Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1416:45406:617TJ Baník Meziboří C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Jan
Hleba Vladyslav
 
 
Zralý Daniel
Zozulák Petr
 
 
-87107 3110
2.Matějka Eduard
 
 
Hejna Martin
Hejna Marek
 
 
WO    0311
3.Beneš JanZralý Daniel-9-9-9  0312
4.Hleba VladyslavZozulák Petr8-587 3122
5.Matějka EduardHejna Martin6-9-8-9 1323
6.Hejna MarekWO    0324
7.Hleba VladyslavZralý Daniel-7-6-9  0325
8.Matějka EduardZozulák Petr-7-7-7  0326
9.Hejna MartinWO    0327
10.Beneš JanHejna Marek9-999 3137
11.Matějka EduardZralý Daniel-78-9-6 1338
12.Zozulák PetrWO    0339
13.Beneš JanHejna Martin767  3049
14.Hleba VladyslavHejna Marek-8-9-8  03410
15.Zralý DanielWO    03411
16.Beneš JanZozulák Petr-9-6-9  03412
17.Hleba VladyslavHejna Martin-76-78-423413
18.Matějka EduardHejna Marek-7-8-7  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Beneš Jan22Zralý Daniel30
Hleba Vladyslav13Zozulák Petr21
Matějka Eduard04Hejna Martin21
   Hejna Marek21
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ PoleradyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Polerady 5, nad pohostinstvímRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:928:28 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sirotek Zdeněk
Janda Pavel
 
 
Roud Václav
Sebránek Jan
 
 
     0301
2.Šefl Václav
Muhl Radek
 
 
Suchý Matyáš
Klempt Otakar
 
 
     3011
3.Sirotek ZdeněkRoud Václav     0312
4.Muhl RadekSebránek Jan     0313
5.Janda PavelSuchý Matyáš     3023
6.Šefl VáclavKlempt Otakar     3033
7.Muhl RadekRoud Václav     0334
8.Janda PavelSebránek Jan     0335
9.Šefl VáclavSuchý Matyáš     3045
10.Sirotek ZdeněkKlempt Otakar     3055
11.Janda PavelRoud Václav     0356
12.Šefl VáclavSebránek Jan     1357
13.Sirotek ZdeněkSuchý Matyáš     3067
14.Muhl RadekKlempt Otakar     3077
15.Šefl VáclavRoud Václav     0378
16.Sirotek ZdeněkSebránek Jan     0379
17.Muhl RadekSuchý Matyáš     3189
18.Janda PavelKlempt Otakar     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sirotek Zdeněk22Roud Václav40
Muhl Radek22Sebránek Jan40
Janda Pavel22Suchý Matyáš04
Šefl Václav22Klempt Otakar04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
432:0Konec
utkání
480:0Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:35574:577Sokol Horní Jiřetín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plzák Jindřich
Rytich Milan
 
 
Piskáček Ondřej
Domkář Miroslav
 
 
336  3010
2.Čmerda Ondřej
Brejška Jan
 
 
Baňka Jaroslav
Černuška Josef
 
 
-8-5-7  0311
3.Čmerda OndřejPiskáček Ondřej9-597 3121
4.Plzák JindřichČernuška Josef-4-9-6  0322
5.Brejška RomanBaňka Jaroslav5-8-8-10 1323
6.Rytich MilanDomkář Miroslav174  3033
7.Plzák JindřichPiskáček Ondřej-6-8-7  0334
8.Brejška RomanČernuška Josef-1-107883244
9.Rytich MilanBaňka Jaroslav-7-9-6  0345
10.Čmerda OndřejDomkář Miroslav646  3055
11.Brejška RomanPiskáček Ondřej-6-8-7  0356
12.Rytich MilanČernuška Josef-7-156-9 1357
13.Čmerda OndřejBaňka Jaroslav8-67-10113267
14.Plzák JindřichDomkář Miroslav1256  3077
15.Rytich MilanPiskáček Ondřej-9-9-10  0378
16.Čmerda OndřejČernuška Josef9-3-6-8 1379
17.Plzák JindřichBaňka Jaroslav-79-10-7 13710
18.Brejška RomanDomkář Miroslav357  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čmerda Ondřej31Piskáček Ondřej31
Plzák Jindřich13Černuška Josef31
Brejška Roman22Baňka Jaroslav31
Rytich Milan13Domkář Miroslav04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy