Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Spartak Hulín \"B\"Vrchní
rozhodčí:
Mikulík Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Stolní tenis Bystřice pod LopeníkemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hulín Javorová, vchod ze zadu od tenisových kurtů z ulice sokolskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:34703:693SK Spartak Hulín \"B\"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulík Radek
Kristýnek Boris ml.
 
 
Mahdalíček Bohuslav
Guryča Petr
 
 
-9-996-152301
2.Miklík Martin
Ondruch Marek
 
 
Šopík Marek
Mahdal Václav
 
 
-68-9793211
3.Ondruch MarekGuryča Petr999  3021
4.Kristýnek Boris ml.Šopík Marek9-987 3131
5.Miklík MartinMahdal Václav8-9-9993241
6.Mikulík RadekMahdalíček Bohuslav8-9-99-102342
7.Kristýnek Boris ml.Guryča Petr-7148 3152
8.Miklík MartinŠopík Marek9-879 3162
9.Mikulík RadekMahdal Václav-4-389-92363
10.Ondruch MarekMahdalíček Bohuslav-9897 3173
11.Miklík MartinGuryča Petr679  3083
12.Mikulík RadekŠopík Marek10-9108 3193
13.Ondruch MarekMahdal Václav-8-10-3  0394
14.Kristýnek Boris ml.Mahdalíček Bohuslav-8-3-7  0395
15.Mikulík RadekGuryča Petr-98910 31105
16.Ondruch MarekŠopík Marek8-9-10-11 13106
17.Kristýnek Boris ml.Mahdal Václav-8-13-15  03107
18.Mrhálek OndřejMahdalíček Bohuslav-8-9-10  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ondruch Marek22Guryča Petr04
Kristýnek Boris ml.22Šopík Marek13
Miklík Martin30Mahdal Václav31
Mikulík Radek22Mahdalíček Bohuslav31
Mrhálek Ondřej01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol MysločoviceVrchní
rozhodčí:
Gazdoš Jaroslav st.
HOSTUJÍCÍ:ST AMON Kunovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mysločovice 56, 763 01, Herna stolního tenisu při hotelu Sport, přízemíRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1422:45530:662ST AMON Kunovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gazdoš Zdeněk
Gazdoš Dominik
 
 
Chvíla Pavel
Šašinka Albert
 
 
-67-8-6 1301
2.Jančík Svatoslav
Dovrtěl Jaroslav
 
 
Smištíková Dana
Smištík Miroslav
 
 
-366-4-82302
3.Gazdoš ZdeněkŠašinka Albert-11-9-8  0303
4.Jančík SvatoslavSmištík Miroslav5-9-2-7 1304
5.Gazdoš DominikVelan Martin7-87-6-72305
6.Dovrtěl JaroslavChvíla Pavel-6-1-2  0306
7.Jančík SvatoslavŠašinka Albert-5-5-7  0307
8.Gazdoš DominikSmištík Miroslav9-768 3117
9.Dovrtěl JaroslavVelan Martin-10-8-10  0318
10.Gazdoš ZdeněkChvíla Pavel6-97-11103228
11.Gazdoš DominikŠašinka Albert-6-57-10 1329
12.Dovrtěl JaroslavSmištík Miroslav5-99-3-623210
13.Gazdoš ZdeněkVelan Martin869  30310
14.Jančík SvatoslavChvíla Pavel-7-3-3  03311
15.Dovrtěl JaroslavŠašinka Albert-4-6-11  03312
16.Gazdoš ZdeněkSmištík Miroslav1074  30412
17.Jančík SvatoslavVelan Martin-59-7-7 13413
18.Gazdoš DominikChvíla Pavel-4-4-3  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gazdoš Zdeněk31Šašinka Albert40
Jančík Svatoslav04Smištík Miroslav22
Gazdoš Dominik13Velan Martin31
Dovrtěl Jaroslav04Chvíla Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy BVrchní
rozhodčí:
Gajdůšek Robert
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:442:20619:506TJ Sokol Šarovy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gajdůšek Robert
Strejček Jiří
 
 
Kovář Zdeněk
Sicha Rostislav
 
 
421  3010
2.Plhák Martin
Solař Martin
 
 
Kubík Josef
Kostka Jindřich
 
 
4-899 3120
3.Gajdůšek RobertKubík Josef859  3030
4.Plhák MartinKovář Zdeněk-4-10-8  0331
5.Solař MartinSicha Rostislav389  3041
6.Strejček JiříKostka Jindřich388  3051
7.Plhák MartinKubík Josef-6-8-12  0352
8.Solař MartinKovář Zdeněk-6979 3162
9.Strejček JiříSicha Rostislav444  3072
10.Gajdůšek RobertKostka Jindřich9-776 3182
11.Solař MartinKubík Josef-910-511103292
12.Strejček JiříKovář Zdeněk176  30102
13.Gajdůšek RobertSicha Rostislav544  30112
14.Plhák MartinKostka Jindřich-6-3-5  03113
15.Strejček JiříKubík Josef674  30123
16.Gajdůšek RobertKovář Zdeněk1314-99 31133
17.Plhák MartinSicha Rostislav-3-10-5  03134
18.Solař MartinKostka Jindřich-879-12232144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gajdůšek Robert40Kubík Josef13
Plhák Martin04Kovář Zdeněk13
Solař Martin40Sicha Rostislav13
Strejček Jiří40Kostka Jindřich13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.Vrchní
rozhodčí:
Urbánek Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní Němčí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tovární 615, 687 71 Bojkovice, Brána do sportovního areálu, vpravo na konci chodníkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:05Konec
utkání
19:44Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:41688:724KST Dolní Němčí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urbánek Jaroslav
Matějík Richard
 
 
Kučera Ondřej
Uher Antonín
 
 
-6-98573210
2.Stehlík Miroslav
Martinec Radek
 
 
Salát Jan
Kolísek Josef
 
 
710-117 3120
3.Stehlík MiroslavUher Antonín-10-119-6 1321
4.Urbánek JaroslavKolísek Josef-108-710-92322
5.Martinec RadekKučera Ondřej-910-3-8 1323
6.Matějík RichardSalát Jan-9-44353233
7.Urbánek JaroslavUher Antonín9-14-4-11 1334
8.Martinec RadekKolísek Josef7-1086 3144
9.Matějík RichardKučera Ondřej8-8-6-3 1345
10.Stehlík MiroslavSalát Jan16-85-8-52346
11.Martinec RadekUher Antonín-5-7-6  0347
12.Matějík RichardKolísek Josef-78410 3157
13.Stehlík MiroslavKučera Ondřej-3-108-6 1358
14.Urbánek JaroslavSalát Jan-12-11-1  0359
15.Matějík RichardUher Antonín711-85 3169
16.Stehlík MiroslavKolísek Josef6-9107 3179
17.Šašinka JiříKučera Ondřej-11-9-5  03710
18.Martinec RadekSalát Jan-787-5832810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stehlík Miroslav13Uher Antonín31
Urbánek Jaroslav03Kolísek Josef13
Martinec Radek22Kučera Ondřej40
Matějík Richard31Salát Jan22
Šašinka Jiří01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST AMON Kunovice BVrchní
rozhodčí:
Jančar Aleš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol MorkoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:29702:637ST AMON Kunovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jančar Aleš
Berger Miloš
 
 
Kocourek Tomáš
Hlobil Stanislav
 
 
-8-1410-12 1301
2.Vlk Radim
Nožička Jiří
 
 
Ježdík Radek
Tlach Petr
 
 
155-88 3111
3.Vlk RadimTlach Petr8-81012 3121
4.Nožička JiříJeždík Radek778  3031
5.Berger MilošHlobil Stanislav735  3041
6.Jančar AlešKocourek Tomáš-8-4-9  0342
7.Nožička JiříTlach Petr-777-1063252
8.Berger MilošJeždík Radek78-96 3162
9.Jančar AlešHlobil Stanislav-7-9-9  0363
10.Vlk RadimKocourek Tomáš97-4-553273
11.Berger MilošTlach Petr353  3083
12.Jančar AlešJeždík Radek129-6-4-72384
13.Vlk RadimHlobil Stanislav5-3-9873294
14.Nožička JiříKocourek Tomáš4910  30104
15.Jančar AlešTlach Petr-9-98-7 13105
16.Vlk RadimJeždík Radek-13987 31115
17.Nožička JiříHlobil Stanislav-7-116-9 13116
18.Berger MilošKocourek Tomáš-11759 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vlk Radim40Tlach Petr13
Nožička Jiří31Ježdík Radek13
Berger Miloš40Hlobil Stanislav22
Jančar Aleš04Kocourek Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo BVrchní
rozhodčí:
Kokinopulos Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Holešov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ 5.května 1700, Rožnov pod Radhoštěm, velká tělocvična v areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:12657:479TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Honč Vladimír
Raab Leander
 
 
Chvátal Petr st.
Dědič Michal
 
 
756  3010
2.Ryl Ivan
Šubčík Leopold
 
 
Liška Libor
Zachoval Libor
 
 
10-88-10-72311
3.Ryl IvanLiška Libor13-768 3121
4.Raab LeanderChvátal Petr st.887  3031
5.Šubčík LeopoldDědič Michal375  3041
6.Honč VladimírZachoval Libor356  3051
7.Raab LeanderLiška Libor910-83 3161
8.Šubčík LeopoldChvátal Petr st.-9-891073271
9.Honč VladimírDědič Michal673  3081
10.Ryl IvanZachoval Libor7710  3091
11.Šubčík LeopoldLiška Libor887  30101
12.Honč VladimírChvátal Petr st.6105  30111
13.Ryl IvanDědič Michal722  30121
14.Raab LeanderZachoval Libor-5-9-8  03122
15.Honč VladimírLiška Libor569  30132
16.Ryl IvanChvátal Petr st.88-108 31142
17.Raab LeanderDědič Michal37-98 31152
18.Šubčík LeopoldZachoval Libor889  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ryl Ivan40Liška Libor04
Raab Leander31Chvátal Petr st.04
Šubčík Leopold40Dědič Michal04
Honč Vladimír40Zachoval Libor13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy