Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:33 SKST Baník Most H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Jan
Hleba Vladyslav
 
 
Roud Václav
Ublanič Pavel
 
 
     2301
2.Skopec Karel
 
 
Klempt Otakar
Pliska Daniel
 
 
WO    0302
3.Hleba VladyslavRoud Václav     0303
4.Beneš JanUblanič Pavel     3113
5.Skopec KarelKlempt Otakar     3023
6.Pliska DanielWO    0324
7.Beneš JanRoud Václav     2325
8.Skopec KarelUblanič Pavel     3235
9.Klempt OtakarWO    0336
10.Hleba VladyslavPliska Daniel     3046
11.Skopec KarelRoud Václav     1347
12.Ublanič PavelWO    0348
13.Hleba VladyslavKlempt Otakar     3058
14.Beneš JanPliska Daniel     3068
15.Roud VáclavWO    0369
16.Hleba VladyslavUblanič Pavel     13610
17.Beneš JanKlempt Otakar     30710
18.Skopec KarelPliska Daniel     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hleba Vladyslav22Roud Václav30
Beneš Jan31Ublanič Pavel12
Skopec Karel31Klempt Otakar03
   Pliska Daniel03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
432:0Konec
utkání
480:0Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:20679:541TTC Litvínov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plzák Jindřich
Čmerda Ondřej
 
 
Hejna Martin
Hejna Marek
 
 
786  3010
2.Glajc Jaroslav
Brejška Roman
 
 
Hocelík Viktor
Hubová Soňa
 
 
658  3020
3.Plzák JindřichHejna Martin85-58 3130
4.Glajc JaroslavHejna Marek-5-1-8  0331
5.Čmerda OndřejHocelík Viktor7117  3041
6.Brejška RomanHubová Soňa835  3051
7.Glajc JaroslavHejna Martin34-2-8-92352
8.Čmerda OndřejHejna Marek89-7-943262
9.Brejška RomanHocelík Viktor-9-9121393272
10.Plzák JindřichHubová Soňa586  3082
11.Čmerda OndřejHejna Martin64-105 3192
12.Brejška RomanHejna Marek1167  30102
13.Plzák JindřichHocelík Viktor85-7-7932112
14.Glajc JaroslavHubová Soňa593  30122
15.Brejška RomanHejna MartinWO    30132
16.Plzák JindřichHejna Marek-8-7146-623133
17.Glajc JaroslavHocelík Viktor10-9-11-6 13134
18.Čmerda OndřejHubová Soňa1179  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Plzák Jindřich31Hejna Martin12
Glajc Jaroslav13Hejna Marek22
Čmerda Ondřej40Hocelík Viktor13
Brejška Roman30Hubová Soňa04
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Kopisty CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OÚ PoleradyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hamerská 166,Litvínov 8, U fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:17683:504ST Kopisty C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Josef
Ráliš Rostislav
 
 
Janda Pavel
Muhl Radek
 
 
86-410 3110
2.Franc Petr
Pribuš Michal
 
 
Fiala Václav
Fiala Ondřej
 
 
-13-64443220
3.Růžička JosefJanda Pavel9-1146 3130
4.Ráliš RostislavMuhl Radek7-11-511-112331
5.Franc PetrFiala Ondřej983  3041
6.Pribuš MichalJanda Adam712  3051
7.Ráliš RostislavJanda Pavel-8-38-5 1352
8.Franc PetrMuhl Radek934  3062
9.Pribuš MichalFiala Ondřej932  3072
10.Růžička JosefJanda Adam666  3082
11.Franc PetrJanda Pavel-9-8-9  0383
12.Pribuš MichalMuhl Radek95-10-1633293
13.Růžička JosefFiala Ondřej587  30103
14.Ráliš RostislavJanda Adam-9463 31113
15.Pribuš MichalJanda Pavel8510  30123
16.Růžička JosefMuhl Radek6810  30133
17.Ráliš RostislavFiala Ondřej458  30143
18.Franc PetrJanda Adam-12788 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Růžička Josef40Janda Pavel22
Ráliš Rostislav22Muhl Radek13
Franc Petr31Fiala Ondřej04
Pribuš Michal40Janda Adam04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline