Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Meziboří CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 340, Meziboří, PSČ 435 13, Malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 04. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:14648:467TJ Baník Meziboří C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejna Martin
Hejna Marek
 
 
Beneš Jan
Hleba Vladyslav
 
 
8-4-56123210
2.Zralý Daniel
Hocelík Viktor
 
 
Fišková Helena
Matějka Eduard
 
 
545  3020
3.Hejna MarekBeneš Jan144  3030
4.Hejna MartinHleba Vladyslav7-10-79103240
5.Hocelík ViktorFišková Helena454  3050
6.Zralý DanielMatějka Eduard875  3060
7.Hubová SoňaBeneš Jan-710-6-3 1361
8.Hocelík ViktorHleba Vladyslav74-97 3171
9.Zralý DanielFišková Helena454  3081
10.Hejna MarekMatějka Eduard645  3091
11.Hocelík ViktorBeneš Jan-9-12-11  0392
12.Zralý DanielHleba Vladyslav886  30102
13.Hejna MarekFišková Helena215  30112
14.Hubová SoňaMatějka Eduard-689-7932122
15.Zralý DanielBeneš Jan8610  30132
16.Hejna MarekHleba Vladyslav975  30142
17.Hubová SoňaFišková Helena6-789 31152
18.Hocelík ViktorMatějka Eduard676  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hejna Marek40Beneš Jan22
Hejna Martin10Hleba Vladyslav04
Hocelík Viktor31Fišková Helena04
Zralý Daniel40Matějka Eduard04
Hubová Soňa21   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ PoleradyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Polerady 5, nad pohostinstvímRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 04. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1513:46 SKST Baník Most H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiala Ondřej
Sirotek Zdeněk
 
 
Roud Václav
Sebránek Jan
 
 
     0301
2.Janda Pavel
Muhl Radek
 
 
Ublanič Pavel
Klempt Otakar
 
 
     1302
3.Fiala OndřejRoud Václav     0303
4.Janda PavelSebránek Jan     1304
5.Muhl RadekUblanič Pavel     0305
6.Janda AdamKlempt Otakar     0306
7.Janda PavelRoud Václav     1307
8.Muhl RadekSebránek Jan     0308
9.Janda AdamUblanič Pavel     0309
10.Fiala OndřejKlempt Otakar     3119
11.Muhl RadekRoud Václav     03110
12.Janda AdamSebránek Jan     03111
13.Fiala OndřejUblanič Pavel     03112
14.Janda PavelKlempt Otakar     30212
15.Janda AdamRoud Václav     03213
16.Fiala OndřejSebránek Jan     03214
17.Janda PavelUblanič Pavel     13215
18.Muhl RadekKlempt Otakar     30315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fiala Ondřej13Roud Václav40
Janda Pavel13Sebránek Jan40
Muhl Radek13Ublanič Pavel40
Janda Adam04Klempt Otakar13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 04. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1526:48642:732Sokol Horní Jiřetín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rytich Milan
Čmerda Ondřej
 
 
Baňka Jaroslav
Černuška Josef
 
 
-810-8873210
2.Glajc Jaroslav
Brejška Roman
 
 
Röber Pavel
Piskáček Ondřej
 
 
-9-56-7 1311
3.Glajc JaroslavPiskáček Ondřej-4-78-5 1312
4.Čmerda OndřejBaňka Jaroslav-512-6-3 1313
5.Rytich MilanČernuška Josef-7-125-10 1314
6.Brejška RomanRöber Pavel58-126 3124
7.Čmerda OndřejPiskáček Ondřej-4-6-6  0325
8.Rytich MilanBaňka Jaroslav137-9-7-92326
9.Brejška RomanČernuška Josef-10-575-62327
10.Glajc JaroslavRöber Pavel118-8-7-92328
11.Rytich MilanPiskáček Ondřej-108-9-9 1329
12.Brejška RomanBaňka Jaroslav-69-6-8 13210
13.Pich Jan st.Černuška Josef-5-7-9  03211
14.Čmerda OndřejRöber Pavel497  30311
15.Brejška RomanPiskáček Ondřej-56-26-923312
16.Pich Jan st.Baňka Jaroslav-7-4-9  03313
17.Čmerda OndřejČernuška Josef10-8-8-6 13314
18.Rytich MilanRöber Pavel53-5-11-823315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Glajc Jaroslav02Piskáček Ondřej40
Čmerda Ondřej13Baňka Jaroslav40
Rytich Milan04Černuška Josef40
Brejška Roman13Röber Pavel22
Pich Jan st.02   

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS