Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní Němčí DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stolní tenis Bystřice pod LopeníkemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní Němčí, malá tělocvična ZŠ a ZUŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:25648:583KST Dolní Němčí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ježek Miroslav
Uher Antonín
 
 
Hodl Jaroslav
Valenta Martin
 
 
1233  3010
2.Kolísek Josef
Kučera Ondřej
 
 
Šopík Marek
Stuppiello Claudia
 
 
910-6-673220
3.Uher AntonínStuppiello Claudia165  3030
4.Ježek MiroslavHodl Jaroslav107-89 3140
5.Kolísek JosefŠopík Marek-9-7-3  0341
6.Kučera OndřejValenta Martin678  3051
7.Ježek MiroslavStuppiello Claudia-89-6-10 1352
8.Kolísek JosefHodl Jaroslav-13-587-112353
9.Kučera OndřejŠopík Marek5-666 3163
10.Uher AntonínValenta Martin-4585 3173
11.Kolísek JosefStuppiello Claudia-859-9-42374
12.Kučera OndřejHodl Jaroslav332  3084
13.Uher AntonínŠopík Marek-4-776123294
14.Ježek MiroslavValenta Martin7611  30104
15.Kučera OndřejStuppiello ClaudiaWO    03105
16.Uher AntonínHodl Jaroslav-33119 31115
17.Ježek MiroslavBeníček Hynek7106  30125
18.Kolísek JosefValenta Martin7-66-8932135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Uher Antonín40Stuppiello Claudia21
Ježek Miroslav31Hodl Jaroslav13
Kolísek Josef13Šopík Marek12
Kučera Ondřej30Valenta Martin04
   Beníček Hynek01
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínVrchní
rozhodčí:
Výchopeň Stanislav
HOSTUJÍCÍ:ST AMON Kunovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Vsetín Sychrov, Mudr Fr.Sovy 97, VsetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:36583:632ST AMON Kunovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zgabaj Miroslav
Kostka Jindřich
 
 
Smištík Miroslav
Smištíková Dana
 
 
9109  3010
2.Kubík Josef
Výchopeň Stanislav
 
 
Velan Martin
Chvíla Pavel
 
 
7-86-10103220
3.Výchopeň StanislavVelan Martin-47-1-8 1321
4.Zgabaj MiroslavChvíla Pavel7-7-6-7 1322
5.Kostka JindřichSmištíková Dana-3-9-5  0323
6.Kubík JosefSmištík Miroslav597  3033
7.Zgabaj MiroslavVelan Martin785  3043
8.Kostka JindřichChvíla Pavel10-12-10-4 1344
9.Kubík JosefSmištíková Dana679  3054
10.Výchopeň StanislavSmištík Miroslav9-59-8-82355
11.Kostka JindřichVelan Martin-8-592-82356
12.Kubík JosefChvíla Pavel-6-55-6 1357
13.Výchopeň StanislavSmištíková Dana8-4-6-5 1358
14.Zgabaj MiroslavSmištík Miroslav596  3068
15.Kubík JosefVelan Martin-7829 3178
16.Výchopeň StanislavChvíla Pavel-3-5-10  0379
17.Zgabaj MiroslavSmištíková Dana-5-6-10  03710
18.Kostka JindřichSmištík Miroslav-9-47-12 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Výchopeň Stanislav04Velan Martin22
Zgabaj Miroslav22Chvíla Pavel40
Kostka Jindřich04Smištíková Dana31
Kubík Josef31Smištík Miroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holešov CVrchní
rozhodčí:
Liška Libor
HOSTUJÍCÍ:SK Spartak Hulín \"B\"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pivovarská 1419, 769 01 Holešov, Společná budova s finančním úřademRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:547:26744:655TJ Holešov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Liška Libor
Dědič Michal
 
 
Ondruch Marek
Kristýnek Boris ml.
 
 
7-86-7-72301
2.Stoklásek David
Holík Alois
 
 
Miklík Martin
Kvapilík Břetislav
 
 
-87-8993211
3.Liška LiborOndruch Marek-87-11-6 1312
4.Stoklásek DavidKristýnek Boris ml.5-10814 3122
5.Dědič MichalMiklík Martin59-7-8-102323
6.Zachoval LiborKvapilík Břetislav873  3033
7.Stoklásek DavidOndruch Marek88-145 3143
8.Dědič MichalKristýnek Boris ml.810-66 3153
9.Zachoval LiborMiklík Martin98-96 3163
10.Liška LiborKvapilík Břetislav79-69 3173
11.Dědič MichalOndruch Marek-6-11910-92374
12.Zachoval LiborKristýnek Boris ml.-910-8-9 1375
13.Liška LiborMiklík Martin1184  3085
14.Stoklásek DavidKvapilík Břetislav6-1237 3195
15.Zachoval LiborOndruch Marek-412-89732105
16.Liška LiborKristýnek Boris ml.8-558 31115
17.Stoklásek DavidMiklík Martin766  30125
18.Dědič MichalKvapilík Břetislav796  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Liška Libor31Ondruch Marek22
Stoklásek David40Kristýnek Boris ml.13
Dědič Michal22Miklík Martin13
Zachoval Libor31Kvapilík Břetislav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol MorkoviceVrchní
rozhodčí:
Kocourek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol MysločoviceRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ul. 410, 768 33 Morkovice, herna st.tenisu, malý sál, I. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:24575:519TJ Sokol Morkovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mich Pavel
Kocourek Tomáš
 
 
Žák Radek
Rašík David
 
 
-7-76-1 1301
2.Musil Drahomír
Ježdík Radek
 
 
Gazdoš Zdeněk
Gazdoš Dominik
 
 
-5-6-4  0302
3.Ježdík RadekMokrý Filip486  3012
4.Kocourek Tomᚎák Radek-7-6-9  0313
5.Mich PavelGazdoš Dominik106-98 3123
6.Musil DrahomírGazdoš Zdeněk-5-4-4  0324
7.Kocourek TomášMokrý Filip597  3034
8.Mich PavelŽák Radek-59-9-7 1335
9.Musil DrahomírGazdoš Dominik12-477 3145
10.Ježdík RadekGazdoš Zdeněk877  3055
11.Mich PavelMokrý Filip783  3065
12.Musil DrahomírŽák Radek-39-3-4 1366
13.Ježdík RadekRašík David9-1065 3176
14.Kocourek TomášGazdoš Zdeněk1188  3086
15.Musil DrahomírMokrý Filip527  3096
16.Ježdík RadekŽák Radek7-811-12-102397
17.Kocourek TomášRašík David279  30107
18.Mich PavelGazdoš ZdeněkWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ježdík Radek31Mokrý Filip04
Kocourek Tomáš31Žák Radek40
Mich Pavel21Gazdoš Dominik02
Musil Drahomír22Gazdoš Zdeněk12
   Rašík David02
WO10WO01
žádné



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo BVrchní
rozhodčí:
Kokinopulos Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ 5.května 1700, Rožnov pod Radhoštěm, velká tělocvična v areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:45Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:351:16679:458TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Honč Vladimír
Kokinopulos Miroslav
 
 
Gajdůšek Robert
Úředníček Petr
 
 
952  3010
2.Šubčík Leopold
Zákostelský Stanislav
 
 
Plhák Jan ml.
Solař Martin
 
 
13104  3020
3.Semela PavelPlhák Jan ml.7-87-8-92321
4.Kokinopulos MiroslavSolař Martin-6-410963231
5.Zákostelský StanislavGajdůšek Robert-9-3108103241
6.Honč VladimírÚředníček Petr566  3051
7.Kokinopulos MiroslavPlhák Jan ml.-610-88-32352
8.Zákostelský StanislavSolař MartinWO    3062
9.Honč VladimírGajdůšek Robert598  3072
10.Semela PavelÚředníček Petr443  3082
11.Zákostelský StanislavPlhák Jan ml.-6694 3192
12.Honč VladimírSolař MartinWO    30102
13.Semela PavelGajdůšek Robert-497-91332112
14.Kokinopulos MiroslavÚředníček Petr478  30122
15.Honč VladimírPlhák Jan ml.7-5-88-923123
16.Semela PavelSolař MartinWO    30133
17.Kokinopulos MiroslavGajdůšek RobertWO    30143
18.Zákostelský StanislavÚředníček Petr697  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Semela Pavel21Plhák Jan ml.31
Kokinopulos Miroslav21Solař Martin01
Zákostelský Stanislav30Gajdůšek Robert03
Honč Vladimír21Úředníček Petr04
WO40WO04
Hráč hostů Martin Solař odstoupil z utkání kvůli zranění. Hráč hostů Robert Gajdůšek odstoupil z utkání kvůli zranění.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST AMON Kunovice BVrchní
rozhodčí:
Mořický Tomáš
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:16545:339ST AMON Kunovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Berger Miloš
Hajduk Jan
 
 
Urbánek Jaroslav
Martinec Radek
 
 
6-5-11593210
2.Vlk Radim
Nožička Jiří
 
 

 
 
WO    3020
3.Berger MilošStehlík Miroslav866  3030
4.Nožička JiříWO    3040
5.Vlk RadimMartinec Radek-5-978-82341
6.Hajduk JanUrbánek Jaroslav739  3051
7.Nožička JiříStehlík Miroslav476  3061
8.Vlk RadimWO    3071
9.Hajduk JanMartinec Radek45-89 3181
10.Berger MilošUrbánek Jaroslav838  3091
11.Vlk RadimStehlík Miroslav655  30101
12.Hajduk JanWO    30111
13.Berger MilošMartinec Radek3-886 31121
14.Nožička JiříUrbánek Jaroslav-3-3-1  03122
15.Hajduk JanStehlík MiroslavWO    30132
16.Berger MilošWO    30142
17.Nožička JiříMartinec RadekWO    03143
18.Vlk RadimUrbánek JaroslavWO    03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Berger Miloš30Stehlík Miroslav03
Nožička Jiří11Martinec Radek12
Vlk Radim11Urbánek Jaroslav12
Hajduk Jan20   
WO62WO26

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy