Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stolní tenis Bystřice pod LopeníkemVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST AMON Kunovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bystřice p. Lop. 262, Sál OÚ Bystřice p. Lop.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:25628:519TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hodl Jaroslav
Tomanec Lukáš
 
 
Hajduk Jan
Vlk Radim
 
 
-5-910-11 1301
2.Šopík Marek
Mahdal Václav
 
 
Bureš Petr
Kotačka David
 
 
171-99 3111
3.Hodl JaroslavVlk Radim-696-293221
4.Šopík MarekKotačka David457  3031
5.Mahdal VáclavHajduk Jan98-87 3141
6.Tomanec LukášBureš Petr873  3051
7.Šopík MarekVlk Radim876  3061
8.Mahdal VáclavKotačka David865  3071
9.Tomanec LukášHajduk Jan-8-4-8  0372
10.Hodl JaroslavBureš Petr544  3082
11.Mahdal VáclavVlk Radim-712-7-10 1383
12.Tomanec LukášKotačka David626  3093
13.Hodl JaroslavHajduk Jan-5-6-5  0394
14.Šopík MarekBureš Petr72-6-10732104
15.Tomanec LukášVlk Radim-9-97-9 13105
16.Hodl JaroslavKotačka DavidWO    30115
17.Šopík MarekHajduk Jan-7-9-5  03116
18.Beníček HynekBureš Petr42-913 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hodl Jaroslav21Vlk Radim22
Šopík Marek31Kotačka David03
Mahdal Václav21Hajduk Jan31
Tomanec Lukáš22Bureš Petr04
Beníček Hynek10   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST AMON Kunovice CVrchní
rozhodčí:
Velan Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:36694:669ST AMON Kunovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volák Marek
Velan Martin
 
 
Žemba Vít
Kokinopulos Miroslav
 
 
-85-10843210
2.Chvíla Pavel
Šašinka Albert
 
 
Zákostelský Stanislav
Semela Pavel
 
 
-55119 3120
3.Šašinka AlbertZákostelský Stanislav-8-87-7 1321
4.Volák MarekKokinopulos Miroslav-2-9-7  0322
5.Chvíla PavelSemela Pavel-869-1063232
6.Velan MartinŽemba Vít55-64 3142
7.Volák MarekZákostelský Stanislav-14-6-5  0343
8.Chvíla PavelKokinopulos Miroslav63-85 3153
9.Velan MartinSemela Pavel-983-8-72354
10.Šašinka AlbertŽemba Vít7-1010-5-52355
11.Chvíla PavelZákostelský Stanislav7-78-883265
12.Velan MartinKokinopulos Miroslav-5439 3175
13.Šašinka AlbertSemela Pavel-6-410693285
14.Volák MarekŽemba Vít1116-10-383295
15.Velan MartinZákostelský Stanislav-9-7-4  0396
16.Šašinka AlbertKokinopulos Miroslav393  30106
17.Volák MarekSemela Pavel-48-8-9 13107
18.Chvíla PavelŽemba Vít54-37 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šašinka Albert22Zákostelský Stanislav31
Volák Marek13Kokinopulos Miroslav13
Chvíla Pavel40Semela Pavel22
Velan Martin22Žemba Vít13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy BVrchní
rozhodčí:
Gajdůšek Robert
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol MorkoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:345:17607:449TJ Sokol Šarovy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strejček Jiří
Solař Martin
 
 
Ježdík Radek
Musil Drahomír
 
 
768  3010
2.Gajdůšek Robert
Plhák Jan ml.
 
 
Mich Pavel
Kocourek Tomáš
 
 
858  3020
3.Gajdůšek RobertJeždík Radek-9724 3130
4.Solař MartinMusil Drahomír710-83 3140
5.Plhák Jan ml.Kocourek Tomáš-9676 3150
6.Strejček JiříMich Pavel627  3060
7.Solař MartinJeždík Radek542  3070
8.Plhák Jan ml.Musil Drahomír676  3080
9.Strejček JiříKocourek Tomáš811-95 3190
10.Gajdůšek RobertMich Pavel-96-96632100
11.Plhák Jan ml.Ježdík Radek-938-8632110
12.Strejček JiříMusil Drahomír463  30120
13.Gajdůšek RobertKocourek Tomáš798  30130
14.Solař MartinMich Pavel-7-5-8  03131
15.Strejček JiříJeždík Radek238  30141
16.Gajdůšek RobertMusil Drahomír428  30151
17.Solař MartinKocourek Tomáš-4-9-6  03152
18.Plhák Jan ml.Mich PavelWO    03153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gajdůšek Robert40Ježdík Radek04
Solař Martin22Musil Drahomír04
Plhák Jan ml.30Kocourek Tomáš13
Strejček Jiří40Mich Pavel12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Holešov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tovární 615, 687 71 Bojkovice, Brána do sportovního areálu, vpravo na konci chodníkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:36701:690Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urbánek Jaroslav
Krpálek Martin
 
 
Liška Libor
Dědič Michal
 
 
-6126-343210
2.Martinec Radek
Stehlík Miroslav
 
 
Holík Alois
Stoklásek David
 
 
6-145-8113220
3.Stehlík MiroslavHolík Alois-9-7-7  0321
4.Krpálek MartinStoklásek David-7-98883231
5.Martinec RadekZachoval Libor-126711 3141
6.Urbánek JaroslavLiška Libor6-10-310-82342
7.Krpálek MartinHolík Alois-2-7106-92343
8.Martinec RadekStoklásek David3-612-7-92344
9.Urbánek JaroslavZachoval Libor7-1076 3154
10.Stehlík MiroslavLiška Libor10410  3064
11.Martinec RadekDědič Michal6108  3074
12.Urbánek JaroslavStoklásek David5-5-10-5 1375
13.Šašinka JiříZachoval Libor-8-7-8  0376
14.Krpálek MartinLiška Libor-6-9-6  0377
15.Urbánek JaroslavDědič Michal4-686 3187
16.Šašinka JiříStoklásek David9-6-11593297
17.Krpálek MartinZachoval Libor-11-9-10  0398
18.Martinec RadekLiška Libor-9898 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stehlík Miroslav11Holík Alois20
Krpálek Martin13Stoklásek David22
Martinec Radek31Zachoval Libor22
Urbánek Jaroslav22Liška Libor22
Šašinka Jiří11Dědič Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Spartak Hulín \"B\"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hulín Javorová, vchod ze zadu od tenisových kurtů z ulice sokolskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1320:44431:636T.J. Sokol Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Miklík Martin
Kvapilík Břetislav
 
 
Kubík Josef
Kostka Jindřich
 
 
8-9-86-72301
2.Mrhálek Ondřej
 
 
Výchopeň Stanislav
Olšák Miroslav
 
 
WO    0302
3.Miklík MartinVýchopeň Stanislav8710  3012
4.Kvapilík BřetislavOlšák Miroslav5-46-783222
5.Kubík JosefWO    0323
6.Mrhálek OndřejKostka Jindřich-8-6-8  0324
7.Kvapilík BřetislavVýchopeň Stanislav-7-6-10  0325
8.Olšák MiroslavWO    0326
9.Mrhálek OndřejKubík Josef-8-6-8  0327
10.Miklík MartinKostka Jindřich87-89 3137
11.Výchopeň StanislavWO    0338
12.Mrhálek OndřejOlšák Miroslav-9-9-3  0339
13.Miklík MartinKubík Josef9-78-683249
14.Kvapilík BřetislavKostka Jindřich984  3059
15.Mrhálek OndřejVýchopeň Stanislav-6-7-8  03510
16.Miklík MartinOlšák Miroslav67-8-9-1023511
17.Kvapilík BřetislavKubík Josef-99-4-5 13512
18.Kostka JindřichWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Miklík Martin31Výchopeň Stanislav21
Kvapilík Břetislav22Olšák Miroslav21
Mrhálek Ondřej04Kubík Josef21
   Kostka Jindřich12
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol MysločoviceVrchní
rozhodčí:
Gazdoš Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní Němčí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mysločovice 56, 763 01, Herna stolního tenisu při hotelu Sport, přízemíRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:40633:695KST Dolní Němčí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gazdoš Zdeněk
Gazdoš Dominik
 
 
Uher Antonín
Kolísek Josef
 
 
-6989 3110
2.Jančík Svatoslav
Mokrý Filip
 
 
Salát Jan
Ježek Miroslav
 
 
-865-7113220
3.Jančík SvatoslavSalát Jan10-86-7-52321
4.Gazdoš DominikKolísek Josef-4-10-7  0322
5.Gazdoš ZdeněkUher Antonín462  3032
6.Mokrý FilipJežek Miroslav6-5-510-12333
7.Gazdoš DominikSalát Jan-711-68-82334
8.Gazdoš ZdeněkKolísek Josef125-125 3144
9.Mokrý FilipUher Antonín-9-4-8  0345
10.Jančík SvatoslavJežek Miroslav-5-3-7  0346
11.Gazdoš ZdeněkSalát Jan-98-9773256
12.Mokrý FilipKolísek Josef5-5911 3166
13.Jančík SvatoslavUher Antonín9-5-3-9 1367
14.Gazdoš DominikJežek Miroslav-2-5-9  0368
15.Mokrý FilipSalát Jan-8-599-82369
16.Jančík SvatoslavKolísek Josef9-4-8593279
17.Gazdoš DominikUher Antonín-6-7-3  03710
18.Gazdoš ZdeněkJežek Miroslav86-124 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jančík Svatoslav13Salát Jan31
Gazdoš Dominik04Kolísek Josef13
Gazdoš Zdeněk40Uher Antonín31
Mokrý Filip13Ježek Miroslav31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy