Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy BVrchní
rozhodčí:
Gajdůšek Robert
HOSTUJÍCÍ:ST AMON Kunovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:941:34711:693nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strejček Jiří
Solař Martin
 
 
Chvíla Pavel
Šašinka Albert
 
 
873  3010
2.Gajdůšek Robert
Zuzaník Marek
 
 
Smištíková Dana
Smištík Miroslav
 
 
9-7-85-82311
3.Gajdůšek RobertChvíla Pavel57-9-5-62312
4.Zuzaník MarekSmištíková Dana-7-91110-92313
5.Solař MartinVelan Martin6105  3023
6.Strejček JiříŠašinka Albert8910  3033
7.Zuzaník MarekChvíla Pavel7-4-3-2 1334
8.Solař MartinSmištíková Dana-8-987-92335
9.Strejček JiříVelan Martin664  3045
10.Gajdůšek RobertŠašinka Albert-8-67893255
11.Solař MartinChvíla Pavel-99-8-5 1356
12.Strejček JiříSmištíková Dana4-9105 3166
13.Gajdůšek RobertVelan Martin5-111011 3176
14.Zuzaník MarekŠašinka Albert-7-511-4 1377
15.Strejček JiříChvíla Pavel87-34 3187
16.Gajdůšek RobertSmištíková Dana-610-71463297
17.Zuzaník MarekVelan Martin-77-129-112398
18.Solař MartinŠašinka Albert-7-106-5 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gajdůšek Robert31Chvíla Pavel31
Zuzaník Marek04Smištíková Dana22
Solař Martin13Velan Martin13
Strejček Jiří40Šašinka Albert22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.Vrchní
rozhodčí:
Urbánek Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Stolní tenis Bystřice pod LopeníkemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tovární 615, 687 71 Bojkovice, Brána do sportovního areálu, vpravo na konci chodníkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:45Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:28669:592Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matějík Richard
Urbánek Jaroslav
 
 
Mahdal Václav
Šopík Marek
 
 
968  3010
2.Stehlík Miroslav
Martinec Radek
 
 
Beníček Hynek
Guryča Petr
 
 
1083  3020
3.Stehlík MiroslavŠopík Marek-10-510-5 1321
4.Matějík RichardBeníček Hynek377  3031
5.Martinec RadekMahdal Václav-7-8-12  0332
6.Urbánek JaroslavGuryča Petr663  3042
7.Matějík RichardŠopík Marek6-88-10-102343
8.Martinec RadekBeníček Hynek9610  3053
9.Urbánek JaroslavMahdal Václav-985-6103263
10.Stehlík MiroslavGuryča Petr6-7-610-82364
11.Martinec RadekŠopík Marek-8-109-9 1365
12.Urbánek JaroslavBeníček Hynek535  3075
13.Stehlík MiroslavMahdal Václav6-9-810-92376
14.Matějík RichardGuryča Petr434  3086
15.Urbánek JaroslavŠopík Marek-6-810-8 1387
16.Stehlík MiroslavBeníček Hynek8109  3097
17.Matějík RichardMahdal Václav-10-44-4 1398
18.Martinec RadekGuryča Petr86-8-9832108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stehlík Miroslav13Šopík Marek40
Matějík Richard22Beníček Hynek04
Martinec Radek22Mahdal Václav31
Urbánek Jaroslav31Guryča Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST AMON Kunovice BVrchní
rozhodčí:
Bureš Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol MysločoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:35Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:19601:496ST AMON Kunovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hajduk Jan
Bureš Petr
 
 
Musil Josef
Jančík Svatoslav
 
 
733  3010
2.Vlk Radim
Nožička Jiří
 
 
Gazdoš Zdeněk
Mokrý Filip
 
 
-75115 3120
3.Vlk RadimMusil Josef794  3030
4.Nožička JiříJančík Svatoslav793  3040
5.Bureš PetrGazdoš Zdeněk-6-6-9  0341
6.Hajduk JanMokrý Filip367  3051
7.Nožička JiříMusil Josef17-4-9-3 1352
8.Bureš PetrJančík Svatoslav996  3062
9.Hajduk JanGazdoš Zdeněk-6-77-9 1363
10.Vlk RadimMokrý Filip1186  3073
11.Bureš PetrMusil Josef-7-9-7  0374
12.Hajduk JanJančík Svatoslav510-105 3184
13.Vlk RadimGazdoš Zdeněk-5-410-4 1385
14.Nožička JiříMokrý Filip524  3095
15.Hajduk JanMusil Josef597  30105
16.Vlk RadimJančík Svatoslav899  30115
17.Nožička JiříGazdoš Zdeněk-768-6632125
18.Bureš PetrMokrý Filip574  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vlk Radim31Musil Josef22
Nožička Jiří31Jančík Svatoslav04
Bureš Petr22Gazdoš Zdeněk31
Hajduk Jan31Mokrý Filip04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo BVrchní
rozhodčí:
Kokinopulos Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SK Spartak Hulín \"B\"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ 5.května 1700, Rožnov pod Radhoštěm, velká tělocvična v areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2017 17:45 Začátek
utkání
17:45Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:17724:545TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Honč Vladimír
Raab Leander
 
 
Mikulík Radek
Kristýnek Boris ml.
 
 
8124  3010
2.Šubčík Leopold
Škrla Jiří
 
 
Miklík Martin
Ondruch Marek
 
 
-76144 3120
3.Škrla JiříMiklík Martin5810  3030
4.Raab LeanderMikulík Radek25-95 3140
5.Šubčík LeopoldKristýnek Boris ml.35-5-9113250
6.Honč VladimírOndruch Marek10-869 3160
7.Raab LeanderMiklík Martin8-8-84-142361
8.Šubčík LeopoldMikulík Radek7-57-1063271
9.Honč VladimírKristýnek Boris ml.7108  3081
10.Škrla JiříOndruch Marek288  3091
11.Šubčík LeopoldMiklík Martin-77-108332101
12.Honč VladimírMikulík Radek116-44 31111
13.Škrla JiříKristýnek Boris ml.979  30121
14.Raab LeanderOndruch Marek353  30131
15.Honč VladimírMiklík Martin8-9-36732141
16.Škrla JiříMikulík Radek8-57-5332151
17.Raab LeanderKristýnek Boris ml.597  30161
18.Šubčík LeopoldOndruch Marek455  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Škrla Jiří40Miklík Martin13
Raab Leander31Mikulík Radek04
Šubčík Leopold40Kristýnek Boris ml.04
Honč Vladimír40Ondruch Marek04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol MorkoviceVrchní
rozhodčí:
Kocourek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní Němčí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ul. 410, 768 33 Morkovice, herna st.tenisu, malý sál, I. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:33721:681TJ Sokol Morkovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mich Pavel
Kocourek Tomáš
 
 
Uher Antonín
Uher Jaroslav
 
 
-8-961063210
2.Ježdík Radek
Tlach Petr
 
 
Ježek Miroslav
Salát Jan
 
 
-469-11-62311
3.Ježdík RadekUher Antonín-78-78-42312
4.Kocourek TomášSalát Jan564  3022
5.Mich PavelJežek Miroslav-6-581-72323
6.Tlach PetrUher Jaroslav163-88 3133
7.Kocourek TomášUher Antonín-10-39-6 1334
8.Mich PavelSalát Jan9-79-8-62335
9.Tlach PetrJežek Miroslav-9710-7-92336
10.Ježdík RadekUher Jaroslav946  3046
11.Mich PavelUher Antonín-4911-993256
12.Tlach PetrSalát Jan-10-9-8  0357
13.Ježdík RadekJežek Miroslav788  3067
14.Kocourek TomášUher Jaroslav786  3077
15.Tlach PetrUher Antonín9-11-9-8 1378
16.Ježdík RadekSalát Jan4-788 3188
17.Kocourek TomášJežek Miroslav10-8-85123298
18.Mich PavelUher Jaroslav3-685 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ježdík Radek31Uher Antonín31
Kocourek Tomáš31Salát Jan22
Mich Pavel22Ježek Miroslav22
Tlach Petr13Uher Jaroslav04
žádné



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holešov CVrchní
rozhodčí:
Liška Libor
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pivovarská 1419, 769 01 Holešov, Společná budova s finančním úřademRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:37640:651T.J. Sokol Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stoklásek David
Chvátal Petr st.
 
 
Čevela Martin
Kostka Jindřich
 
 
7-8-210-82301
2.Liška Libor
Zachoval Libor
 
 
Výchopeň Stanislav
Kubík Josef
 
 
-78-8953211
3.Chvátal Petr st.Čevela Martin-4-8-10  0312
4.Stoklásek DavidVýchopeň Stanislav838  3022
5.Liška LiborKubík Josef-8-5-3  0323
6.Zachoval LiborKostka Jindřich47-5-8-142324
7.Stoklásek DavidČevela Martin7-66-8103234
8.Liška LiborVýchopeň Stanislav759  3044
9.Zachoval LiborKubík Josef9-9-810-72345
10.Chvátal Petr st.Kostka Jindřich-41458 3155
11.Liška LiborČevela Martin-5-5-6  0356
12.Zachoval LiborVýchopeň Stanislav29-67 3166
13.Chvátal Petr st.Kubík Josef7-6-3-3 1367
14.Stoklásek DavidKostka Jindřich337  3077
15.Zachoval LiborČevela Martin-5-4-9  0378
16.Chvátal Petr st.Výchopeň Stanislav62-106 3188
17.Stoklásek DavidKubík Josef4-5-87-82389
18.Liška LiborKostka Jindřich5-11-107-323810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chvátal Petr st.22Čevela Martin31
Stoklásek David31Výchopeň Stanislav04
Liška Libor13Kubík Josef40
Zachoval Libor13Kostka Jindřich22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy