Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most IVrchní
rozhodčí:
Žielinský Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:37 SKST Baník Most H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fišková Helena
Matějka Eduard
 
 
Sebránek Jan
Hrodek Šimon
 
 
     1301
2.Skopec Karel
Beneš Jan
 
 
Klempt Otakar
Ublanič Pavel
 
 
     3111
3.Matějka EduardSebránek Jan     0312
4.Fišková HelenaHrodek Šimon     1313
5.Beneš JanKlempt Otakar     3023
6.Skopec KarelUblanič Pavel     2324
7.Fišková HelenaSebránek Jan     0325
8.Beneš JanHrodek Šimon     1326
9.Skopec KarelKlempt Otakar     3036
10.Matějka EduardUblanič Pavel     1337
11.Beneš JanSebránek Jan     0338
12.Skopec KarelHrodek Šimon     3048
13.Matějka EduardKlempt Otakar     3058
14.Fišková HelenaUblanič Pavel     0359
15.Skopec KarelSebránek Jan     23510
16.Matějka EduardHrodek Šimon     03511
17.Fišková HelenaKlempt Otakar     30611
18.Beneš JanUblanič Pavel     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matějka Eduard13Sebránek Jan40
Fišková Helena13Hrodek Šimon31
Beneš Jan13Klempt Otakar04
Skopec Karel22Ublanič Pavel40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Meziboří CVrchní
rozhodčí:
Burš Ivan
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov ERozhodčí:Slivoň Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 340, Meziboří, PSČ 435 13, Malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:42555:657TTC Litvínov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hocelík Viktor
Zralý Daniel
 
 
Plzák Jindřich
Rytich Milan
 
 
-58-77133210
2.Hejna Martin
Zozulák Petr
 
 
Pich Jan st.
Brejška Roman
 
 
-115-79-92311
3.Hocelík ViktorBrejška Roman67-79 3121
4.Hejna MartinPich Jan st.910-97 3131
5.Zozulák PetrRytich Milan-8-3-5  0332
6.Zralý DanielPlzák Jindřich-8-7105-102333
7.Hejna MartinBrejška Roman-13-2-6  0334
8.Zozulák PetrPich Jan st.-410-5-3 1335
9.Zralý DanielRytich Milan-5-7-3  0336
10.Hocelík ViktorPlzák Jindřich-3-6-11  0337
11.Zozulák PetrBrejška Roman-13-9-7  0338
12.Zralý DanielPich Jan st.775  3048
13.Hocelík ViktorRytich Milan5-27-393258
14.Hubová SoňaPlzák Jindřich-5-4-3  0359
15.Zralý DanielBrejška Roman-9-10-8  03510
16.Hocelík ViktorPich Jan st.745  30610
17.Hubová SoňaRytich Milan-6-8-6  03611
18.Zozulák PetrPlzák Jindřich-810-9-9 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hocelík Viktor31Brejška Roman31
Hejna Martin11Pich Jan st.13
Zozulák Petr04Rytich Milan31
Zralý Daniel13Plzák Jindřich40
Hubová Soňa02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Kopisty CVrchní
rozhodčí:
Dvořák Jiří
HOSTUJÍCÍ:OÚ PoleradyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hamerská 166,Litvínov 8, U fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:21 ST Kopisty C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Franc Petr
Pribuš Michal
 
 
Muhl Radek
Sirotek Zdeněk
 
 
     3010
2.Cibulka Josef
Růžička Josef
 
 
Kněžek Ivan
Janda Pavel
 
 
     3120
3.Pribuš MichalSirotek Zdeněk     1321
4.Franc PetrMuhl Radek     3031
5.Cibulka JosefJanda Pavel     1332
6.Růžička JosefKněžek Ivan     3042
7.Franc PetrSirotek Zdeněk     1343
8.Cibulka JosefMuhl Radek     3153
9.Růžička JosefJanda Pavel     3063
10.Pribuš MichalKněžek Ivan     3173
11.Cibulka JosefJanda Adam     3083
12.Růžička JosefMuhl Radek     3093
13.Pribuš MichalJanda Pavel     30103
14.Kastl RomanKněžek Ivan     03104
15.Růžička JosefJanda Adam     30114
16.Pribuš MichalMuhl Radek     30124
17.Kastl RomanJanda Pavel     03125
18.Cibulka JosefKněžek Ivan     13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pribuš Michal31Sirotek Zdeněk20
Franc Petr11Muhl Radek04
Cibulka Josef22Janda Pavel22
Růžička Josef40Kněžek Ivan22
Kastl Roman02Janda Adam02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline