Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Spartak Hulín \"B\"Vrchní
rozhodčí:
Mikulík Radek
HOSTUJÍCÍ:ST AMON Kunovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hulín Javorová, vchod ze zadu od tenisových kurtů z ulice sokolskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1521:50604:711ST AMON Kunovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulík Radek
Kristýnek Boris ml.
 
 
Chvíla Pavel
Šašinka Albert
 
 
8-7-2-10 1301
2.Ondruch Marek
Kvapilík Břetislav
 
 
Smištíková Dana
Smištík Miroslav
 
 
-671211 3111
3.Ondruch MarekŠašinka Albert7-10-51063221
4.Mikulík RadekSmištíková Dana-2-106-6 1322
5.Kristýnek Boris ml.Velan Martin-410-6-8 1323
6.Kvapilík BřetislavChvíla Pavel-6-5-5  0324
7.Mikulík RadekŠašinka Albert-537-9-102325
8.Kristýnek Boris ml.Smištíková Dana-4-8-11  0326
9.Kvapilík BřetislavVelan Martin-88-6573236
10.Ondruch MarekChvíla Pavel-7-8-8  0337
11.Kristýnek Boris ml.Šašinka Albert-5-6-5  0338
12.Kvapilík BřetislavSmištíková Dana-10-57-8 1339
13.Ondruch MarekVelan Martin-894-4-823310
14.Matuška MartinChvíla Pavel-9-8-9  03311
15.Kvapilík BřetislavŠašinka Albert-9-9-9  03312
16.Ondruch MarekSmištíková Dana8-9-10-12 13313
17.Matuška MartinVelan Martin-8-1034-1023314
18.Kristýnek Boris ml.Chvíla Pavel-6-76-6 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ondruch Marek13Šašinka Albert31
Mikulík Radek02Smištíková Dana40
Kristýnek Boris ml.04Velan Martin31
Kvapilík Břetislav13Chvíla Pavel40
Matuška Martin02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol MysločoviceVrchní
rozhodčí:
Gazdoš Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Stolní tenis Bystřice pod LopeníkemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mysločovice 56, 763 01, Herna stolního tenisu při hotelu Sport, přízemíRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:32627:603nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gazdoš Zdeněk
Žák Radek
 
 
Šopík Marek
Mahdal Václav
 
 
-5-967-92301
2.Jančík Svatoslav
Mokrý Filip
 
 
Mahdalíček Bohuslav
Guryča Petr
 
 
-910-7-4 1302
3.Gazdoš ZdeněkGuryča Petr346  3012
4.Žák RadekŠopík Marek107-7-7-42313
5.Jančík SvatoslavMahdal Václav6-75-12-82314
6.Mokrý FilipMahdalíček Bohuslav-11-5-4  0315
7.Žák RadekGuryča Petr2-10810 3125
8.Jančík SvatoslavŠopík Marek-9-7-7  0326
9.Mokrý FilipMahdal Václav3-8-8-11 1327
10.Gazdoš ZdeněkMahdalíček Bohuslav6-672 3137
11.Jančík SvatoslavGuryča Petr85-96 3147
12.Mokrý FilipŠopík Marek-8-5-6  0348
13.Gazdoš ZdeněkMahdal Václav486  3058
14.Žák RadekMahdalíček Bohuslav-59-8793268
15.Mokrý FilipGuryča Petr988  3078
16.Gazdoš ZdeněkŠopík Marek995  3088
17.Žák RadekMahdal Václav6710  3098
18.Jančík SvatoslavMahdalíček Bohuslav8-4-6-2 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gazdoš Zdeněk40Guryča Petr04
Žák Radek31Šopík Marek31
Jančík Svatoslav13Mahdal Václav22
Mokrý Filip13Mahdalíček Bohuslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy BVrchní
rozhodčí:
Gajdůšek Robert
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní Němčí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:30608:589TJ Sokol Šarovy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gajdůšek Robert
Strejček Jiří
 
 
Uher Jaroslav
Uher Antonín
 
 
-13-1512693210
2.Plhák Jan ml.
Solař Martin
 
 
Kolísek Josef
Salát Jan
 
 
82-105 3120
3.Gajdůšek RobertUher Antonín-95710 3130
4.Solař MartinKolísek Josef9-5-6-8 1331
5.Plhák Jan ml.Salát Jan-97-101073241
6.Strejček JiříUher Jaroslav944  3051
7.Solař MartinUher Antonín-8-44-4 1352
8.Plhák Jan ml.Kolísek Josef-75-8-11 1353
9.Strejček JiříSalát Jan-7768 3163
10.Gajdůšek RobertUher Jaroslav767  3073
11.Plhák Jan ml.Uher Antonín763  3083
12.Strejček JiříKolísek Josef863  3093
13.Gajdůšek RobertSalát Jan-7-7-8  0394
14.Solař MartinUher Jaroslav-7487 31104
15.Strejček JiříUher Antonín-91095 31114
16.Gajdůšek RobertKolísek JosefWO    03115
17.Solař MartinSalát Jan5-8-9-6 13116
18.Plhák Jan ml.Uher JaroslavWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gajdůšek Robert21Uher Antonín13
Solař Martin13Kolísek Josef21
Plhák Jan ml.21Salát Jan22
Strejček Jiří40Uher Jaroslav03
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.Vrchní
rozhodčí:
Urbánek Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tovární 615, 687 71 Bojkovice, Brána do sportovního areálu, vpravo na konci chodníkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:40600:670T.J. Sokol Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urbánek Jaroslav
Matějík Richard
 
 
Kubík Josef
Zgabaj Miroslav
 
 
6108  3010
2.Stehlík Miroslav
Šašinka Jiří
 
 
Čevela Martin
Kostka Jindřich
 
 
41117  3020
3.Stehlík MiroslavČevela Martin-6-7-4  0321
4.Šašinka JiříZgabaj Miroslav-6-9-6  0322
5.Urbánek JaroslavKostka Jindřich585  3032
6.Matějík RichardKubík Josef-187-7-6 1333
7.Šašinka JiříČevela Martin-9-7-7  0334
8.Urbánek JaroslavZgabaj Miroslav-4-9-6  0335
9.Matějík RichardKostka Jindřich88-10-993245
10.Stehlík MiroslavKubík Josef-6-8-6  0346
11.Urbánek JaroslavČevela Martin9-9-9-9 1347
12.Matějík RichardZgabaj Miroslav-9-812-9 1348
13.Stehlík MiroslavKostka Jindřich678  3058
14.Šašinka JiříKubík Josef-998-10-52359
15.Matějík RichardČevela Martin69-7-5-923510
16.Stehlík MiroslavZgabaj Miroslav-1198-5-823511
17.Šašinka JiříKostka Jindřich9-7-107332611
18.Urbánek JaroslavKubík JosefWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stehlík Miroslav13Čevela Martin40
Šašinka Jiří13Zgabaj Miroslav40
Urbánek Jaroslav12Kostka Jindřich04
Matějík Richard13Kubík Josef30
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST AMON Kunovice BVrchní
rozhodčí:
Volák Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Holešov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:24732:593ST AMON Kunovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlk Radim
Nožička Jiří
 
 
Stoklásek David
Chvátal Petr st.
 
 
129-5-6-82301
2.Hajduk Jan
Berger Miloš
 
 
Liška Libor
Zachoval Libor
 
 
565  3011
3.Berger MilošStoklásek David748  3021
4.Vlk RadimLiška Libor-3-69-8 1322
5.Nožička JiříChvátal Petr st.3118  3032
6.Hajduk JanZachoval Libor8-765 3142
7.Vlk RadimStoklásek David6-835 3152
8.Nožička JiříLiška Libor6-8-8463262
9.Hajduk JanChvátal Petr st.78-107 3172
10.Berger MilošZachoval Libor9-983 3182
11.Nožička JiříStoklásek David7-711-6-102383
12.Hajduk JanLiška Libor911-86 3193
13.Berger MilošChvátal Petr st.537  30103
14.Vlk RadimZachoval Libor67-5-6932113
15.Hajduk JanStoklásek David-81058 31123
16.Berger MilošLiška Libor5-84-7232133
17.Vlk RadimChvátal Petr st.2-4-541332143
18.Nožička JiříZachoval Libor8-834 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Berger Miloš40Stoklásek David13
Vlk Radim31Liška Libor13
Nožička Jiří31Chvátal Petr st.04
Hajduk Jan40Zachoval Libor04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo BVrchní
rozhodčí:
Kokinopulos Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol MorkoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ 5.května 1700, Rožnov pod Radhoštěm, velká tělocvična v areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:26769:656TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Honč Vladimír
Raab Leander
 
 
Kocourek Tomáš
Hlobil Stanislav
 
 
-910106 3110
2.Ryl Ivan
Šubčík Leopold
 
 
Ježdík Radek
Mišurec Tomáš
 
 
-756-993220
3.Ryl IvanHlobil Stanislav-9688 3130
4.Raab LeanderJeždík Radek-9910-673240
5.Šubčík LeopoldMišurec Tomáš787  3050
6.Honč VladimírKocourek Tomáš128-12-9-92351
7.Raab LeanderHlobil Stanislav7-10-8853261
8.Šubčík LeopoldJeždík Radek109-88 3171
9.Honč VladimírMišurec Tomáš449  3081
10.Ryl IvanKocourek Tomáš-75-77-132382
11.Šubčík LeopoldHlobil Stanislav-104-9-9 1383
12.Honč VladimírJeždík Radek42-76 3193
13.Ryl IvanMišurec Tomáš6-899 31103
14.Raab LeanderKocourek Tomáš11-8-13-7 13104
15.Honč VladimírHlobil Stanislav10-854 31114
16.Ryl IvanJeždík Radek767  30124
17.Raab LeanderMišurec Tomáš10811  30134
18.Šubčík LeopoldKocourek Tomáš910-6-10632144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ryl Ivan31Hlobil Stanislav13
Raab Leander31Ježdík Radek04
Šubčík Leopold31Mišurec Tomáš04
Honč Vladimír31Kocourek Tomáš31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy