Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horská 138, Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2018 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:13609:346Sokol Horní Jiřetín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Baňka Jaroslav
Černuška Josef
 
 
Beneš Jan
Hleba Vladyslav
 
 
1069  3010
2.Röber Pavel
Piskáček Ondřej
 
 
Fišková Helena
 
 
WO    3020
3.Baňka JaroslavHleba Vladyslav-10345 3130
4.Černuška JosefBeneš Jan14-97 3140
5.Piskáček OndřejFišková Helena844  3050
6.Röber PavelWO    3060
7.Černuška JosefHleba Vladyslav455  3070
8.Piskáček OndřejBeneš Jan10912  3080
9.Röber PavelFišková Helena84-62 3190
10.Baňka JaroslavWO    30100
11.Piskáček OndřejHleba Vladyslav7-91010 31110
12.Röber PavelBeneš Jan-10-8-8  03111
13.Baňka JaroslavFišková Helena772  30121
14.Černuška JosefWO    30131
15.Röber PavelHleba Vladyslav-77-89-1023132
16.Baňka JaroslavBeneš JanWO    03133
17.Černuška JosefFišková Helena386  30143
18.Piskáček OndřejWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Baňka Jaroslav20Hleba Vladyslav13
Černuška Josef30Beneš Jan12
Piskáček Ondřej30Fišková Helena04
Röber Pavel12   
WO51WO15



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Kopisty CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hamerská 166,Litvínov 8, U fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:188:54 TJ Baník Meziboří C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájková Marie
Cibulka Josef
 
 
Hejna Martin
Hejna Marek
 
 
     0301
2.Ráliš Rostislav
Kastl Roman
 
 
Zralý Daniel
Hubová Soňa
 
 
     1302
3.Hájková MarieHejna Martin     0303
4.Cibulka JosefHejna Marek     0304
5.Ráliš RostislavZralý Daniel     0305
6.Kastl RomanHubová Soňa     1306
7.Cibulka JosefHejna Martin     0307
8.Ráliš RostislavHejna Marek     1308
9.Kastl RomanZralý Daniel     0309
10.Hájková MarieHubová Soňa     23010
11.Ráliš RostislavHejna Martin     03011
12.Kastl RomanHejna Marek     03012
13.Hájková MarieZralý Daniel     03013
14.Cibulka JosefHubová Soňa     23014
15.Kastl RomanHejna Martin     03015
16.Hájková MarieHejna Marek     13016
17.Cibulka JosefZralý Daniel     03017
18.Ráliš RostislavHubová Soňa     03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hájková Marie04Hejna Martin40
Cibulka Josef04Hejna Marek40
Ráliš Rostislav04Zralý Daniel40
Kastl Roman04Hubová Soňa40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:35533:598TTC Litvínov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Roud Václav
Ublanič Pavel
 
 
Rytich Milan
Pich Jan st.
 
 
797  3010
2.Klempt Otakar
Hrodek Šimon
 
 
Glajc Jaroslav
Brejška Roman
 
 
-7-6-10  0311
3.Ublanič PavelRytich Milan-7-297-72312
4.Roud VáclavPich Jan st.7103  3022
5.Klempt OtakarGlajc Jaroslav-5-4-7  0323
6.Hrodek ŠimonBrejška Roman-4-6-10  0324
7.Roud VáclavRytich Milan9-888 3134
8.Klempt OtakarPich Jan st.-8-7-7  0335
9.Hrodek ŠimonGlajc Jaroslav-4-53-8 1336
10.Ublanič PavelBrejška Roman9-8-6-9 1337
11.Klempt OtakarRytich Milan-1-1-1  0338
12.Hrodek ŠimonPich Jan st.-5678 3148
13.Ublanič PavelGlajc Jaroslav9-888 3158
14.Roud VáclavBrejška Roman89-86 3168
15.Hrodek ŠimonRytich Milan-8-7-8  0369
16.Ublanič PavelPich Jan st.7-878 3179
17.Roud VáclavGlajc Jaroslav987  3089
18.Klempt OtakarBrejška Roman-8-7-9  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ublanič Pavel22Rytich Milan31
Roud Václav40Pich Jan st.13
Klempt Otakar04Glajc Jaroslav22
Hrodek Šimon13Brejška Roman31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS