Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínVrchní
rozhodčí:
Výchopeň Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Stolní tenis Bystřice pod LopeníkemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Vsetín Sychrov, Mudr Fr.Sovy 97, VsetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:20630:479T.J. Sokol Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tydlačková Simona
Kostka Jindřich
 
 
Beníček Hynek
Valenta Martin
 
 
876  3010
2.Kubík Josef
Olšák Miroslav
 
 
Mahdal Václav
Stuppiello Claudia
 
 
-1176-693220
3.Kubík JosefBeníček Hynek-636-813230
4.Olšák MiroslavHodl Jaroslav13-11-65-92331
5.Kostka JindřichValenta Martin6112  3041
6.Tydlačková SimonaMahdal Václav-1077-983251
7.Olšák MiroslavBeníček Hynek497  3061
8.Kostka JindřichHodl Jaroslav964  3071
9.Tydlačková SimonaValenta Martin734  3081
10.Fojtík TomášMahdal Václav-3-5-10  0382
11.Kostka JindřichBeníček Hynek8-54-893292
12.Tydlačková SimonaHodl Jaroslav456  30102
13.Fojtík TomášValenta Martin976  30112
14.Olšák MiroslavMahdal Václav-6-6-10  03113
15.Tydlačková SimonaBeníček Hynek448  30123
16.Fojtík TomášHodl Jaroslav-4-1-6  03124
17.Olšák MiroslavValenta Martin571  30134
18.Kostka JindřichMahdal VáclavWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubík Josef10Beníček Hynek04
Olšák Miroslav22Hodl Jaroslav22
Kostka Jindřich30Valenta Martin04
Tydlačková Simona40Mahdal Václav21
Fojtík Tomáš12   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní Němčí DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST AMON Kunovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní Němčí, malá tělocvična ZŠ a ZUŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:26676:572KST Dolní Němčí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Ondřej
Uher Antonín
 
 
Velan Martin
Volák Marek
 
 
656  3010
2.Kolísek Josef
Ježek Miroslav
 
 
Chvíla Pavel
Gabriel Petr
 
 
7-5-68-92311
3.Uher AntonínVelan Martin-7-91112113221
4.Ježek MiroslavGabriel Petr637  3031
5.Kolísek JosefVolák Marek449  3041
6.Kučera OndřejChvíla Pavel-4-4-5  0342
7.Ježek MiroslavVelan Martin96-7-9-82343
8.Kolísek JosefGabriel Petr58-129 3153
9.Kučera OndřejVolák Marek-9-53-8 1354
10.Uher AntonínChvíla Pavel-9-104683264
11.Kolísek JosefVelan Martin8-9-115-92365
12.Kučera OndřejGabriel Petr576  3075
13.Uher AntonínVolák Marek287  3085
14.Ježek MiroslavChvíla Pavel-14-83863295
15.Kučera OndřejVelan Martin-7339 31105
16.Uher AntonínGabriel Petr796  30115
17.Ježek MiroslavVolák Marek844  30125
18.Kolísek JosefChvíla Pavel-6-3-3  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Uher Antonín40Velan Martin22
Ježek Miroslav31Gabriel Petr04
Kolísek Josef22Volák Marek13
Kučera Ondřej22Chvíla Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol MorkoviceVrchní
rozhodčí:
Kocourek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SK Spartak Hulín \"B\"Rozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ul. 410, 768 33 Morkovice, herna st.tenisu, malý sál, I. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:27720:621TJ Sokol Morkovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mich Pavel
Kocourek Tomáš
 
 
Miklík Martin
Ondruch Marek
 
 
8-917 3110
2.Musil Drahomír
Ježdík Radek
 
 
Kvapilík Břetislav
Kristýnek Boris ml.
 
 
748  3020
3.Ježdík RadekMiklík Martin411-7-783230
4.Kocourek TomášOndruch Marek1113  3040
5.Mich PavelKvapilík Břetislav467  3050
6.Musil DrahomírKristýnek Boris ml.7-117-8-62351
7.Kocourek TomášMiklík Martin74-9-983261
8.Mich PavelOndruch Marek11-8-5893271
9.Musil DrahomírKvapilík Břetislav-119-5-7 1372
10.Ježdík RadekKristýnek Boris ml.-98-7-10 1373
11.Mich PavelMiklík Martin-998-883283
12.Musil DrahomírOndruch Marek37-7-7-102384
13.Ježdík RadekKvapilík Břetislav349  3094
14.Kocourek TomášKristýnek Boris ml.935  30104
15.Musil DrahomírMiklík Martin-1098-3932114
16.Ježdík RadekOndruch Marek-76-4-7 13115
17.Kocourek TomášKvapilík Břetislav1076  30125
18.Mich PavelKristýnek Boris ml.78-511 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ježdík Radek22Miklík Martin04
Kocourek Tomáš40Ondruch Marek22
Mich Pavel40Kvapilík Břetislav13
Musil Drahomír13Kristýnek Boris ml.22
žádné



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holešov CVrchní
rozhodčí:
Liška Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol MysločoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pivovarská 1419, 769 01 Holešov, Společná budova s finančním úřademRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:31637:578TJ Holešov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Liška Libor
Dědič Michal
 
 
Žák Radek
Mokrý Filip
 
 
436  3010
2.Stoklásek David
Holík Alois
 
 
Gazdoš Zdeněk
Gazdoš Dominik
 
 
7-68-873220
3.Liška LiborŽák Radek-9109-7113230
4.Stoklásek DavidGazdoš Zdeněk758  3040
5.Dědič MichalMokrý Filip-85-8-10 1341
6.Holík AloisGazdoš Dominik-78-14-9 1342
7.Stoklásek DavidŽák Radek-8-76433252
8.Dědič MichalGazdoš Zdeněk-7-4-4  0353
9.Holík AloisMokrý Filip-98-9-6 1354
10.Liška LiborGazdoš Dominik87-97 3164
11.Dědič MichalŽák Radek-1-7-6  0365
12.Holík AloisGazdoš Zdeněk-7-612-6 1366
13.Liška LiborMokrý Filip842  3076
14.Stoklásek DavidGazdoš Dominik436  3086
15.Holík AloisŽák Radek-10-710-10 1387
16.Liška LiborGazdoš Zdeněk96-4-3-72388
17.Stoklásek DavidMokrý Filip642  3098
18.Dědič MichalGazdoš Dominik453  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Liška Libor31Žák Radek22
Stoklásek David40Gazdoš Zdeněk31
Dědič Michal13Mokrý Filip22
Holík Alois04Gazdoš Dominik13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST AMON Kunovice BVrchní
rozhodčí:
Chvíla Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:646:23676:471ST AMON Kunovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nožička Jiří
Vlk Radim
 
 
Solař Martin
Gajdůšek Robert
 
 
-98-5-10 1301
2.Hajduk Jan
Kotačka David
 
 

 
 
WO    3011
3.Vlk RadimGajdůšek Robert8-95-8-62312
4.Nožička JiříSolař Martin-79-98-72313
5.Kotačka DavidSoukup Radek677  3023
6.Hajduk JanWO    3033
7.Nožička JiříGajdůšek Robert7-89-10-72334
8.Kotačka DavidSolař Martin-96-6363244
9.Hajduk JanSoukup Radek658  3054
10.Vlk RadimWO    3064
11.Kotačka DavidGajdůšek Robert-6789 3174
12.Hajduk JanSolař Martin8-7-4-8 1375
13.Vlk RadimSoukup Radek677  3085
14.Nožička JiříWO    3095
15.Hajduk JanGajdůšek Robert-9-887932105
16.Vlk RadimSolař Martin8-6-58-723106
17.Nožička JiříSoukup Radek376  30116
18.Kotačka DavidWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vlk Radim12Gajdůšek Robert22
Nožička Jiří12Solař Martin31
Kotačka David30Soukup Radek04
Hajduk Jan21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo BVrchní
rozhodčí:
Ryboň Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ 5.května 1700, Rožnov pod Radhoštěm, velká tělocvična v areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1235:38682:669Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Semela Pavel
Zákostelský Stanislav
 
 
Urbánek Jaroslav
Matějík Richard
 
 
-8-6-6  0301
2.Míček Petr
Škrla Jiří
 
 
Martinec Radek
Šašinka Jiří
 
 
8-79-10-72302
3.Škrla JiříŠašinka Jiří868  3012
4.Míček PetrMatějík Richard9-6-17-92313
5.Semela PavelMartinec Radek-49-13-9 1314
6.Zákostelský StanislavUrbánek Jaroslav-979-6-22315
7.Míček PetrŠašinka Jiří7104  3025
8.Semela PavelMatějík Richard-6-812-9 1326
9.Zákostelský StanislavMartinec Radek-7-8-4  0327
10.Škrla JiříUrbánek Jaroslav69-116 3137
11.Semela PavelŠašinka Jiří-967-7-82338
12.Zákostelský StanislavMatějík Richard6-916-7-62339
13.Škrla JiříMartinec Radek11-9-94-923310
14.Míček PetrUrbánek Jaroslav34-86 31410
15.Zákostelský StanislavŠašinka Jiří9129  30510
16.Škrla JiříMatějík RichardWO    30610
17.Míček PetrMartinec Radek-858-9-723611
18.Semela PavelUrbánek Jaroslav-84-7-5 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Škrla Jiří21Šašinka Jiří13
Míček Petr22Matějík Richard30
Semela Pavel04Martinec Radek40
Zákostelský Stanislav13Urbánek Jaroslav22
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy