Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Meziboří CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 340, Meziboří, PSČ 435 13, Malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 12. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:743:26676:551TJ Baník Meziboří C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejna Martin
Hejna Marek
 
 
Beneš Jan
Hleba Vladyslav
 
 
6104  3010
2.Zralý Daniel
Zozulák Petr
 
 
Fišková Helena
Matějka Eduard
 
 
567  3020
3.Hejna MartinFišková Helena344  3030
4.Hejna MarekMatějka Eduard754  3040
5.Zralý DanielBeneš Jan-7-1061-62341
6.Zozulák PetrHleba Vladyslav8-8-11983251
7.Hejna MarekFišková Helena5-772 3161
8.Zralý DanielMatějka Eduard666  3071
9.Zozulák PetrBeneš Jan-86-7-12 1372
10.Hejna MartinHleba Vladyslav7-98-8-92373
11.Zralý DanielFišková Helena5106  3083
12.Zozulák PetrMatějka Eduard811-11-8-92384
13.Hejna MartinBeneš Jan9-9-7-7 1385
14.Hejna MarekHleba Vladyslav-43-85-62386
15.Zozulák PetrFišková Helena-9526 3196
16.Hejna MartinMatějka Eduard845  30106
17.Hejna MarekBeneš Jan5-569 31116
18.Hubová SoňaHleba Vladyslav-5-3-6  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hejna Martin22Fišková Helena04
Hejna Marek31Matějka Eduard13
Zralý Daniel21Beneš Jan31
Zozulák Petr22Hleba Vladyslav31
Hubová Soňa01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OÚ PoleradyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:27613:571SKST Baník Most H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sebránek Jan
Hrodek Šimon
 
 
Janda Pavel
Šefl Václav
 
 
8-7711 3110
2.Klempt Otakar
Roud Václav
 
 
Sirotek Zdeněk
Muhl Radek
 
 
-7-3-9  0311
3.Sebránek JanJanda Pavel-87-6-9 1312
4.Hrodek ŠimonŠefl Václav-8-76-9 1313
5.Klempt OtakarSirotek Zdeněk-8-7-6  0314
6.Roud VáclavMuhl Radek878  3024
7.Hrodek ŠimonJanda Pavel-88-9873234
8.Klempt OtakarŠefl Václav-8-6-8  0335
9.Roud VáclavSirotek Zdeněk9712  3045
10.Sebránek JanMuhl Radek989  3055
11.Ublanič PavelJanda Pavel-889-863265
12.Roud VáclavŠefl Václav247  3075
13.Sebránek JanFiala Ondřej876  3085
14.Hrodek ŠimonMuhl Radek-86-9-8 1386
15.Roud VáclavJanda Pavel-8978 3196
16.Sebránek JanŠefl Václav-6-84-5 1397
17.Hrodek ŠimonFiala Ondřej875  30107
18.Ublanič PavelMuhl Radek987  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sebránek Jan22Janda Pavel13
Hrodek Šimon22Šefl Václav31
Klempt Otakar02Sirotek Zdeněk11
Roud Václav40Muhl Radek13
Ublanič Pavel20Fiala Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horská 138, Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2017 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:25648:572Sokol Horní Jiřetín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Baňka Jaroslav
Černuška Josef
 
 
Glajc Jaroslav
Brejška Roman
 
 
841  3010
2.Trnka Petr ml.
Piskáček Ondřej
 
 
Rytich Milan
Plzák Jindřich
 
 
7116  3020
3.Baňka JaroslavPlzák Jindřich-97-8-9 1321
4.Piskáček OndřejBrejška Roman5-858 3131
5.Trnka Petr ml.Rytich Milan-85-37-42332
6.Černuška JosefGlajc Jaroslav2116  3042
7.Piskáček OndřejPlzák Jindřich-85414 3152
8.Trnka Petr ml.Brejška Roman-9-5-11  0353
9.Černuška JosefRytich Milan5-11511 3163
10.Baňka JaroslavGlajc Jaroslav562  3073
11.Trnka Petr ml.Plzák Jindřich10-8-8-11 1374
12.Černuška JosefBrejška Roman875  3084
13.Baňka JaroslavRytich Milan-610108 3194
14.Piskáček OndřejPich Jan st.8-648 31104
15.Černuška JosefPlzák Jindřich4-5106 31114
16.Baňka JaroslavBrejška RomanWO    03115
17.Piskáček OndřejRytich Milan-10-46-8 13116
18.Trnka Petr ml.Pich Jan st.9-13419 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Baňka Jaroslav21Plzák Jindřich22
Piskáček Ondřej31Brejška Roman12
Trnka Petr ml.13Rytich Milan22
Černuška Josef40Glajc Jaroslav02
   Pich Jan st.02
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS