Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín CVrchní
rozhodčí:
Piskáček Václav
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horská 138, Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2017 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:248:13621:362Sokol Horní Jiřetín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Piskáček Ondřej
Röber Pavel
 
 
Matějka Eduard
 
 
WO    3010
2.Černuška Josef
Baňka Jaroslav
 
 
Beneš Jan
Hleba Vladyslav
 
 
-87119 3120
3.Baňka JaroslavWO    3030
4.Piskáček OndřejMatějka Eduard465  3040
5.Röber PavelBeneš Jan-6-7-6  0341
6.Černuška JosefHleba Vladyslav9910  3051
7.Piskáček OndřejWO    3061
8.Röber PavelMatějka Eduard455  3071
9.Černuška JosefBeneš Jan11-9510 3181
10.Baňka JaroslavHleba Vladyslav9-446 3191
11.Röber PavelWO    30101
12.Trnka Petr ml.Matějka Eduard-978-7332111
13.Baňka JaroslavBeneš Jan4-289 31121
14.Piskáček OndřejHleba Vladyslav-9228 31131
15.Trnka Petr ml.WO    30141
16.Baňka JaroslavMatějka Eduard793  30151
17.Piskáček OndřejBeneš Jan2108  30161
18.Röber PavelHleba Vladyslav-5-5-9  03162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Baňka Jaroslav30Matějka Eduard04
Piskáček Ondřej30Beneš Jan13
Röber Pavel12Hleba Vladyslav13
Černuška Josef20   
Trnka Petr ml.10   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Meziboří CVrchní
rozhodčí:
Čtvrtečka Petr
HOSTUJÍCÍ:ST Kopisty CRozhodčí:Burš Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 340, Meziboří, PSČ 435 13, Malá tělocvičnaRozhodčí:Zralý Daniel
Datum dle rozpisu17. 10. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:40573:662ST Kopisty C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hocelík Viktor
Zralý Daniel
 
 
Cibulka Josef
Růžička Josef
 
 
-10-595-62301
2.Hejna Martin
Zozulák Petr
 
 
Franc Petr
Pribuš Michal
 
 
-18-68-22302
3.Hocelík ViktorCibulka Josef999  3012
4.Zralý DanielRůžička Josef-6966 3122
5.Hejna MartinFranc Petr-8-4-6  0323
6.Zozulák PetrPribuš Michal10-8-5-4 1324
7.Zralý DanielCibulka Josef948  3034
8.Hejna MartinRůžička Josef-8-5-12  0335
9.Zozulák PetrFranc Petr9-11-8-4 1336
10.Hocelík ViktorPribuš Michal66-125 3146
11.Hejna MartinCibulka Josef7-475 3156
12.Zozulák PetrRůžička Josef-6-10-11  0357
13.Hocelík ViktorFranc Petr8-9-4673267
14.Hubová SoňaPribuš Michal-5-6-6  0368
15.Zozulák PetrCibulka Josef9-10-81183278
16.Hocelík ViktorRůžička Josef-3-86-5 1379
17.Hubová SoňaFranc Petr-9-9-1  03710
18.Hejna MartinPribuš Michal-7-8-2  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hocelík Viktor31Cibulka Josef04
Zralý Daniel20Růžička Josef31
Hejna Martin13Franc Petr31
Zozulák Petr13Pribuš Michal31
Hubová Soňa02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:42 TTC Litvínov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrodek Šimon
Suchý Matyáš
 
 
Glajc Jaroslav
Brejška Roman
 
 
     1301
2.Roud Václav
Ublanič Pavel
 
 
Plzák Jindřich
Rytich Milan
 
 
     2302
3.Hrodek ŠimonBrejška Roman     3212
4.Suchý MatyášRytich Milan     0313
5.Roud VáclavPlzák Jindřich     3223
6.Ublanič PavelGlajc Jaroslav     1324
7.Suchý MatyášBrejška Roman     0325
8.Roud VáclavRytich Milan     3135
9.Klempt OtakarPlzák Jindřich     0336
10.Hrodek ŠimonGlajc Jaroslav     3246
11.Roud VáclavBrejška Roman     3056
12.Klempt OtakarRytich Milan     0357
13.Hrodek ŠimonPlzák Jindřich     3267
14.Suchý MatyášGlajc Jaroslav     0368
15.Klempt OtakarBrejška Roman     0369
16.Hrodek ŠimonRytich Milan     23610
17.Suchý MatyášPlzák Jindřich     03611
18.Roud VáclavGlajc Jaroslav     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hrodek Šimon31Brejška Roman22
Suchý Matyáš04Rytich Milan31
Roud Václav40Plzák Jindřich22
Ublanič Pavel01Glajc Jaroslav22
Klempt Otakar03   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS