Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov EVrchní
rozhodčí:
Fencl Radek
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most IRozhodčí:Brožová Alena
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:27579:551TTC Litvínov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brejška Roman
Glajc Jaroslav
 
 
Skopec Karel
Beneš Jan
 
 
-105-7-4 1301
2.Rytich Milan
Plzák Jindřich
 
 
Matějka Eduard
Hleba Vladyslav
 
 
548  3011
3.Glajc JaroslavSkopec Karel-2-3-4  0312
4.Brejška RomanBeneš Jan-8-9-10  0313
5.Plzák JindřichMatějka Eduard6511  3023
6.Rytich MilanHleba Vladyslav-2995 3133
7.Brejška RomanSkopec Karel88-7-4103243
8.Plzák JindřichBeneš Jan758  3053
9.Rytich MilanMatějka Eduard426  3063
10.Glajc JaroslavHleba Vladyslav-6810-7-62364
11.Plzák JindřichSkopec Karel9-8-2-8 1365
12.Rytich MilanBeneš Jan932  3075
13.Pich Jan st.Matějka Eduard-56-8673285
14.Brejška RomanHleba Vladyslav8711  3095
15.Rytich MilanSkopec Karel-6-8-9  0396
16.Pich Jan st.Beneš Jan-5-9-4  0397
17.Brejška RomanMatějka Eduard4107  30107
18.Plzák JindřichHleba Vladyslav5-487 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Glajc Jaroslav02Skopec Karel31
Brejška Roman31Beneš Jan22
Plzák Jindřich31Matějka Eduard04
Rytich Milan31Hleba Vladyslav13
Pich Jan st.11   
bez



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Kopisty CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:31569:542nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Roud Václav
Klempt Otakar
 
 
Hájková Marie
Franc Petr
 
 
-6-6-4  0301
2.Sebránek Jan
Suchý Matyáš
 
 
Ráliš Rostislav
Kastl Roman
 
 
-810-6-8 1302
3.Klempt OtakarHájková Marie-3998 3112
4.Roud VáclavFranc Petr9210  3022
5.Sebránek JanRáliš Rostislav251  3032
6.Suchý MatyášKastl Roman-89-10-6 1333
7.Roud VáclavHájková Marie491  3043
8.Sebránek JanFranc Petr87-8-593253
9.Suchý MatyášRáliš Rostislav-8-10-9  0354
10.Klempt OtakarKastl Roman-8-8-7  0355
11.Sebránek JanHájková Marie-7596 3165
12.Suchý MatyášFranc Petr-9-83-7 1366
13.Klempt OtakarRáliš Rostislav-9-6-9  0367
14.Roud VáclavKastl Roman638  3077
15.Suchý MatyášHájková Marie-8-12-10  0378
16.Klempt OtakarFranc Petr-9-6-9  0379
17.Roud VáclavRáliš Rostislav877  3089
18.Sebránek JanKastl Roman768  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Klempt Otakar13Hájková Marie13
Roud Václav40Franc Petr22
Sebránek Jan40Ráliš Rostislav22
Suchý Matyáš04Kastl Roman22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ PoleradyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Polerady 5, nad pohostinstvímRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1222:40 Sokol Horní Jiřetín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sirotek Zdeněk
Janda Pavel
 
 
Piskáček Ondřej
Röber Pavel
 
 
     3010
2.Muhl Radek
Fiala Václav
 
 
Baňka Jaroslav
Černuška Josef
 
 
     0311
3.Sirotek ZdeněkPiskáček Ondřej     3121
4.Janda PavelČernuška Josef     0322
5.Muhl RadekBaňka Jaroslav     0323
6.Fiala VáclavRöber Pavel     3033
7.Janda PavelPiskáček Ondřej     1334
8.Muhl RadekČernuška Josef     0335
9.Fiala VáclavBaňka Jaroslav     0336
10.Sirotek ZdeněkRöber Pavel     3046
11.Muhl RadekPiskáček Ondřej     1347
12.Fiala VáclavČernuška Josef     0348
13.Sirotek ZdeněkBaňka Jaroslav     0349
14.Janda PavelRöber Pavel     3159
15.Fiala VáclavPiskáček Ondřej     13510
16.Sirotek ZdeněkČernuška Josef     13511
17.Janda PavelBaňka Jaroslav     03512
18.Muhl RadekRöber Pavel     32612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sirotek Zdeněk22Piskáček Ondřej31
Janda Pavel13Černuška Josef40
Muhl Radek13Baňka Jaroslav40
Fiala Václav13Röber Pavel04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS