Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy BVrchní
rozhodčí:
Gajdůšek Robert
HOSTUJÍCÍ:TJ Stolní tenis Bystřice pod LopeníkemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:11633:361TJ Sokol Šarovy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gajdůšek Robert
Zuzaník Marek
 
 
Mahdal Václav
Beníček Hynek
 
 
-1310-69-112301
2.Strejček Jiří
Solař Martin
 
 

 
 
WO    3011
3.Gajdůšek RobertBeníček Hynek6108  3021
4.Zuzaník MarekMahdal Václav-68-10-9 1322
5.Solař MartinHodl Jaroslav677  3032
6.Strejček JiříWO    3042
7.Zuzaník MarekBeníček Hynek-11698 3152
8.Solař MartinMahdal Václav-12943 3162
9.Strejček JiříHodl Jaroslav644  3072
10.Gajdůšek RobertWO    3082
11.Solař MartinBeníček Hynek963  3092
12.Strejček JiříMahdal Václav687  30102
13.Gajdůšek RobertHodl Jaroslav1135  30112
14.Zuzaník MarekWO    30122
15.Strejček JiříBeníček Hynek792  30132
16.Panoš RadovanMahdal Václav-6-8-6  03133
17.Zuzaník MarekHodl Jaroslav1297  30143
18.Solař MartinWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Gajdůšek Robert20Beníček Hynek04
Zuzaník Marek21Mahdal Václav22
Solař Martin30Hodl Jaroslav04
Strejček Jiří30   
Panoš Radovan01   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.Vrchní
rozhodčí:
Urbánek Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:ST AMON Kunovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tovární 615, 687 71 Bojkovice, Brána do sportovního areálu, vpravo na konci chodníkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:07Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:32644:653Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urbánek Jaroslav
Matějík Richard
 
 
Šašinka Albert
Chvíla Pavel
 
 
98-9-1083210
2.Stehlík Miroslav
Martinec Radek
 
 
Smištíková Dana
Smištík Miroslav
 
 
71110  3020
3.Stehlík MiroslavŠašinka Albert-8-99-4 1321
4.Matějík RichardSmištíková Dana969  3031
5.Martinec RadekVelan Martin386  3041
6.Urbánek JaroslavChvíla Pavel-2-6-6  0342
7.Matějík RichardŠašinka Albert-1911-9483252
8.Martinec RadekSmištíková Dana-10487 3162
9.Urbánek JaroslavVelan Martin1186  3072
10.Krpálek MartinChvíla Pavel-9-4-5  0373
11.Martinec RadekŠašinka Albert8-77-9103283
12.Urbánek JaroslavSmištíková Dana-56145 3193
13.Krpálek MartinSmištík Miroslav-6-9-6  0394
14.Matějík RichardChvíla Pavel-8-7-8  0395
15.Urbánek JaroslavŠašinka Albert-81197 31105
16.Krpálek MartinSmištíková Dana8-6-8-6 13106
17.Matějík RichardSmištík Miroslav8-7-57932116
18.Martinec RadekChvíla Pavel-4-610-7 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stehlík Miroslav01Šašinka Albert13
Matějík Richard31Smištíková Dana13
Martinec Radek31Velan Martin02
Urbánek Jaroslav31Chvíla Pavel40
Krpálek Martin03Smištík Miroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST AMON Kunovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Spartak Hulín \"B\"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:25647:538ST AMON Kunovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hajduk Jan
Jančar Aleš
 
 
Miklík Martin
Ondruch Marek
 
 
9-634 3110
2.Vlk Radim
Nožička Jiří
 
 
Málek Michal
Mrhálek Ondřej
 
 
479  3020
3.Vlk RadimMiklík Martin4-8-99103230
4.Nožička JiříOndruch Marek3-86-5-92331
5.Jančar AlešMrhálek Ondřej-6-9-8  0332
6.Hajduk JanMálek Michal565  3042
7.Nožička JiříMiklík Martin-910116 3152
8.Jančar AlešOndruch Marek-8-11-7  0353
9.Hajduk JanMrhálek Ondřej663  3063
10.Vlk RadimMálek Michal3-788 3173
11.Jančar AlešMiklík Martin-8-6-4  0374
12.Hajduk JanOndruch Marek44-84 3184
13.Vlk RadimMrhálek Ondřej1049  3094
14.Nožička JiříMálek Michal-1131011 31104
15.Hajduk JanMiklík Martin9-46-9932114
16.Vlk RadimOndruch Marek5-789 31124
17.Nožička JiříMrhálek Ondřej324  30134
18.Jančar AlešMálek Michal-7-9-5  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vlk Radim40Miklík Martin13
Nožička Jiří31Ondruch Marek22
Jančar Aleš04Mrhálek Ondřej13
Hajduk Jan40Málek Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo BVrchní
rozhodčí:
Kokinopulos Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol MysločoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ 5.května 1700, Rožnov pod Radhoštěm, velká tělocvična v areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:27701:627TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kokinopulos Miroslav
Honč Vladimír
 
 
Žák Radek
Musil Josef
 
 
646  3010
2.Ryl Ivan
Šubčík Leopold
 
 
Gazdoš Zdeněk
Gazdoš Dominik
 
 
8-95-753220
3.Ryl IvanMusil Josef98-87 3130
4.Kokinopulos MiroslavŽák Radek-1312810 3140
5.Šubčík LeopoldGazdoš Dominik5913  3050
6.Honč VladimírGazdoš Zdeněk-9-8811-62351
7.Kokinopulos MiroslavMusil Josef-51076 3161
8.Šubčík LeopoldŽák Radek-87-611-92362
9.Honč VladimírGazdoš Dominik429  3072
10.Ryl IvanGazdoš Zdeněk-6-8-6  0373
11.Šubčík LeopoldMusil Josef-111076 3183
12.Honč VladimírŽák Radek-7-54-5 1384
13.Ryl IvanGazdoš Dominik649  3094
14.Kokinopulos MiroslavGazdoš Zdeněk-11-5-9  0395
15.Honč VladimírMusil Josef4316  30105
16.Ryl IvanŽák Radek8-1012-6-823106
17.Kokinopulos MiroslavGazdoš Dominik1357  30116
18.Šubčík LeopoldGazdoš Zdeněk89-9-8-923117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ryl Ivan22Musil Josef04
Kokinopulos Miroslav31Žák Radek31
Šubčík Leopold22Gazdoš Dominik04
Honč Vladimír22Gazdoš Zdeněk40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol MorkoviceVrchní
rozhodčí:
Kocourek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ul. 410, 768 33 Morkovice, herna st.tenisu, malý sál, I. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:37671:682T.J. Sokol Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mich Pavel
Kocourek Tomáš
 
 
Čevela Martin
Kostka Jindřich
 
 
-93411 3110
2.Tlach Petr
Ježdík Radek
 
 
Olšák Miroslav
Kubík Josef
 
 
-747-6-72311
3.Ježdík RadekČevela Martin-7-96-3 1312
4.Kocourek TomášOlšák Miroslav-107-7-6 1313
5.Mich PavelKubík Josef-7-2-8  0314
6.Tlach PetrKostka Jindřich-6-4127-52315
7.Kocourek TomášČevela Martin7-10-79-62316
8.Mich PavelOlšák Miroslav6129  3026
9.Tlach PetrKubík Josef-6-812-12 1327
10.Ježdík RadekKostka Jindřich969  3037
11.Mich PavelČevela Martin-6-87663247
12.Tlach PetrOlšák Miroslav-104-3873257
13.Ježdík RadekKubík Josef5-656 3167
14.Kocourek TomášKostka Jindřich4810  3077
15.Tlach PetrČevela Martin-10-6-2  0378
16.Ježdík RadekOlšák Miroslav-8-77-9 1379
17.Kocourek TomášKubík Josef-410812 3189
18.Mich PavelKostka Jindřich77-9-10-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ježdík Radek22Čevela Martin31
Kocourek Tomáš22Olšák Miroslav22
Mich Pavel22Kubík Josef22
Tlach Petr13Kostka Jindřich22
žádné



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holešov CVrchní
rozhodčí:
Liška Libor
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní Němčí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pivovarská 1419, 769 01 Holešov, Společná budova s finančním úřademRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:32698:638TJ Holešov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chvátal Petr st.
Stoklásek David
 
 
Kučera Ondřej
Uher Antonín
 
 
-6-38-9 1301
2.Liška Libor
Zachoval Libor
 
 
Uher Jaroslav
Ježek Miroslav
 
 
-79-911-92302
3.Chvátal Petr st.Kučera Ondřej-12-79383212
4.Stoklásek DavidUher Antonín6-8104 3122
5.Liška LiborJežek Miroslav7105  3032
6.Zachoval LiborUher Jaroslav8-1155 3142
7.Stoklásek DavidKučera Ondřej724  3052
8.Liška LiborUher Antonín-96-10-8 1353
9.Zachoval LiborJežek Miroslav-12-68-8 1354
10.Chvátal Petr st.Uher Jaroslav98-4-863264
11.Liška LiborKučera Ondřej768  3074
12.Zachoval LiborUher Antonín12-668 3184
13.Chvátal Petr st.Ježek Miroslav-278-6-72385
14.Stoklásek DavidUher Jaroslav-146-8173295
15.Zachoval LiborKučera Ondřej-6-7-8  0396
16.Chvátal Petr st.Uher Antonín-8-2-4  0397
17.Stoklásek DavidJežek Miroslav2134  30107
18.Liška LiborUher Jaroslav3-148-9332117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chvátal Petr st.22Kučera Ondřej13
Stoklásek David40Uher Antonín22
Liška Libor31Ježek Miroslav22
Zachoval Libor22Uher Jaroslav04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy