Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:35 TTC Litvínov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hleba Vladyslav
Beneš Jan
 
 
Pich Jan st.
Rytich Milan
 
 
     3010
2.Fišková Helena
Skopec Karel
 
 
Brejška Roman
Glajc Jaroslav
 
 
     0311
3.Beneš JanPich Jan st.     3121
4.Skopec KarelGlajc Jaroslav     3131
5.Hleba VladyslavBrejška Roman     0332
6.Fišková HelenaRytich Milan     0333
7.Skopec KarelPich Jan st.     3043
8.Hleba VladyslavGlajc Jaroslav     2344
9.Fišková HelenaBrejška Roman     0345
10.Beneš JanRytich Milan     3155
11.Hleba VladyslavPich Jan st.     3065
12.Fišková HelenaGlajc Jaroslav     0366
13.Beneš JanBrejška Roman     3176
14.Skopec KarelRytich Milan     1377
15.Fišková HelenaPich Jan st.     1378
16.Beneš JanGlajc Jaroslav     3188
17.Skopec KarelBrejška Roman     1389
18.Hleba VladyslavRytich Milan     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beneš Jan40Pich Jan st.13
Skopec Karel22Glajc Jaroslav22
Hleba Vladyslav13Brejška Roman31
Fišková Helena04Rytich Milan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Kopisty CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hamerská 166,Litvínov 8, U fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1219:37 SKST Baník Most H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pribuš Michal
Ráliš Rostislav
 
 
Roud Václav
Sebránek Jan
 
 
     0301
2.Kastl Roman
Cibulka Josef
 
 
Klempt Otakar
Pliska Daniel
 
 
     0302
3.Pribuš MichalRoud Václav     0303
4.Ráliš RostislavSebránek Jan     0304
5.Kastl RomanKlempt Otakar     3114
6.Cibulka JosefPliska Daniel     0315
7.Ráliš RostislavRoud Václav     0316
8.Kastl RomanSebránek Jan     0317
9.Cibulka JosefKlempt Otakar     0318
10.Pribuš MichalPliska Daniel     3028
11.Kastl RomanRoud Václav     0329
12.Cibulka JosefSebránek Jan     03210
13.Pribuš MichalKlempt Otakar     30310
14.Ráliš RostislavPliska Daniel     30410
15.Cibulka JosefRoud Václav     03411
16.Pribuš MichalSebránek Jan     13412
17.Ráliš RostislavKlempt Otakar     30512
18.Kastl RomanPliska Daniel     30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pribuš Michal22Roud Václav40
Ráliš Rostislav22Sebránek Jan40
Kastl Roman22Klempt Otakar13
Cibulka Josef04Pliska Daniel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OÚ PoleradyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horská 138, Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2018 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:15644:440Sokol Horní Jiřetín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černuška Josef
Baňka Jaroslav
 
 
Muhl Radek
Šefl Václav
 
 
454  3010
2.Röber Pavel
Piskáček Ondřej
 
 
Sirotek Zdeněk
Janda Pavel
 
 
8117  3020
3.Piskáček OndřejSirotek Zdeněk66-118 3130
4.Baňka JaroslavŠefl Václav986  3040
5.Röber PavelJanda Pavel8-8-910-62341
6.Černuška JosefMuhl Radek632  3051
7.Baňka JaroslavSirotek Zdeněk44-106 3161
8.Röber PavelŠefl Václav-6-5-8  0362
9.Černuška JosefJanda Pavel426  3072
10.Piskáček OndřejMuhl Radek227  3082
11.Röber PavelSirotek Zdeněk8-6-6-2 1383
12.Černuška JosefŠefl Václav5-85-933293
13.Piskáček OndřejJanda Pavel56-94 31103
14.Baňka JaroslavMuhl Radek-8234 31113
15.Černuška JosefSirotek Zdeněk344  30123
16.Piskáček OndřejŠefl Václav998  30133
17.Baňka JaroslavJanda Pavel1167  30143
18.Röber PavelMuhl Radek747  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Piskáček Ondřej40Sirotek Zdeněk13
Baňka Jaroslav40Šefl Václav13
Röber Pavel13Janda Pavel13
Černuška Josef40Muhl Radek04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy