Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST AMON Kunovice CVrchní
rozhodčí:
Velan Martin
HOSTUJÍCÍ:ST AMON Kunovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:38563:630ST AMON Kunovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Velan Martin
Volák Marek
 
 
Hajduk Jan
Berger Miloš
 
 
-9-8-5  0301
2.Chvíla Pavel
Gabriel Petr
 
 
Bureš Petr
Nožička Jiří
 
 
6-8-9-8 1302
3.Chvíla PavelBerger Miloš8610  3012
4.Volák MarekHajduk Jan-89-8-9 1313
5.Velan MartinNožička Jiří-9-8-9  0314
6.Šašinka AlbertBureš PetrWO    0315
7.Volák MarekBerger Miloš10-9-10-8 1316
8.Velan MartinHajduk Jan91010  3026
9.Gabriel PetrNožička Jiří-6-5-9  0327
10.Chvíla PavelBureš Petr856  3037
11.Velan MartinBerger Miloš-68-9-6 1338
12.Gabriel PetrHajduk Jan9-3-7-9 1339
13.Chvíla PavelNožička Jiří679  3049
14.Volák MarekBureš Petr-896-8-923410
15.Gabriel PetrBerger Miloš-8-6-5  03411
16.Chvíla PavelHajduk Jan897  30511
17.Volák MarekNožička Jiří-28-96-923512
18.Velan MartinBureš Petr9-96-4732612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chvíla Pavel40Berger Miloš31
Volák Marek04Hajduk Jan22
Velan Martin22Nožička Jiří31
Gabriel Petr03Bureš Petr12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stolní tenis Bystřice pod LopeníkemVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bystřice p. Lop. 262, Sál OÚ Bystřice p. Lop.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
14:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:30741:688TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beníček Hynek
Stuppiello Claudia
 
 
Honč Vladimír
Kokinopulos Miroslav
 
 
9-129-673210
2.Šopík Marek
Mahdal Václav
 
 
Semela Pavel
Zákostelský Stanislav
 
 
9115  3020
3.Mahdalíček BohuslavZákostelský Stanislav-711-96233230
4.Šopík MarekHonč Vladimír-6-485-132331
5.Mahdal VáclavSemela Pavel671  3041
6.Stuppiello ClaudiaKokinopulos Miroslav-77-5773251
7.Šopík MarekZákostelský Stanislav691  3061
8.Mahdal VáclavHonč Vladimír10-4-88-82362
9.Stuppiello ClaudiaSemela Pavel-6-851083272
10.Mahdalíček BohuslavKokinopulos Miroslav-1111-17-6 1373
11.Mahdal VáclavZákostelský Stanislav-67-84-52374
12.Stuppiello ClaudiaHonč Vladimír-12-117-13 1375
13.Mahdalíček BohuslavSemela Pavel66-85 3185
14.Šopík MarekKokinopulos Miroslav-65109 3195
15.Stuppiello ClaudiaZákostelský Stanislav-767-71132105
16.Mahdalíček BohuslavHonč Vladimír-2-9-1  03106
17.Beníček HynekSemela Pavel677  30116
18.Mahdal VáclavKokinopulos Miroslav986  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mahdalíček Bohuslav22Zákostelský Stanislav13
Šopík Marek21Honč Vladimír40
Mahdal Václav22Semela Pavel04
Stuppiello Claudia31Kokinopulos Miroslav13
Beníček Hynek10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol MorkoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tovární 615, 687 71 Bojkovice, Brána do sportovního areálu, vpravo na konci chodníkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:46Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:27642:599Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urbánek Jaroslav
Urbánek Jan ml.
 
 
Mich Pavel
Kocourek Tomáš
 
 
11-9109 3110
2.Martinec Radek
Stehlík Miroslav
 
 
Ježdík Radek
Tlach Petr
 
 
-5111011 3120
3.Stehlík MiroslavJeždík Radek-5-114-10 1321
4.Urbánek Jan ml.Kocourek Tomáš-7-7-1  0322
5.Urbánek JaroslavTlach Petr974  3032
6.Martinec RadekMich Pavel476  3042
7.Urbánek Jan ml.Ježdík Radek-9-4-9  0343
8.Urbánek JaroslavKocourek Tomáš105-88 3153
9.Martinec RadekTlach Petr-6-107-9 1354
10.Stehlík MiroslavMich Pavel8-7-9733264
11.Urbánek JaroslavJeždík Radek837  3074
12.Martinec RadekKocourek Tomáš1059  3084
13.Stehlík MiroslavTlach Petr9-65-6-72385
14.Urbánek Jan ml.Mich Pavel-6-710-7 1386
15.Martinec RadekJeždík Radek-7-82-10 1387
16.Stehlík MiroslavKocourek Tomáš58-76 3197
17.Urbánek Jan ml.Tlach Petr101010  30107
18.Urbánek JaroslavMich Pavel91010  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stehlík Miroslav22Ježdík Radek31
Urbánek Jan ml.13Kocourek Tomáš13
Urbánek Jaroslav40Tlach Petr22
Martinec Radek22Mich Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy BVrchní
rozhodčí:
Gajdůšek Robert
HOSTUJÍCÍ:TJ Holešov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:13675:488TJ Sokol Šarovy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plhák Jan ml.
Strejček Jiří
 
 
Liška Libor
Dědič Michal
 
 
1157  3010
2.Gajdůšek Robert
Solař Martin
 
 
Stoklásek David
Holík Alois
 
 
7-7-5-6 1311
3.Gajdůšek RobertStoklásek David916  3021
4.Solař MartinDědič Michal8-696 3131
5.Plhák Jan ml.Zachoval Libor8-1084 3141
6.Strejček JiříLiška Libor-8494 3151
7.Solař MartinStoklásek David327  3061
8.Plhák Jan ml.Dědič Michal656  3071
9.Strejček JiříZachoval Libor-107117 3181
10.Gajdůšek RobertLiška Libor-9-281233291
11.Plhák Jan ml.Stoklásek David7813  30101
12.Strejček JiříDědič Michal726  30111
13.Gajdůšek RobertZachoval Libor2-454 31121
14.Solař MartinLiška Libor9-1289 31131
15.Strejček JiříStoklásek David833  30141
16.Gajdůšek RobertDědič Michal74-510 31151
17.Solař MartinZachoval Libor767  30161
18.Plhák Jan ml.Liška Libor57-610 31171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gajdůšek Robert40Stoklásek David04
Solař Martin40Dědič Michal04
Plhák Jan ml.40Zachoval Libor04
Strejček Jiří40Liška Libor04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol MysločoviceVrchní
rozhodčí:
Gazdoš Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mysločovice 56, 763 01, Herna stolního tenisu při hotelu Sport, přízemíRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:40599:646T.J. Sokol Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gazdoš Zdeněk
Gazdoš Dominik
 
 
Čevela Martin
Kostka Jindřich
 
 
-11-99-4 1301
2.Rašík David
Mokrý Filip
 
 
Zgabaj Miroslav
Kubík Josef
 
 
-9-7-7  0302
3.Rašík DavidČevela Martin9-8-6-4 1303
4.Mokrý FilipZgabaj Miroslav-9-97-7 1304
5.Gazdoš ZdeněkKubík Josef2125  3014
6.Gazdoš DominikKostka Jindřich-4-11-7  0315
7.Mokrý FilipČevela Martin-6-5-9  0316
8.Gazdoš ZdeněkZgabaj Miroslav-866-773226
9.Gazdoš DominikKubík Josef-9-4-2  0327
10.Rašík DavidKostka Jindřich-7-9109103237
11.Gazdoš ZdeněkČevela Martin862  3047
12.Gazdoš DominikZgabaj Miroslav-7-6-6  0348
13.Rašík DavidKubík Josef9411  3058
14.Mokrý FilipKostka Jindřich68-7-9-92359
15.Gazdoš DominikČevela Martin-914-7-7 13510
16.Rašík DavidZgabaj Miroslav-54-7-10 13511
17.Mokrý FilipKubík Josef-79-89-723512
18.Gazdoš ZdeněkKostka Jindřich6310  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rašík David22Čevela Martin31
Mokrý Filip04Zgabaj Miroslav31
Gazdoš Zdeněk40Kubík Josef22
Gazdoš Dominik04Kostka Jindřich22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Spartak Hulín \"B\"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní Němčí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hulín Javorová, vchod ze zadu od tenisových kurtů z ulice sokolskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:58Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1717:53497:724KST Dolní Němčí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Miklík Martin
Kvapilík Břetislav
 
 
Kolísek Josef
Uher Antonín
 
 
-88-10-6 1301
2.Janečka Pavel
Matuška Martin
 
 
Ježek Miroslav
Salát Jan
 
 
-7-6-6  0302
3.Miklík MartinUher Antonín6-8-7-8 1303
4.Kvapilík BřetislavKolísek Josef8-7-5-5 1304
5.Matuška MartinSalát Jan-3-4-3  0305
6.Janečka PavelJežek Miroslav-4-2-5  0306
7.Kvapilík BřetislavUher Antonín-5-7-4  0307
8.Matuška MartinKolísek Josef115-6-5-72308
9.Janečka PavelSalát Jan-5-2-3  0309
10.Miklík MartinJežek Miroslav8-126-10-823010
11.Matuška MartinUher Antonín4-2-11-4 13011
12.Janečka PavelKolísek Josef-5-511-3 13012
13.Miklík MartinSalát Jan68-6-7-923013
14.Kvapilík BřetislavJežek Miroslav7-5-8-7 13014
15.Janečka PavelUher Antonín-5-8-5  03015
16.Miklík MartinKolísek Josef-689-91032115
17.Kvapilík BřetislavSalát Jan-98-711-423116
18.Matuška MartinJežek MiroslavWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Miklík Martin13Uher Antonín40
Kvapilík Břetislav04Kolísek Josef31
Matuška Martin03Salát Jan40
Janečka Pavel04Ježek Miroslav30
WO01WO10

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy