spartak Hulín \"B\"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Hulín, Javorová, HulínRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32644:648Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urbánek Jaroslav
Matějík Richard
 
 
Mikulík Radek
Kristýnek Boris ml.
 
 
88-610 3110
2.Martinec Radek
Krpálek Martin
 
 
Miklík Martin
Ondruch Marek
 
 
99-8-873220
3.Krpálek MartinKristýnek Boris ml.-688-9-82321
4.Matějík RichardMiklík Martin598  3031
5.Martinec RadekMikulík Radek88-9-9-92332
6.Urbánek JaroslavOndruch Marek-8989 3142
7.Matějík RichardKristýnek Boris ml.585  3052
8.Martinec RadekMiklík Martin5-9-10-6 1353
9.Urbánek JaroslavMikulík Radek88-98 3163
10.Krpálek MartinOndruch Marek876  3073
11.Martinec RadekKristýnek Boris ml.-8-6-2  0374
12.Urbánek JaroslavMiklík Martin8-9-9-9 1375
13.Krpálek MartinMikulík Radek8-8-98113285
14.Matějík RichardOndruch Marek6710  3095
15.Urbánek JaroslavKristýnek Boris ml.-8-8-8  0396
16.Krpálek MartinMiklík Martin9-12-8-9 1397
17.Matějík RichardMikulík Radek89-69 31107
18.Martinec RadekOndruch MarekWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krpálek Martin22Kristýnek Boris ml.31
Matějík Richard40Miklík Martin31
Martinec Radek03Mikulík Radek13
Urbánek Jaroslav22Ondruch Marek03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy BVrchní
rozhodčí:
Gajdůšek Robert
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol MysločoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:17653:505TJ Sokol Šarovy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strejček Jiří
Solař Martin
 
 
Podola Milan
Gazdoš Zdeněk
 
 
43-38 3110
2.Gajdůšek Robert
Zuzaník Marek
 
 
Gazdoš Dominik
Mokrý Filip
 
 
286  3020
3.Zuzaník MarekPodola Milan1063  3030
4.Gajdůšek RobertGazdoš Zdeněk-9-8-3  0331
5.Solař MartinGazdoš Dominik544  3041
6.Strejček JiříMokrý Filip645  3051
7.Gajdůšek RobertPodola Milan-7-87363261
8.Solař MartinGazdoš Zdeněk-8-158-8 1362
9.Strejček JiříGazdoš Dominik7610  3072
10.Zuzaník MarekMokrý Filip-9-897113282
11.Solař MartinPodola Milan6912  3092
12.Strejček JiříGazdoš Zdeněk7913  30102
13.Zuzaník MarekGazdoš Dominik810-7-6532112
14.Gajdůšek RobertMokrý Filip9-484 31122
15.Strejček JiříPodola Milan333  30132
16.Zuzaník MarekGazdoš Zdeněk-99-5-3 13133
17.Gajdůšek RobertGazdoš Dominik275  30143
18.Solař MartinMokrý Filip61012  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zuzaník Marek31Podola Milan04
Gajdůšek Robert31Gazdoš Zdeněk31
Solař Martin31Gazdoš Dominik04
Strejček Jiří40Mokrý Filip04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy