Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1516:46 Sokol Horní Jiřetín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skopec Karel
Hleba Vladyslav
 
 
Černuška Josef
Baňka Jaroslav
 
 
     0301
2.Beneš Jan
 
 
Piskáček Ondřej
Röber Pavel
 
 
WO    0302
3.Baňka JaroslavWO    0303
4.Hleba VladyslavČernuška Josef     1304
5.Skopec KarelPiskáček Ondřej     1305
6.Beneš JanRöber Pavel     3015
7.Hleba VladyslavBaňka Jaroslav     0316
8.Skopec KarelČernuška Josef     2317
9.Beneš JanPiskáček Ondřej     0318
10.Röber PavelWO    0319
11.Skopec KarelBaňka Jaroslav     03110
12.Beneš JanČernuška Josef     13111
13.Piskáček OndřejWO    03112
14.Hleba VladyslavRöber Pavel     31212
15.Beneš JanBaňka Jaroslav     13213
16.Černuška JosefWO    03214
17.Hleba VladyslavPiskáček Ondřej     13215
18.Skopec KarelRöber Pavel     30315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hleba Vladyslav13Baňka Jaroslav30
Skopec Karel13Černuška Josef30
Beneš Jan13Piskáček Ondřej30
   Röber Pavel03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Kopisty CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hamerská 166,Litvínov 8, U fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1222:38 TJ Baník Meziboří C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cibulka Josef
Růžička Josef
 
 
Hejna Martin
Hejna Marek
 
 
     0301
2.Kastl Roman
 
 
Zozulák Petr
Hubová Soňa
 
 
WO    0302
3.Cibulka JosefHejna Martin     2303
4.Růžička JosefZozulák Petr     3013
5.Kastl RomanHubová Soňa     3123
6.Hejna MarekWO    0324
7.Růžička JosefHejna Martin     3034
8.Kastl RomanZozulák Petr     0335
9.Hubová SoňaWO    0336
10.Cibulka JosefHejna Marek     1337
11.Kastl RomanHejna Martin     0338
12.Zozulák PetrWO    0339
13.Cibulka JosefHubová Soňa     3049
14.Růžička JosefHejna Marek     3159
15.Hejna MartinWO    03510
16.Cibulka JosefZozulák Petr     13511
17.Růžička JosefHubová Soňa     30611
18.Kastl RomanHejna Marek     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Cibulka Josef13Hejna Martin21
Růžička Josef40Zozulák Petr21
Kastl Roman13Hubová Soňa03
   Hejna Marek21
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov EVrchní
rozhodčí:
Fencl Radek
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most HRozhodčí:Brožová Alena
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 2 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:23555:452TTC Litvínov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Glajc Jaroslav
Brejška Roman
 
 
Roud Václav
Sebránek Jan
 
 
-98-9-3 1301
2.Plzák Jindřich
Rytich Milan
 
 
Suchý Matyáš
Klempt Otakar
 
 
815  3011
3.Glajc JaroslavRoud Václav-8-2-7  0312
4.Plzák JindřichSebránek Jan9-10-6-7 1313
5.Brejška RomanSuchý Matyáš4415  3023
6.Rytich MilanKlempt Otakar151  3033
7.Plzák JindřichRoud Václav-6858 3143
8.Brejška RomanSebránek Jan8-3-9-3 1344
9.Rytich MilanSuchý Matyáš312  3054
10.Glajc JaroslavKlempt Otakar772  3064
11.Brejška RomanRoud Václav-38812 3174
12.Rytich MilanSebránek Jan-9-7-6  0375
13.Glajc JaroslavSuchý Matyáš427  3085
14.Plzák JindřichKlempt Otakar428  3095
15.Rytich MilanRoud Václav-9-2-8  0396
16.Glajc JaroslavSebránek Jan-6-9-7  0397
17.Plzák JindřichSuchý Matyáš5117  30107
18.Brejška RomanKlempt Otakar431  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Glajc Jaroslav22Roud Václav22
Plzák Jindřich31Sebránek Jan40
Brejška Roman31Suchý Matyáš04
Rytich Milan22Klempt Otakar04
bez

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS