Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Kopisty CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horská 138, Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 02. 2018 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:19580:467Sokol Horní Jiřetín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černuška Josef
Baňka Jaroslav
 
 
Ráliš Rostislav
Kastl Roman
 
 
162  3010
2.Piskáček Ondřej
Domkář Miroslav
 
 
Franc Petr
Pribuš Michal
 
 
-69-7-5 1311
3.Baňka JaroslavRáliš Rostislav432  3021
4.Piskáček OndřejKastl Roman856  3031
5.Domkář MiroslavFranc Petr-8913-6-62332
6.Černuška JosefPribuš Michal1-4310 3142
7.Piskáček OndřejRáliš Rostislav469  3052
8.Domkář MiroslavKastl Roman-2-7-7  0353
9.Černuška JosefFranc Petr846  3063
10.Baňka JaroslavPribuš Michal-10-11-7  0364
11.Domkář MiroslavRáliš Rostislav7-36-5-52365
12.Černuška JosefKastl Roman606  3075
13.Baňka JaroslavFranc Petr998  3085
14.Piskáček OndřejPribuš Michal1592  3095
15.Černuška JosefRáliš Rostislav956  30105
16.Baňka JaroslavKastl Roman674  30115
17.Piskáček OndřejFranc Petr958  30125
18.Domkář MiroslavPribuš Michal-8-6-5  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Baňka Jaroslav31Ráliš Rostislav13
Piskáček Ondřej40Kastl Roman13
Domkář Miroslav04Franc Petr13
Černuška Josef40Pribuš Michal22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OÚ PoleradyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TTC LITVÍNOVRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
432:0Konec
utkání
480:0Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:28632:545TTC Litvínov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plzák Jindřich
Rytich Milan
 
 
Sirotek Zdeněk
Muhl Radek
 
 
7-6-8583210
2.Čmerda Ondřej
Brejška Roman
 
 
Šefl Václav
Janda Pavel
 
 
-7-114-5 1311
3.Plzák JindřichSirotek Zdeněk-10-68-9 1312
4.Čmerda OndřejMuhl Radek585  3022
5.Brejška RomanŠefl Václav-69-3-8 1323
6.Rytich MilanJanda Pavel67-82 3133
7.Čmerda OndřejSirotek Zdeněk389  3043
8.Brejška RomanMuhl Radek-11644 3153
9.Rytich MilanŠefl Václav674  3063
10.Plzák JindřichJanda Pavel484  3073
11.Brejška RomanSirotek Zdeněk4-7-9-8 1374
12.Rytich MilanMuhl Radek467  3084
13.Plzák JindřichŠefl Václav-98-10-9 1385
14.Pich Jan st.Janda Pavel-10-2-5  0386
15.Rytich MilanSirotek Zdeněk-93109 3196
16.Plzák JindřichMuhl Radek-98107 31106
17.Pich Jan st.Šefl Václav-7-8-3  03107
18.Brejška RomanJanda Pavel4-963 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plzák Jindřich22Sirotek Zdeněk22
Čmerda Ondřej20Muhl Radek04
Brejška Roman22Šefl Václav31
Rytich Milan40Janda Pavel13
Pich Jan st.02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Meziboří CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 340, Meziboří, PSČ 435 13, Malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1125:34506:516SKST Baník Most H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejna Martin
Hocelík Viktor
 
 
Ublanič Pavel
Klempt Otakar
 
 
557  3010
2.Zozulák Petr
Zralý Daniel
 
 
Roud Václav
Sebránek Jan
 
 
-3-5-6  0311
3.Hocelík ViktorUblanič Pavel-9-79-2 1312
4.Hejna MartinRoud Václav-5-4-8  0313
5.Zralý DanielKlempt Otakar446  3023
6.Zozulák PetrSebránek Jan-8-3-9  0324
7.Hejna MartinUblanič Pavel8-8-7-8 1325
8.Zralý DanielRoud Václav-4-149-8 1326
9.Zozulák PetrKlempt Otakar3108  3036
10.Hocelík ViktorSebránek Jan-7-7-4  0337
11.Zralý DanielUblanič Pavel6810  3047
12.Zozulák PetrRoud Václav-8-9-4  0348
13.Hocelík ViktorKlempt Otakar434  3058
14.Hubová SoňaSebránek Jan-6-5-8  0359
15.Zozulák PetrUblanič Pavel3-9-8-9 13510
16.Hocelík ViktorRoud Václav-7-7-7  03511
17.Hubová SoňaKlempt Otakar105-56 31611
18.Zralý DanielSebránek JanWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hocelík Viktor13Ublanič Pavel31
Hejna Martin02Roud Václav40
Zralý Daniel21Klempt Otakar04
Zozulák Petr13Sebránek Jan30
Hubová Soňa11   
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS