Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stolní tenis Bystřice pod LopeníkemVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bystřice p. Lop. 262, Sál OÚ Bystřice p. Lop.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:16673:534TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mahdalíček Bohuslav
Stuppiello Claudia
 
 
Kostka Jindřich
Kubík Josef
 
 
-68-10-7 1301
2.Mahdal Václav
Šopík Marek
 
 
Kovář Zdeněk
Olšák Miroslav
 
 
697  3011
3.Mahdalíček BohuslavKubík Josef613-79 3121
4.Šopík MarekKovář Zdeněk-9778 3131
5.Mahdal VáclavOlšák Miroslav967  3041
6.Stuppiello ClaudiaKostka Jindřich-8958 3151
7.Šopík MarekKubík Josef-5-75733261
8.Mahdal VáclavKovář Zdeněk-88710 3171
9.Stuppiello ClaudiaOlšák Miroslav91012  3081
10.Mahdalíček BohuslavKostka Jindřich10134  3091
11.Mahdal VáclavKubík Josef854  30101
12.Stuppiello ClaudiaKovář Zdeněk10-637 31111
13.Mahdalíček BohuslavOlšák Miroslav668  30121
14.Šopík MarekKostka Jindřich-5555 31131
15.Stuppiello ClaudiaKubík Josef91-108 31141
16.Mahdalíček BohuslavKovář Zdeněk785  30151
17.Šopík MarekOlšák Miroslav-81076 31161
18.Mahdal VáclavKostka Jindřich-7-10-5  03162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mahdalíček Bohuslav40Kubík Josef04
Šopík Marek40Kovář Zdeněk04
Mahdal Václav31Olšák Miroslav04
Stuppiello Claudia40Kostka Jindřich13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST AMON Kunovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní Němčí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:23709:584ST AMON Kunovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chvíla Pavel
Šašinka Albert
 
 
Salát Jan
Ježek Miroslav
 
 
4-783 3110
2.Smištíková Dana
Smištík Miroslav
 
 
Uher Antonín
Kolísek Josef
 
 
8-78-9-72311
3.Šašinka AlbertUher Antonín610-108 3121
4.Smištíková DanaSalát Jan10-6-99-62322
5.Chvíla PavelKolísek Josef683  3032
6.Smištík MiroslavJežek Miroslav-956-873242
7.Smištíková DanaUher Antonín-779-573252
8.Chvíla PavelSalát Jan587  3062
9.Smištík MiroslavKolísek Josef-61089 3172
10.Šašinka AlbertJežek Miroslav778  3082
11.Chvíla PavelUher Antonín1276  3092
12.Smištík MiroslavSalát Jan-9-109-9 1393
13.Šašinka AlbertKolísek Josef7106  30103
14.Smištíková DanaJežek Miroslav57-87 31113
15.Smištík MiroslavUher Antonín8-8-89732123
16.Šašinka AlbertSalát Jan-97813 31133
17.Smištíková DanaKolísek Josef-8-7-9  03134
18.Chvíla PavelJežek MiroslavWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šašinka Albert40Uher Antonín04
Smištíková Dana22Salát Jan22
Chvíla Pavel30Kolísek Josef13
Smištík Miroslav31Ježek Miroslav03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Spartak Hulín \"B\"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol MorkoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hulín Javorová, vchod ze zadu od tenisových kurtů z ulice sokolskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:31734:696SK Spartak Hulín \"B\"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulík Radek
Říha Jaroslav
 
 
Mich Pavel
Kocourek Tomáš
 
 
8-4-86-122301
2.Miklík Martin
Ondruch Marek
 
 
Ježdík Radek
Hlobil Stanislav
 
 
8-489 3111
3.Ondruch MarekHlobil Stanislav65-8-8103221
4.Říha JaroslavKocourek Tomáš-4-8-5  0322
5.Mikulík RadekJeždík Radek99-10-1093232
6.Miklík MartinMich Pavel7-11-66-72333
7.Říha JaroslavHlobil Stanislav-10896 3143
8.Mikulík RadekKocourek Tomáš949  3053
9.Miklík MartinJeždík Radek-128610 3163
10.Ondruch MarekMich Pavel2-166 3173
11.Mikulík RadekHlobil Stanislav411-6-1373283
12.Miklík MartinKocourek Tomáš911-7-573293
13.Ondruch MarekJeždík Radek7-895 31103
14.Říha JaroslavMich Pavel88-611 31113
15.Miklík MartinHlobil Stanislav8-9-94-823114
16.Ondruch MarekKocourek Tomáš-498-81132124
17.Říha JaroslavJeždík Radek-6-4-8  03125
18.Mikulík RadekMich Pavel884  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ondruch Marek40Hlobil Stanislav13
Říha Jaroslav22Kocourek Tomáš13
Mikulík Radek40Ježdík Radek13
Miklík Martin22Mich Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol MysločoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Holešov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mysločovice 56, 763 01, Herna stolního tenisu při hotelu Sport, přízemíRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:29622:585TJ Sokol Mysločovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gazdoš Zdeněk
Gazdoš Dominik
 
 
Holík Alois
Chvátal Petr st.
 
 
-88147 3110
2.Jančík Svatoslav
Žák Radek
 
 
Liška Libor
Zachoval Libor
 
 
-10-69-9 1311
3.Gazdoš ZdeněkLiška Libor1010-100 3121
4.Žák RadekHolík Alois-98-7973231
5.Jančík SvatoslavZachoval Libor7-2-7-8 1332
6.Gazdoš DominikChvátal Petr st.-5-168-52333
7.Žák RadekLiška Libor-9547 3143
8.Jančík SvatoslavHolík Alois9-4-23-82344
9.Gazdoš DominikZachoval Libor-7-6-5  0345
10.Gazdoš ZdeněkChvátal Petr st.68-125 3155
11.Jančík SvatoslavLiška Libor-10-3-8  0356
12.Gazdoš DominikHolík Alois-597-893266
13.Gazdoš ZdeněkZachoval Libor021  3076
14.Žák RadekChvátal Petr st.455  3086
15.Gazdoš DominikLiška Libor9912  3096
16.Gazdoš ZdeněkHolík Alois838  30106
17.Žák RadekZachoval Libor289  30116
18.Jančík SvatoslavChvátal Petr st.-3-3-3  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gazdoš Zdeněk40Liška Libor13
Žák Radek40Holík Alois13
Jančík Svatoslav04Zachoval Libor22
Gazdoš Dominik22Chvátal Petr st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy BVrchní
rozhodčí:
Gajdůšek Robert
HOSTUJÍCÍ:ST AMON Kunovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:37642:637ST AMON Kunovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strejček Jiří
Plhák Jan ml.
 
 
Smišťík Roman
Nožička Jiří
 
 
3-857 3110
2.Gajdůšek Robert
Solař Martin
 
 
Berger Miloš
Hajduk Jan
 
 
9-47-10-82311
3.Zuzaník MarekBerger Miloš-5-5-9  0312
4.Solař MartinHajduk Jan-108-8963222
5.Plhák Jan ml.Nožička Jiří-12-867-42323
6.Strejček JiříSmišťík Roman746  3033
7.Solař MartinBerger Miloš-994-7-32334
8.Plhák Jan ml.Hajduk Jan-10-8-11  0335
9.Strejček JiříNožička Jiří9115  3045
10.Zuzaník MarekSmišťík Roman-6-10-7  0346
11.Plhák Jan ml.Berger Miloš-9-9-8  0347
12.Strejček JiříHajduk Jan3415  3057
13.Zuzaník MarekNožička Jiří-5-5-7  0358
14.Solař MartinSmišťík Roman11-8410 3168
15.Strejček JiříBerger Miloš67-7-553278
16.Zuzaník MarekHajduk Jan10-7-7-7 1379
17.Solař MartinNožička Jiří-8-104-7 13710
18.Gajdůšek RobertSmišťík Roman5-786 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zuzaník Marek04Berger Miloš31
Solař Martin22Hajduk Jan22
Plhák Jan ml.03Nožička Jiří31
Strejček Jiří40Smišťík Roman13
Gajdůšek Robert10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tovární 615, 687 71 Bojkovice, Brána do sportovního areálu, vpravo na konci chodníkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:37Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:941:36727:705nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urbánek Jaroslav
Matějík Richard
 
 
Šubčík Leopold
Zákostelský Stanislav
 
 
68-10-6-102301
2.Šašinka Jiří
Martinec Radek
 
 
Raab Leander
Honč Vladimír
 
 
7-7-10893211
3.Matějík RichardRaab Leander-874-953221
4.Šašinka JiříHonč Vladimír-4-6-6  0322
5.Martinec RadekŠubčík Leopold1212-66 3132
6.Urbánek JaroslavZákostelský Stanislav798  3042
7.Šašinka JiříRaab Leander-7-812-9 1343
8.Martinec RadekHonč Vladimír987  3053
9.Urbánek JaroslavŠubčík Leopold774  3063
10.Matějík RichardZákostelský Stanislav7-2-109-52364
11.Martinec RadekRaab Leander8-93-10-52365
12.Urbánek JaroslavHonč Vladimír-7-56793275
13.Matějík RichardŠubčík Leopold978  3085
14.Šašinka JiříZákostelský Stanislav58-7-6-62386
15.Urbánek JaroslavRaab Leander109-9-8-102387
16.Matějík RichardHonč Vladimír6-2-6-9 1388
17.Šašinka JiříŠubčík Leopold11-8-10363298
18.Martinec RadekZákostelský Stanislav4-8-95-72399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matějík Richard22Raab Leander31
Šašinka Jiří13Honč Vladimír22
Martinec Radek22Šubčík Leopold04
Urbánek Jaroslav31Zákostelský Stanislav31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy