Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stolní tenis Bystřice pod LopeníkemVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bystřice p. Lop. 262, Sál OÚ Bystřice p. Lop.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:10660:381TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šopík Marek
Mahdal Václav
 
 
Solař Martin
Plhák Martin
 
 
7-1344 3110
2.Mahdalíček Bohuslav
Stuppiello Claudia
 
 
Zuzaník Marek
 
 
WO    3020
3.Mahdalíček BohuslavZuzaník Marek7139  3030
4.Šopík MarekPlhák Jan ml.1255  3040
5.Mahdal VáclavSolař Martin6109  3050
6.Stuppiello ClaudiaWO    3060
7.Šopík MarekZuzaník Marek-99106 3170
8.Mahdal VáclavPlhák Jan ml.866  3080
9.Stuppiello ClaudiaSolař Martin-117-5543290
10.Mahdalíček BohuslavWO    30100
11.Mahdal VáclavZuzaník Marek1179  30110
12.Stuppiello ClaudiaPlhák Jan ml.78-85 31120
13.Mahdalíček BohuslavSolař Martin-9-9-8  03121
14.Šopík MarekWO    30131
15.Stuppiello ClaudiaZuzaník Marek456  30141
16.Mahdalíček BohuslavPlhák Jan ml.-13-368932151
17.Beníček HynekSolař Martin897  30161
18.Mahdal VáclavWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mahdalíček Bohuslav21Zuzaník Marek04
Šopík Marek20Plhák Jan ml.04
Mahdal Václav30Solař Martin13
Stuppiello Claudia30   
Beníček Hynek10   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST AMON Kunovice CVrchní
rozhodčí:
Velan Martin
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:40609:649Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smištíková Dana
Šašinka Albert
 
 
Urbánek Jaroslav
Matějík Richard
 
 
5-948 3110
2.Volák Marek
Velan Martin
 
 
Martinec Radek
Krpálek Martin
 
 
8-4-6-6 1311
3.Šašinka AlbertKrpálek Martin736  3021
4.Volák MarekMatějík Richard9-7-4-3 1322
5.Smištíková DanaMartinec Radek-2-246-42323
6.Velan MartinUrbánek Jaroslav124-7-9-92324
7.Volák MarekKrpálek Martin779  3034
8.Smištíková DanaMatějík Richard-9-8-8  0335
9.Velan MartinMartinec Radek-8-5-12  0336
10.Šašinka AlbertUrbánek Jaroslav10-878 3146
11.Smištíková DanaKrpálek Martin4-8-7-7 1347
12.Velan MartinMatějík Richard-7-4-9  0348
13.Šašinka AlbertMartinec Radek56-1014 3158
14.Volák MarekUrbánek Jaroslav-6-76-7 1359
15.Velan MartinKrpálek Martin311-69 3169
16.Šašinka AlbertMatějík Richard-67-7-9 13610
17.Volák MarekMartinec Radek6-8-8-3 13611
18.Smištíková DanaUrbánek Jaroslav6-11-11-8 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šašinka Albert31Krpálek Martin13
Volák Marek13Matějík Richard40
Smištíková Dana04Martinec Radek31
Velan Martin13Urbánek Jaroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Spartak Hulín \"B\"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST AMON Kunovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hulín Javorová, vchod ze zadu od tenisových kurtů z ulice sokolskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:49567:691ST AMON Kunovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Miklík Martin
Kristýnek Boris ml.
 
 
Berger Miloš
Hajduk Jan
 
 
-9-8-8  0301
2.Kvapilík Břetislav
Mrhálek Ondřej
 
 
Nožička Jiří
Smišťík Roman
 
 
7-12-5-10 1302
3.Kristýnek Boris ml.Berger Miloš-4-5-3  0303
4.Kvapilík BřetislavHajduk Jan-8-812-5 1304
5.Mrhálek OndřejNožička Jiří-9-8-5  0305
6.Miklík MartinSmišťík Roman-710-9683215
7.Kvapilík BřetislavBerger Miloš-5-6-5  0316
8.Mrhálek OndřejHajduk Jan-8-8-9  0317
9.Miklík MartinNožička Jiří-149-7-8 1318
10.Kristýnek Boris ml.Smišťík Roman-5-77-10 1319
11.Mrhálek OndřejBerger Miloš-3-8-4  03110
12.Miklík MartinHajduk Jan-57-4-8 13111
13.Kristýnek Boris ml.Nožička Jiří5-6-8-8 13112
14.Kvapilík BřetislavSmišťík Roman11-10-6-5 13113
15.Miklík MartinBerger Miloš-4-6-5  03114
16.Kristýnek Boris ml.Hajduk Jan108-16-18932214
17.Kvapilík BřetislavNožička Jiří9-6-87-923215
18.Mrhálek OndřejSmišťík RomanWO    30315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kristýnek Boris ml.13Berger Miloš40
Kvapilík Břetislav04Hajduk Jan31
Mrhálek Ondřej03Nožička Jiří40
Miklík Martin13Smišťík Roman21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol MysločoviceVrchní
rozhodčí:
Gazdoš Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mysločovice 56, 763 01, Herna stolního tenisu při hotelu Sport, přízemíRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:42653:693TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gazdoš Zdeněk
Gazdoš Dominik
 
 
Šubčík Leopold
Zákostelský Stanislav
 
 
-7-6-7  0301
2.Žák Radek
Rašík David
 
 
Kokinopulos Miroslav
Ryl Ivan
 
 
8410  3011
3.Gazdoš ZdeněkZákostelský Stanislav13-109-573221
4.Žák RadekRyl Ivan-8109-8-122322
5.Gazdoš DominikŠubčík Leopold-8-11-10  0323
6.Rašík DavidKokinopulos Miroslav-5-5-4  0324
7.Žák RadekZákostelský Stanislav-99-71093234
8.Gazdoš DominikRyl Ivan-9-11-4  0335
9.Rašík DavidŠubčík Leopold-7-7-6  0336
10.Gazdoš ZdeněkKokinopulos Miroslav317-96 3146
11.Gazdoš DominikZákostelský Stanislav-5-148-9 1347
12.Rašík DavidRyl Ivan-6-8-5  0348
13.Gazdoš ZdeněkŠubčík Leopold69-6-3-32349
14.Žák RadekKokinopulos Miroslav1-11-71633259
15.Rašík DavidZákostelský Stanislav6-5-58-923510
16.Gazdoš ZdeněkRyl IvanWO    30610
17.Žák RadekŠubčík Leopold-7-11971432710
18.Gazdoš DominikKokinopulos Miroslav-11-9-9  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gazdoš Zdeněk21Zákostelský Stanislav22
Žák Radek31Ryl Ivan30
Gazdoš Dominik04Šubčík Leopold31
Rašík David04Kokinopulos Miroslav22
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínVrchní
rozhodčí:
Výchopeň Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol MorkoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Vsetín Sychrov, Mudr Fr.Sovy 97, VsetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:25686:615T.J. Sokol Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čevela Martin
Kostka Jindřich
 
 
Mich Pavel
Kocourek Tomáš
 
 
-410-93-62301
2.Zgabaj Miroslav
Kubík Josef
 
 
Musil Drahomír
Ježdík Radek
 
 
884  3011
3.Čevela MartinMusil Drahomír168-510 3121
4.Zgabaj MiroslavTlach Petr8-7-3-6 1322
5.Kostka JindřichKocourek Tomáš10118  3032
6.Kubík JosefMich Pavel9611  3042
7.Zgabaj MiroslavMusil Drahomír-858-873252
8.Kostka JindřichTlach Petr5-788 3162
9.Kubík JosefKocourek Tomáš-7-8-13  0363
10.Čevela MartinMich Pavel6-712-5-92364
11.Kostka JindřichMusil Drahomír-2711-983274
12.Kubík JosefTlach Petr4712  3084
13.Čevela MartinKocourek Tomáš511-6-543294
14.Zgabaj MiroslavMich Pavel-9-5-9  0395
15.Kubík JosefMusil Drahomír109-810 31105
16.Čevela MartinTlach Petr9117  30115
17.Zgabaj MiroslavKocourek Tomáš87-97 31125
18.Kostka JindřichMich PavelWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čevela Martin31Musil Drahomír04
Zgabaj Miroslav22Tlach Petr13
Kostka Jindřich30Kocourek Tomáš13
Kubík Josef31Mich Pavel21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní Němčí DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Holešov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní Němčí, malá tělocvična ZŠ a ZUŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:28693:606KST Dolní Němčí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Ondřej
Kolísek Josef
 
 
Liška Libor
Zachoval Libor
 
 
9810  3010
2.Salát Jan
Ježek Miroslav
 
 
Holík Alois
Chvátal Petr st.
 
 
28-89 3120
3.Salát JanLiška Libor99-6-883230
4.Ježek MiroslavSigmund Michael-3-12-8  0331
5.Kolísek JosefHolík Alois3-8-65-132332
6.Kučera OndřejZachoval Libor766  3042
7.Ježek MiroslavLiška Libor4-676 3152
8.Kolísek JosefSigmund Michael106-8-793262
9.Kučera OndřejHolík Alois-115-6-9 1363
10.Salát JanZachoval Libor-11-9-11  0364
11.Kolísek JosefChvátal Petr st.-4-58-9 1365
12.Kučera OndřejSigmund Michael8712  3075
13.Salát JanHolík Alois9104  3085
14.Ježek MiroslavZachoval Libor8-87-963295
15.Kučera OndřejChvátal Petr st.98-3-8-62396
16.Salát JanSigmund Michael-125-117532106
17.Ježek MiroslavHolík AloisWO    30116
18.Kolísek JosefZachoval Libor687  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Salát Jan31Liška Libor02
Ježek Miroslav21Sigmund Michael13
Kolísek Josef22Holík Alois21
Kučera Ondřej22Zachoval Libor13
   Chvátal Petr st.20
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy