Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stolní tenis Bystřice pod LopeníkemVrchní
rozhodčí:
Šopík Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol MorkoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bystřice p. Lop. 262, Sál OÚ Bystřice p. Lop.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:29669:606TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šopík Marek
Mahdal Václav
 
 
Mich Pavel
Kocourek Tomáš
 
 
-8-8-10  0301
2.Stuppiello Claudia
Tomanec Lukáš
 
 
Ježdík Radek
Mišurec Tomáš
 
 
-148711 3111
3.Stuppiello ClaudiaMišurec Tomáš-2-1099-92312
4.Šopík MarekJeždík Radek964  3022
5.Tomanec LukášKocourek Tomáš69-4-593232
6.Mahdal VáclavMich Pavel-6-108-9 1333
7.Šopík MarekMišurec Tomáš769  3043
8.Tomanec LukášJeždík Radek1393  3053
9.Mahdal VáclavKocourek Tomáš96-7-7-72354
10.Stuppiello ClaudiaMich Pavel-883-8-72355
11.Tomanec LukášMišurec Tomáš377  3065
12.Mahdal VáclavJeždík Radek-93-96-92366
13.Stuppiello ClaudiaKocourek Tomáš-9-9-9  0367
14.Šopík MarekMich Pavel765  3077
15.Mahdal VáclavMišurec Tomáš779  3087
16.Stuppiello ClaudiaJeždík Radek9-99-993297
17.Šopík MarekKocourek Tomáš827  30107
18.Tomanec LukášMich Pavel-7-9-7  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stuppiello Claudia13Mišurec Tomáš13
Šopík Marek40Ježdík Radek13
Tomanec Lukáš31Kocourek Tomáš22
Mahdal Václav13Mich Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST AMON Kunovice CVrchní
rozhodčí:
Chvíla Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Holešov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:22675:557ST AMON Kunovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chvíla Pavel
Šašinka Albert
 
 
Dědič Michal
Chvátal Petr st.
 
 
5410  3010
2.Smištík Miroslav
Smištíková Dana
 
 
Liška Libor
Zachoval Libor
 
 
89-75 3120
3.Šašinka AlbertLiška Libor7-6-6573230
4.Smištíková DanaDědič Michal247  3040
5.Chvíla PavelZachoval Libor9-811-723250
6.Velan MartinChvátal Petr st.567  3060
7.Smištíková DanaLiška Libor9-5-11-9 1361
8.Chvíla PavelDědič Michal8-765 3171
9.Velan MartinZachoval Libor698  3081
10.Šašinka AlbertChvátal Petr st.578  3091
11.Volák MarekLiška Libor-68-8-6 1392
12.Velan MartinDědič Michal8-9-116732102
13.Šašinka AlbertZachoval Libor687  30112
14.Smištíková DanaChvátal Petr st.9104  30122
15.Velan MartinLiška Libor8-6-89-323123
16.Šašinka AlbertDědič Michal916  30133
17.Smištíková DanaZachoval Libor-8-9-13  03134
18.Volák MarekChvátal Petr st.-51-79732144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šašinka Albert40Liška Libor31
Smištíková Dana22Dědič Michal04
Chvíla Pavel20Zachoval Libor13
Velan Martin31Chvátal Petr st.04
Volák Marek11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínVrchní
rozhodčí:
Výchopeň Stanislav
HOSTUJÍCÍ:ST AMON Kunovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Vsetín SychrovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:40719:707nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubík Josef
Olšák Miroslav
 
 
Berger Miloš
Smišťík Roman
 
 
5-5-78-92301
2.Zgabaj Miroslav
Kostka Jindřich
 
 
Nožička Jiří
Vlk Radim
 
 
48-95 3111
3.Zgabaj MiroslavSmišťík Roman-117-61143221
4.Kostka JindřichVlk Radim-6-69-10 1322
5.Olšák MiroslavBerger Miloš-9-8-6  0323
6.Kubík JosefNožička Jiří-8-29993233
7.Kostka JindřichSmišťík Roman-105-12-8 1334
8.Olšák MiroslavVlk Radim2-9-7-14 1335
9.Kubík JosefBerger Miloš-6-98-8 1336
10.Zgabaj MiroslavNožička Jiří-41085 3146
11.Olšák MiroslavSmišťík Roman1-973 3156
12.Kubík JosefVlk Radim10-9-101113266
13.Zgabaj MiroslavBerger Miloš-10-69-10 1367
14.Kostka JindřichNožička Jiří89-3-10123277
15.Kubík JosefSmišťík Roman592  3087
16.Zgabaj MiroslavVlk Radim-1187-663297
17.Kostka JindřichBerger Miloš-96-5-7 1398
18.Olšák MiroslavNožička Jiří-6-59-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zgabaj Miroslav31Smišťík Roman13
Kostka Jindřich13Vlk Radim22
Olšák Miroslav13Berger Miloš40
Kubík Josef31Nožička Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní Němčí DVrchní
rozhodčí:
Kolísek Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní Němčí, malá tělocvična ZŠ a ZUŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:42628:690TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Uher Antonín
Uher Jaroslav
 
 
Zákostelský Stanislav
Míček Petr
 
 
-4-7-6  0301
2.Kolísek Josef
Ježek Miroslav
 
 
Semela Pavel
Šubčík Leopold
 
 
-96-4-3 1302
3.Kolísek JosefMíček Petr6-8-4-6 1303
4.Ježek MiroslavZákostelský Stanislav-86-105-102304
5.Uher JaroslavŠubčík Leopold-3-13-10  0305
6.Uher AntonínSemela Pavel-710-7723215
7.Ježek MiroslavMíček Petr-8-8-13  0316
8.Uher JaroslavZákostelský Stanislav-57-6-9 1317
9.Uher AntonínŠubčík Leopold877  3027
10.Kolísek JosefSemela Pavel8-3-9-8 1328
11.Kučera OndřejMíček Petr-96-13-8 1329
12.Uher AntonínZákostelský Stanislav98-4-693239
13.Kolísek JosefŠubčík Leopold966  3049
14.Ježek MiroslavSemela Pavel-7-8-9  03410
15.Uher AntonínMíček Petr-26-79932510
16.Kolísek JosefZákostelský Stanislav-11311-8-423511
17.Ježek MiroslavŠubčík Leopold8115  30611
18.Kučera OndřejSemela Pavel-4710-8-723612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kolísek Josef13Míček Petr31
Ježek Miroslav13Zákostelský Stanislav31
Uher Jaroslav02Šubčík Leopold13
Uher Antonín40Semela Pavel31
Kučera Ondřej02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Spartak Hulín \"B\"Vrchní
rozhodčí:
Ondruch Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hulín Javorová, vchod ze zadu od tenisových kurtů z ulice sokolskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:178:51404:610TJ Sokol Šarovy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondruch Marek
Gremlica Jakub
 
 
Solař Martin
Plhák Jan ml.
 
 
9-4-7-3 1301
2.Matuška Martin
Mrhálek Ondřej
 
 
Strejček Jiří
Zuzaník Marek
 
 
-7-8-8  0302
3.Ondruch MarekPlhák Jan ml.-78-8-2 1303
4.Gremlica JakubStrejček Jiří-2-3-5  0304
5.Matuška MartinSolař Martin-5-4-5  0305
6.Mrhálek OndřejZuzaník Marek-10-12-5  0306
7.Gremlica JakubPlhák Jan ml.-1-3-2  0307
8.Matuška MartinStrejček Jiří-4-9-4  0308
9.Mrhálek OndřejSolař Martin-611-8-6 1309
10.Ondruch MarekZuzaník Marek78-4-9-923010
11.Matuška MartinPlhák Jan ml.-10-7-4  03011
12.Mrhálek OndřejStrejček Jiří-5-7-10  03012
13.Ondruch MarekSolař Martin-7-7-8  03013
14.Gremlica JakubZuzaník Marek-9-4-8  03014
15.Mrhálek OndřejPlhák Jan ml.WO    30114
16.Ondruch MarekStrejček Jiří-5-4-7  03115
17.Gremlica JakubSolař Martin-8-8-5  03116
18.Matuška MartinZuzaník Marek-7-5-9  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ondruch Marek04Plhák Jan ml.30
Gremlica Jakub04Strejček Jiří40
Matuška Martin04Solař Martin40
Mrhálek Ondřej03Zuzaník Marek40
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol MysločoviceVrchní
rozhodčí:
Gazda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mysločovice 56, 763 01, Herna stolního tenisu při hotelu Sport, přízemíRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1328:41595:623Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gazdoš Zdeněk
Gazdoš Dominik
 
 
Urbánek Jaroslav
Matějík Richard
 
 
-6-8-8  0301
2.Jančík Svatoslav
Dovrtěl Jaroslav
 
 
Stehlík Miroslav
Martinec Radek
 
 
-9-3-8  0302
3.Gazdoš ZdeněkStehlík Miroslav875  3012
4.Jančík SvatoslavMatějík Richard-1212-4-9 1313
5.Gazdoš DominikMartinec Radek4-55-8-82314
6.Dovrtěl JaroslavUrbánek Jaroslav-108-1010-32315
7.Jančík SvatoslavStehlík Miroslav-6-57-6 1316
8.Gazdoš DominikMatějík Richard-4-14-5  0317
9.Dovrtěl JaroslavMartinec Radek-5-866-42318
10.Gazdoš ZdeněkUrbánek Jaroslav744  3028
11.Gazdoš DominikKrpálek Martin-64-8-9 1329
12.Dovrtěl JaroslavMatějík Richard-63-9-7 13210
13.Gazdoš ZdeněkMartinec Radek547  30310
14.Jančík SvatoslavUrbánek Jaroslav73-9-9-1123311
15.Dovrtěl JaroslavKrpálek Martin-878-61032411
16.Gazdoš ZdeněkMatějík RichardWO    30511
17.Jančík SvatoslavMartinec Radek-3-79-1 13512
18.Gazdoš DominikUrbánek Jaroslav-5-7-3  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gazdoš Zdeněk30Stehlík Miroslav11
Jančík Svatoslav04Matějík Richard30
Gazdoš Dominik04Martinec Radek31
Dovrtěl Jaroslav13Urbánek Jaroslav31
   Krpálek Martin11
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy